fbpx

Opis zajęć:

Warsztaty wokalne i lekcje śpiewu w Łodzi

„Rozśpiewaj się na świat”

Łódź (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Zapisy na kolejną turę warsztatów wokalnych w Łodzi właśnie ruszyła! Te zajęcia to idealne rozwiązanie dla osób początkującucj i średniozaawansowanych, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze śpiewem lub wiążą z nim przyszłość zawodową i hobbystyczną.

Czym są warsztaty wokalne?

Podczas warsztatów zgłębimy podstawy śpiewu, oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów, a także zajmiemy się indywidualną interpretacją kreatywną w utworach. Odkryjemy siebie i swój głos. W ramach prowadzonych działań organizujemy warsztaty w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły oraz zajęcia indywidualne. 

 

Dla kogo są przeznaczone warsztaty?

Zajęcia dedykowane są osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym, które rozpoczynają swoją przygodę ze śpiewem lub wiążą z nim swoje dalsze plany zarówno zawodowe jak i  hobbystyczne.

 

Jak przygotować się do zajęć?

Wystarczy, że zabierzesz ze sobą butelkę głowy i dobry humor!

Co możesz zyskać dzięki warsztatom?

Dzięki zajęciom nie tylko będziesz wiedzieć jak panować nad własnym głosem, tak aby wydobyć z niego jak najwięcej, ale zyskasz również praktycznie wskazówki jak odnaleźć swój własny unikatowy styl w muzyce. Oprócz intensywnej nauki czeka też na Ciebie świetna zabawa!

Istnieje możliwość kontynuacji 🙂

p

Sprawdź też kurs online „Debiut Wokalny Krok po Kroku” na którym dowiesz się jak tworzyć lepszą muzykę i teksty piosenek, poznasz tajniki techniczne nagrywek płyty oraz dowiesz się jak zbudować swoją markę i zaistnieć na rynku muzycznym!

Co możesz zyskać dzięki warsztatom?

Dzięki zajęciom nie tylko będziesz wiedzieć jak panować nad własnym głosem, tak aby wydobyć z niego jak najwięcej, ale zyskasz również praktycznie wskazówki jak odnaleźć swój własny unikatowy styl w muzyce. Oprócz intensywnej nauki czeka też na Ciebie świetna zabawa!

Istnieje możliwość kontynuacji 🙂

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Marta Sołtys

Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi na kierunku wokalno-aktorskim w klasie śpiewu. Jest absolwentką Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego J. Kochanowskiego w Kielcach oraz Akademii Muzycznej im. I.J Paderewskiego w Poznaniu na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej. Ukończyła także Prywatne Policealne Studium Sztuki Wokalnej w Poznaniu. Jest laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych, m in. Wyróżnienie dla sopranu koloraturowego w Międzynarodowym Konkursie wokalnym „Bella Voce” w Busku Zdrój. Wykonała partię solową w prawykonaniu „Completorium”Eryka Bricknera – dzieło z nieznanych zbiorów jasnogórskich. Brała udział w Międzynarodowej Sesji Wokalistyki Chóralnej w Bydgoszczy, w Międzynarodowej Sesji Muzyki Dawnej w Warszawie, a także uczestniczyła w wielu kursach wokalnych m in. W Dusznikach Zdroju, Karpaczu czy Łodzi. Została nagrodzona medalem „Talentu Województwa Śląskiego”. Brała udział w nagraniu płyty kolędowej dedykowanej służbom medycznym za ratunek życia podczas pandemii, powstałej w Akademii Muzycznej w Łodzi. Razem z kieleckim Chórem Instytutu Muzyki i chórem Fermata koncertowała w Polsce wykonując „Tryptyk Świętokrzyski” Piotra Rubika i Zbigniewa Książka. Z tym samym chórem nagrała i wielokrotnie wykonywała oratorium „Siedem Pieśni Marii” autorstwa Bartłomieja Gliniaka i Zbigniewa Książka, które uzyskało status Platynowej Płyty oraz „Listy z Placu Zgody” tych samych autorów. Wzięła udział w nagraniach i premierze „Stabat Mater” Pawła Łukowca. Razem z chórem towarzystwa Schola Cantorum Posnanienis wzięła udział w Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym Sacrum-non Profanum w Trzęsaczu. Współpracowała z chorem Teatru Wielkiego w Poznaniu, z którym wykonała m in.: „Quo Vadis” oraz „Znalezienie Świętego Krzyża” F. Nowowiejskiego. Bierze czynny udział w koncertach na terenie kraju i poza jego granicami. W jej repertuarze znaleźć można muzykę operową, operetkową, pieśniową, kantatowo-oratoryjną oraz musicalową. 

Plan tematyczny zajęć:

1. Wprowadzenie do techniki śpiewu

2. Omówienie działania prawidłowego oddechu wokalnego, aparatu wykonawczego

3. Śpiew harmoniczny

4. Rytm, a śpiewanie

5. Emocje i prawda w śpiewaniu

6. Interpretacja tekstu w piosenkach

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Stein’

Start zajęć:
26 października 2022

Dni spotkań:
Środy
17:00-19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Studio Lodowa

Lodowa 106A

Poziom zaawansowania:
Początkujący

Kurs obejmuje 6 zajęć. . Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Warsztaty są dedykowane osobom początkującym. Spotykamy się co tydzień. Grupę prowadzi Marta Sołtys.

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób  dorosłych (w tym studentów).

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / improWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂