fbpx

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Uwaga! Cena tych zajęć jest okresowo obniżona przez zniżkę early bird i niebawem wzrośnie.

To najlepszy moment by się zapisać! 🙂

Opis zajęć:

Kurs pisania kreatywnego
Od pomysłu do historii

Poznań (zobacz też inne warsztaty)

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Pisanie kreatywne to umiejętność tworzenia ciekawych opowieści i przełamywanie schematów, wydobycie tkwiącego w każdym z nas potencjału i uruchamianie wyobraźni. To również nowa ścieżka wyrażania siebie, swojej wewnętrznej pasji i – dla niektórych – sposób na życie.

Nie każdy, kto uczy się kreatywnego pisania, musi zostać pisarzem. Umiejętność ta przydaje się jednak w bardzo zaskakujących sytuacjach, np. podczas rozmowy o pracę czy przemówienia weselnego na ślubie przyjaciółki, kiedy nie cierpicie pana młodego… 

Są w życiu momenty, gdy musimy wystąpić publicznie i przemawiać do ludzi, a czasem po prostu chcemy kogoś porwać ciekawą wypowiedzią, zgrabnie przekształcając nasze myśli w słowa.

Na zajęciach uczestnicy poznają podstawowe metody tworzenia historii (trzy akty, sekwencje), konstruowania bohaterów, tworzenia napięć i konfliktów oraz techniki zaplatania opowieści. Doświadczą też improwizacji i dowiedzą się, jak ją wykorzystywać do tworzenia historii, zarówno podczas pracy w grupach, jak i indywidualnie.

Poruszymy też tematykę wydawania własnych dzieł oraz promowania ich ze strony autora. Dowiemy się, jak rozmawiać z wydawcami i przedstawiać nasze dzieła, tak, by ich zainteresowały.

Warsztaty będą też miejscem, gdzie będziemy mogli porozmawiać też o własnych pracach, znaleźć inspirację, sięgnąć do wnętrza oraz wymienić się feedbackiem. 

W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję stworzyć w całości opowiadanie gotowe do wysłania na konkurs literacki. 

Umiejętności i relacje w pakiecie! 

Prowadzący:


 

Emilia Teofilia Nowak

Poznanianka. Debiutowała w 2015 roku powieścią współczesną pt. ‘Piromani’. W 2018 ukazały się jej opowiadania ‘O trzech wykastrowanych kotach’ oraz ‘Niepokonana Helena Stein’. Na początku roku 2020 ukaże się jej druga powieść. Aktualnie pracuje nad trzecią.

Przez blisko trzy i pół roku pracowała w wydawnictwie podróżniczym, gdzie utworzyła imprint fabularny. Zajmowała się m.in. selekcją maszynopisów, pozyskiwaniem nowości wydawniczych, koordynowaniem procesu publikacji oraz marketingiem książki. Obecnie prowadzi własną firmę, opartą na działalności bloga fabrykadygresji.pl, na którym pisze o pisaniu. Pomaga selfpublisherom i debiutantom, konsultuje umowy wydawnicze, prowadzi indywidualne lekcje pisania, organizuje spotkania autorskie oraz patronuje inicjatywom związanym z kulturą i sztuką.

Współpracuje z dużymi wydawcami przy promocji nowych tytułów. W wolnym czasie podróżuje po świecie oraz rubieżach własnego umysłu.

 

 Zdjęcia warsztatowe:

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Norny’

Start zajęć:
8 września

Wtorki; 17:30-19:30

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Dom Dźwięku

Sikorskiego 17/18

Dom Dźwięku

Semestr obejmuje 12 zajęć. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Warsztaty są prowadzone przez Emilię Nowak.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych (w tym studentów).

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

p

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie by otrzymać maila przy otwarciu następnej grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Opłaty wnoszone są w formie przelewu bankowego lub płatności kartą. Istnieje możliwość płatności ratalnej.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

670,00  570,00 

LUB PŁATNOŚĆ W 3 RATACH

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli nie możesz uczestniczyć w niektórych terminach zajęć - daj nam znać w komentarzu do zapisu w jakich, a zwrócimy Ci ich koszt (do 2 zajęć)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 573 013 083!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

 

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: zapisy@varsztatovnia.pl, lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂