fbpx

Z kodem PASJA15

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Do następnej sesji zmiany cen

Zapisz się z wyprzedzeniem i zgarnij zniżkę!
Promocja obowiązuje na wszystkie grupy z oferty ruszające do września włącznie, przy zapisie w okresie wakacyjnym. Wartość zniżki będzie zmniejszać się z upływem czasu - to najlepszy moment na zapis!

Indywidualne ceny zajęć mogą zmieniać się niezależnie od promocji. Zniżka naliczy się po wpisaniu kodu.

Warsztaty kolidują Ci z wyjazdami?

Bez obaw! Możesz uzyskać zwrot za nieobecności lub odrobić je w dogodnym terminie 🙂

Nieobecności możesz zgłosić w formularzu zapisowym lub później, przed datą rozpoczęcia warsztatów.

Opis zajęć:Kurs songwritingu online

Napisz własną piosenkę w Varsztatovni!

Zajęcia w formie online (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Zapraszamy na zajęcia z songwritingu w Varsztatovni! To cykliczny warsztat, dzięki któremu w kilka tygodni nauczysz się jak pisać piosenki w taki sposób, aby porwać jak najwięcej słuchaczy i wzbudzić w nich gamę emocji.

Czym są warsztaty songwritingu?

To zajęcia, na których pod okiem profesjonalisty zdobędziesz narzędzia niezbędne do rozpoczęcia przygody z tworzeniem własnych utworów i wreszcie zabierzesz się za ich tworzenie! Dowiesz się również czego potrzebujesz by zacząć pisać autorską muzykę, poznasz podstawowe zasady pisania utworów, wyeliminujesz dotychczasowe błędy (lub zaczniesz od początku jeśli wcześniej nie próbowałeś_aś!) oraz nauczysz się łączyć tekst z muzyką.

Dla kogo są przeznaczone warsztaty? 

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, które nigdy nie miały okazji tworzyć własnych tekstów piosenek i chciałyby poznać podstawy budowania zwrotek, refrenów i bridgy, jak i dla osób średniozaawansowanych, które już piszą własne utwory, lecz ich prace wymagają szlifu tekściarskiego. Zajęcia przydadzą się również osobom piszącym do szuflady, które boją się wyjść z własną twórczością na światło dziennie – dzięki warsztatom przełamią własne blokady.

Jak przygotować się do zajęć?

Aby uczestniczyć w zajęciach należy posiadać sprawny mikrofon, dobry dostęp do internetu oraz kamerkę, chociaż nie jest ona wymagana. Pamiętaj również o dobrym humorze 🙂

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Przede wszystkim poznasz budowę piosenki i nauczysz się tworzyć teksty tak, aby były ona chwytliwe i uderzały w Twoją muzyczną grupę docelową. Przełamiesz również blokady związane z tzw. “pisaniem do szuflady”. Poznasz sprawdzone triki budowania napięcia w piosenkach i nauczysz się jak w ciekawy sposób bawić się słowem. Oprócz wiedzy praktycznej z budowania piosenki dowiesz się również jak stworzyć własne demo i jak dzięki niemu zaistnieć w branży muzycznej.

p

Sprawdź też kurs online „Debiut Wokalny Krok po Kroku” na którym dowiesz się jak tworzyć lepszą muzykę i teksty piosenek, poznasz tajniki techniczne nagrywek płyty oraz dowiesz się jak zbudować swoją markę i zaistnieć na rynku muzycznym!

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Przede wszystkim poznasz budowę piosenki i nauczysz się tworzyć teksty tak, aby były ona chwytliwe i uderzały w Twoją muzyczną grupę docelową. Przełamiesz również blokady związane z tzw. “pisaniem do szuflady”. Poznasz sprawdzone triki budowania napięcia w piosenkach i nauczysz się jak w ciekawy sposób bawić się słowem. Oprócz wiedzy praktycznej z budowania piosenki dowiesz się również jak stworzyć własne demo i jak dzięki niemu zaistnieć w branży muzycznej.

 

 

Prowadzący:


 

Julita Zielińska

 

Wokalistka, kompozytorka, pedagog. Członkini zespołu Lepi.my, Zielińska oraz Ziewa. Od pięciu lat, wykładowca w Akademii Muzyki Rozrywkowej, od trzech – trener w złotych szeregach ekipy warsztatów Just Cover It w Warszawie i nie tylko, wykładowca na corocznych Kreatywnych Warsztatach Wojtka Pilichowskiego.

Współpracowała między innymi z Krzysztofem Ścierańskim, Dick4Dick, Grażyną Łobaszewską, Sotei. Laureatka prestiżowych konkursów takich jak np. Jarocińskie Rytmy Młodych, Spotkania zamkowe w Olsztynie, Frazy w Poznaniu, Maraton Piosenki Osobistej i wiele innych. Uczyła się u artystów takich jak Paulina Przybysz, Wojtek Pilichowski, Natalia Kwiatkowska czy Grażyna Łobaszewska.

 Zdjęcia z zajęć stacjonarnych:

Plan tematyczny zajęć:

1. Wprowadzenie – Od czego zacząć? Jakich narzędzi potrzebujesz do pisania autorskiej muzyki? Podstawowe zasady i niezbędna nomenklatura.

2. Pisanie tekstu- Prawdy i mity. Najczęstsze błędy. Ćwiczenia i analiza tekstów polskich twórców.

3. Songwriting w praktyce – Praca na tekstach stworzonych przez uczestników podczas zajęć. Feedback i dobre praktyki.

4. Songwriting w praktyce #2 – Dalsza praca na autorskich tekstach uczestników. Doszlifowanie i redagowanie tekstów.

5. Tekst i muzyka – Jak połączyć tekst z utworem? – Praktyki dla osób z podstawowymi umiejętnościami gry na instrumencie i bez nich.

6. Jak stworzyć własne demo i co dalej – Jak amatorsko stworzyć utwór w formie demo i co dalej z nim zrobić?

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Zwick’

Start zajęć:
4 września 2024

Dni spotkań:
Środy; 19:00 – 20:30

Miejsce spotkań:

Przestrzeń internetowa /
Google classroom

Poziom:
Początkujący / Średniozaawansowani

Grupa wiekowa:
Dorośli (bez ograniczeń)

Ilość zajęć:
6

Warsztaty są prowadzone przez Julitę Zielińską. Obejmują 6 zajęć i składają się ze spotkań zdalnych oraz aktywności międzyzajęciowych.  Każde zajęcia trwają 1,5h i będą się odbywać zdalnie z użyciem Google Classroom. W trakcie spotkań będziemy omawiać program zajęciowy i zdobywać wiedzę teoretyczną, a pomiędzy zajęciami (i również po zakończeniu) będzie czas na wysyłanie prac, dyskusje i wzajemny feedback w grupie warsztatowej. Zapraszamy również osoby bez żadnego doświadczenia! By uczestniczyć w zajęciach niezbędny będzie komputer lub smartphone z podłączeniem do Internetu.

Szczegóły grup

Grupy pisarskie do 12 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych i studentów (grupy dorosłe).

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Płatności i zniżki

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą płatniczą. Istnieje możliwość płatności w ratach.

Poniższe ceny zostaną obniżone o 15% po wpisaniu kodu PASJA15

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS :

520,00 

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz uzyskać zwrot pełnej wpłaconej kwoty, jeśli zgłosisz reklamację do 2 dni od pierwszych zajęć.

 

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

 

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂