fbpx

Opis zajęć:

Kurs pisania kreatywnego
Od pomysłu do historii

Poznań (zobacz też inne warsztaty)

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Pisanie kreatywne to umiejętność tworzenia ciekawych opowieści i przełamywanie schematów, wydobycie tkwiącego w każdym z nas potencjału i uruchamianie wyobraźni. To również nowa ścieżka wyrażania siebie, swojej wewnętrznej pasji i – dla niektórych – sposób na życie.

Nie każdy, kto uczy się kreatywnego pisania, musi zostać pisarzem. Umiejętność ta przydaje się jednak w bardzo zaskakujących sytuacjach, np. podczas rozmowy o pracę czy przemówienia weselnego na ślubie przyjaciółki, kiedy nie cierpicie pana młodego… 

Są w życiu momenty, gdy musimy wystąpić publicznie i przemawiać do ludzi, a czasem po prostu chcemy kogoś porwać ciekawą wypowiedzią, zgrabnie przekształcając nasze myśli w słowa.

Na zajęciach uczestnicy poznają podstawowe metody tworzenia historii (trzy akty, sekwencje), konstruowania bohaterów, tworzenia napięć i konfliktów oraz techniki zaplatania opowieści. Doświadczą też improwizacji i dowiedzą się, jak ją wykorzystywać do tworzenia historii, zarówno podczas pracy w grupach, jak i indywidualnie.

Poruszymy też tematykę wydawania własnych dzieł oraz promowania ich ze strony autora. Dowiemy się, jak rozmawiać z wydawcami i przedstawiać nasze dzieła, tak, by ich zainteresowały.

Warsztaty będą też miejscem, gdzie będziemy mogli porozmawiać też o własnych pracach, znaleźć inspirację, sięgnąć do wnętrza oraz wymienić się feedbackiem. 

W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję stworzyć w całości opowiadanie gotowe do wysłania na konkurs literacki. 

Umiejętności i relacje w pakiecie! 

Prowadzący:


 

 Zdjęcia warsztatowe:

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / improWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂