Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Do następnej sesji zmiany cen.

Uwaga! Cena tych zajęć jest okresowo obniżona przez zniżkę early bird i może niebawem wzrosnąć.

To najlepszy moment by się zapisać! 🙂

Opis zajęć:

Warsztaty wokalne i lekcje śpiewu w Łodzi

“Rozśpiewaj się na świat”

Łódź (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Wolnych miejsc warsztatowych: 4

Zapisy na kolejną turę warsztatów wokalnych w Łodzi właśnie ruszyła! Zajęcia dedykowane są osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym, które rozpoczynają swoją przygodę ze śpiewem lub wiążą z nim swoje dalsze plany zarówno zawodowe jak i  hobbystyczne. Zajęcia są prowadzone przez niezwykle doświadczonego nauczyciela śpiewu, co powoduje, że Uczestnicy mogą w bardzo krótkim czasie poczynić ogromne postępy nie tylko w śpiewie, ale również interpretacji utworów, emisji głosu oraz dykcji.

Czego możesz się spodziewać po zajęciach?

Podczas warsztatów zgłębimy podstawy śpiewu, oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów, a także zajmiemy się indywidualną interpretacją kreatywną w utworach. Odkryjemy siebie i swój głos. W ramach prowadzonych działań organizujemy warsztaty w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły oraz zajęcia indywidualne. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom każdego z uczestników i dostosować się do szybkości rozwoju poszczególnych osób. Zależy nam, aby zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze, dlatego staramy się dostosowywać ćwiczony repertuar do oczekiwań oraz umiejętności całej grupy. Dodatkowo podczas warsztatów poznamy niesamowitych ludzi o podobnych pasjach i zyskasz znajomości, które zostaną na dłużej nawet po zajęciach!

 

Co zyskujesz zapisując się na warsztaty?

Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia, wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji. Dodatkowo Łódź to miasto, w którym przeprowadziliśmy już nie jedne zajęcia, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w kwestii metod nauczania. Przygotowany przez nas kompleksowy plan warsztatowy gwarantuje uzyskanie niesamowitych rezultatów w krótkim czasie, a nauka wokalna staje się przyjemna i interesująca. Dzięki warsztatom nie tylko nauczysz się poprawnie wydobywać głos, ale poprawisz interpretację utworów, nauczysz się radzić sobie z tremą związaną z wystąpieniami oraz poznasz niesamowitych ludzi w podobną pasją. Nie ma na co czekać!
Zapisz się!

Istnieje możliwość kontynuacji 🙂

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Fundacja Varsztatovnia

Jesteśmy ogólnopolską fundacją zajmującą się promocją sztuki niezależnej i inicjatyw społecznych, największym w Polsce organizatorem warsztatów wokalnych i pisania kreatywnego oraz liderem branży w innych dziedzinach sztuki. Pracujemy na rzecz edukacji i powszechności kultury będąc częścią międzynarodowych inicjatyw, projektów publicznych oraz w ramach własnych założeń statutowych, działając w siedmiu największych miastach Polski.

Wartości, którymi kierujemy się w działaniu to autentyczność, wolność ekspresji, odpowiedzialność społeczna, różnorodność oraz nieskrępowana kreatywność i budowanie społeczności.

Wierzymy, że sztuka, edukacja i działanie są ważne i leżą u podstaw zdrowego, zrównoważonego społeczeństwa. Budujemy społeczność opartą na wspólnym działaniu i innowacji, wspierając lokalne inicjatywy, niezależnych artystów, oraz angażując naszych beneficjentów do działania na rzecz wspólnych celów i założeń.

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Ceri’

Start zajęć:
13 października 2021

Dni spotkań:
Środy; 17:30-19:30

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
See Sound Studio

Wólczańska 14/16 Łódź

Poziom zaawansowania:
Początkujący

Kurs obejmuje 6 zajęć. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Warsztaty są dedykowane osobom początkującym. Grupę prowadzi Magda Cieślak. Spotykamy się co tydzień.

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób  dorosłych (w tym studentów).

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły 🙂

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie by otrzymać maila przy otwarciu następnej grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

360,00 

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 4

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂