fbpx

Projekt

Eskapada

Z myślą o kobietach przygotowaliśmy autorski program warszatowo-regeneracyjny, w ramach którego stworzymy przyjazną kobiecą przestrzeń, aby każda z Was mogła otoczyć troską swoje emocje i ciało. Nasze spotkanie odbędzie się na malowniczym Pogórzu Izerskim, którego krajobraz sprzyja wyciszeniu i pomaga wrócić do równowagi. To miejsce da Ci niepowtarzalną możliwość oderwania się od natłoku codziennych spraw i skupienia na swoim wnętrzu, we wspierającej, kobiecej atmosferze.

Są dostępne wolne miejsca

Natura

Warszaty twórcze

Warsztaty performatywne

Projekt 

Eskapada

Przeżyj podróż

w głąb siebie

W dzisiejszym świecie przez nadmiar bodźców nic nie jest nam tak bardzo potrzebne, jak chwila zatrzymania i spojrzenie w głąb siebie. Na co dzień często zapominamy o własnych potrzebach, poświęcając całą uwagę i czas bieżącym problemom. Dlatego zapraszamy Cię na wyjątkowy wyjazd dla kobiet, na którym to Ty będziesz na pierwszym miejscu. Odnajdziesz tu chwilę spokoju i będziesz mogła skupić się na swoich potrzebach, myślach, emocjach.
Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg inspirujących aktywności takich jak mindfulness, malarstwo w plenerze, taniec intuicyjny czy tworzenie instalacji artystycznych.

Ale to nie wszystko! Nasz obóz to przede wszystkim wymiana budującej, kobiecej energii. W atomsferze zaufania i życzliwości będziesz mogła podzielić się swoimi doświadczeniami i wysłuchać historii innych inspirujących kobiet. Stworzymy wspólnotę, która da Ci wsparcie i zmotywuje do działania w zgodzie ze sobą.
W trakcie naszego wyjazdu będziesz miała szansę oderwać się od wszelkich problemów i skupić na swoim wnętrzu. Zapomnij o codziennych obowiązkach i natłoku spraw, pozwól sobie na chwilę relaksu i regeneracji. A my zadbamy o Twój komfort i różnorodne inspiracje na Twojej drodze do lepszego poznania samej siebie.

Do zobaczenia na miejscu!

Do kogo kierujemy nasz wyjazd?

Do kobiet, które chcą poznać nowe inspirujące osoby, wymienić się historiami z życia i różnymi doświadczeniami.

Do kobiet, które chcą zregenerować siły i odzyskać dobre samopoczucie, uciekając od miejskiego zgiełku w objęcia natury.

Dla kobiet, które szukają nowych pasji i chcą spróbować ciekawych aktywności, takich jak mindfulness czy rękodzieło.

Program wyjazdu

Na miejscu spotykamy się we wtorek, wieczorem 8 sierpnia. Pierwszym punktem programu będzie Kobiecy Krąg przy ognisku, który pozwoli nam na bliższe poznanie się nawzajem.

Codziennie czekać Cię będą różnorodne warsztaty artystyczne, głównie w plenerze, a wieczory poświęcimy na wspólne spędzanie czasu i nieszablonowe rozrywki. Wieczorami będziesz mogła się odpreżyć w saunie, jacuzzi bądź balii lub przeżyć orzeźwiającą kąpiel w pobliskiej rzece.

*Program jest orientacyjny i może ulec drobnym zmianom.

 

8 sierpnia 2023

WTOREK

(Przyjazd)

Wieczorny Krąg

9 sierpnia 2023

ŚRODA

Wszechświat w moich rękach – Malarstwo intuicyjne

Warsztaty z Komunikacji

Terapia teatralno-ruchowa

W twoich oczach – Szkic postaci

10 sierpnia 2023

CZWARTEK

Mindfulness

Design thinking

Ćwiczenia na współpracę

Wizja życia – wspólne malowanie tkaniny

11 sierpnia 2023

PIĄTEK

Warsztaty pisania kreatywnego

Słowiańskie boginie – upcykling odzieży

Woreczki mocy – rękodzieło zero waste

Taniec intuicyjny

12 sierpnia 2023

SOBOTA

Medytacja

Pożegnalny Krąg

(Powrót)

Dlaczego warto z nami wyjechać?

– Skorzystasz z naszego bogatego autorskiego programu zajęć i warsztatów prowadzonych przez nasze doświadczone artystki, przygotowanego specjalnie z myślą o kobietach

– Odetniesz się na chwilę od zgiełku miasta i odpoczniesz w otoczeniu natury, dzięki czemu zregenerujesz ciało i umysł

– Spróbujesz nowych, fascynujących aktywności z różnych dziedzin sztuki (mindfulness, DIY, terapia teatralna – to tylko niektóre z nich!)  

– Poznasz inspirujące kobiety, które podobnie jak ty chcą otworzyć się na nowe doświadczenia i lepiej poznać samych siebie  

Zakwaterowanie

Miejscem naszego wyjazdu będzie Agroturystyka „Siedlisko”. Ośrodek położony jest we wsi Chełmce (dokładny adres to Chłemce 41). Wokół znajdują się rozległe lasy i łąki, a niedaleko naszych domków przepływa rzeka Chojnatka. Atmosfera sprzyja swobodnej regeneracji oraz komfortowemu wypoczynkowi.

Do naszej dyspozycji będzie cały prywatny dom, w którym znajdują się pokoje 2-, 3- i 4-osobowe.

Wyżywienie

W cenę wyjazdu wliczone jest wyżywienie, które obejmuje śniadanie,  zupę,  drugie danie oraz kolację.

Na miejscu serwowane są wyłącznie potrawy wegetariańskie. Posiłki przyrządzane są głównie z lokalnych sezonowych produktów, które pochodzą z ogródka i sadu Pani Ewy oraz zaprzyjaźnionych rolników.

Jak dotrzeć na miejsce?

Na miejsce można do nas dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. Z Warszawy dojazd zajmuje niecałą godzinę, z Poznania i Wrocławia 3 godziny a z Katowic 2,5 godziny. Wiele z naszych uczestniczek oferuję wspólną podróż w miejsce naszego pobytu za co serdecznie dziękujemy!

Jeśli potrzebujesz wsparcia u organizacji dojazdu do Agroturystyki skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną!

Numer telefonu: +48 514048314
Adres e-mail: [email protected]

Nasze prowadzące

Paulina Wilkowicz

Absolwentka szkoły aktorskiej Lart StudiO w Krakowie oraz arteterapii w Centrum Łowicka, w Warszawie. Studiowała psychologię na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Inspiracje do rozwoju i twórczości czerpie ze sztuki oraz holistycznego podejścia do człowieka. Ze wszystkich dziedzin sztuki najbardziej inspirują ją taniec oraz teatr, i sposób w jaki wpływają na
dobrostan człowieka. Na swoich warsztatach zachęca uczestników_czki do zwiększania własnej świadomości, pogłębiania kontaktu ze sobą właśnie poprzez ruch i różnego rodzaju działania teatralne, pamiętając przy tym o dobrej zabawie.

Mary Bonaszewska

Przyszła kulturoznawczyni, zafascynowana zgłębianiem ludzkich myśli oraz zmian zachodzących w nich na przestrzeni wieków.
Ukończyła kursy Uważności; Skuteczności interpersonalnej; Przetrwania kryzysu oraz Regulacji emocji nurtu terapeutycznego DBT.
W wolnych chwilach pisze prozę w kawiarniach oraz organizuje wydarzenia kulturalne wraz z Organizacją Studencką Społecznej Innowacji. Współpracuje również z Porozumieniem Feministycznym 8 marca.
Fanka manifestów artystycznych, ludzkich uśmiechów, czarnej kawy oraz dialektycznego podejścia do świata, bazującego na szukaniu równowagi pomiędzy przeciwieństwami.

Mirella Jeanne Gaston

Artystka, projektantka, założycielka marki MiiKADO 

Twórczyni ekologicznej lini odzieży i dodatków MiiKADO, marki powstałej w oparciu o ideę zero waste i upcyklingu. Kolekcja tworzona z miłości i szacunku do Matki Ziemii. Autorka daje nowe życie starym ubraniom, propagując modę cyrkularną. Naprawia je, maluje na nich własne projekty grafik. 
Na codzień prowadzi ekologiczne warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych. Jej zajęcia łączą eko edukację, zabawę sztuką, promocję rodzimej kultury słowiańskiej. W trakcie zajęć stosuje intuicyjne formy ekspresji twórczej wspierane m.in. medytacjami wprowadzającymi. Jej zajęcia tworzą przestrzeń do kreatywnego i nieograniczonego wyrażania siebie.

Zapisy zamknięte