fbpx

Opis zajęć:Warsztaty wokalne zakończone koncertem

“Rozśpiewaj się na świat”

Poznań (zobacz też inne warsztaty)

p

Pierwsze zajęcia już się odbyły. Można zapisać się do dnia drugich zajęć (01.10). Cena warsztatów została obniżona o wartość jednych zajęć. Serdecznie zapraszamy każdego!

Kolejna tura warsztatów wokalnych w Varsztatovni dedykowana jest dla osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Podczas spotkań zgłębimy  podstawy śpiewu, oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów, a także zajmiemy się indywidualną interpretacją kreatywną w utworach. Odkryjemy siebie i swój głos.

Grupowe zajęcia wokalne dają możliwość nauki pracy w zespole. Zajęcia obejmować będą pracę nad techniką wokalną: emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, pracy nad ciałem i postawą,interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym. Uczestnicy będą mieli okazję rozwijać słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie, a także nauczyć się pracy z mikrofonem,a co najpiękniejsze skorzystać z pracy w twórczej grupie i wspólnie poimprowizować. Prowadzący słucha grupy i w zależności od jej zainteresowań dobiera materiał.

Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia ,wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji. Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, i indywidualnie – są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.

Intensywną pracę uwieńczy koncert finałowy, gdzie uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności na scenie. 

Istnieje możliwość kontynuacji!

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Joanna Słowińska

Absolwentka Edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w specjalności muzyka estradowa wokalna oraz studentka śpiewu solowego na Wydziale Wokalno- Aktorskim Akademii Muzycznej
im. I.J. Paderewskiego. Prowadzi aktywną działalność edukacyjną jako nauczyciel śpiewu, instruktor zajęć
muzyczno-ruchowych, jest organizatorem wydarzeń kulturalnych. Rozwija swoją działalność artystyczną, występowała m.in. z Filharmonią Kaliską, orkiestrą Filharmonii Kameralnej im. W. Lutosławskiego w Łomży a także wielu innych miejscach w Polsce.

Według niej praca wokalisty ma sens wtedy, gdy pamięta się, że drobne niedoskonałości techniczne można wybaczyć wykonawcy, ale śpiewu bez zaangażowania i emocji nigdy.

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Siva’

Start zajęć:
24 września 2020
Drugie zajęcia:
1  października 2020

Dni spotkań:
Czwartki; 17:00-19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Studio Tool

Św. Michała 24

Poziom zaawansowania:
Początkujący

Tool Studio

Semestr obejmuje 12 zajęć (w tym próba generalna) oraz koncert. Można zapisać się do dnia drugich warsztatów. Cena została obniżona o wartość jednych zajęć. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Kurs dedykowany jest osobom początkującym. Grupę prowadzi Joanna Słowińska.

Grupa ‘Salacja’

Start zajęć:
24 września 2020
Drugie zajęcia:
1 października 2020

Dni spotkań:
Czwartki; 19:10-21:10

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Studio Tool

Św. Michała 24

Poziom zaawansowania:
Kontynuacja / Średniozaaw.

Tool Studio

Semestr obejmuje 12 zajęć (w tym próba generalna) oraz koncert. Można zapisać się do dnia drugich warsztatów. Cena została obniżona o wartość jednych zajęć. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Warsztaty są dedykowane osobom kontynuującym warsztaty w Varsztatovni lub średniozaawansowanym. Grupę prowadzi Joanna Słowińska.

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie.

Liczebność, zakres wiekowy grup i terminy zajęć

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych (w tym studentów).

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Opłaty wnoszone są w formie przelewu bankowego lub płatności kartą. Istnieje możliwość płatności ratalnej.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

540,00  495,00 

LUB PŁATNOŚĆ W 3 RATACH

p

Cena warsztatów została obniżona o wartość jednej jednostki zajęciowej.
Cena przed obniżką wynosiła 540 zł.

*Jeśli nie możesz uczestniczyć w niektórych terminach zajęć - daj nam znać w komentarzu do zapisu w jakich, a zwrócimy Ci ich koszt (do 2 zajęć)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Koszty uwzględaniają udział w koncercie finałowym (jeśli warsztat kończy się koncertem) i są pełnym kosztem udziału w zajęciach

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 796 644 040!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

 

Wyczyść

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: zapisy@varsztatovnia.pllub na nasz numer: 796 644 040 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂