fbpx

Projekt Eskapada 3.0

Odkryj swoje prawdziwe możliwości, znajdź jasność w swoich celach i naucz się efektywnie komunikować oraz rozwiązywać konflikty. Dołącz do wyjazdu rozwojowego dla kobiet które chcą odkryć nową wersję siebie!
dołącz do wyjazdu
ograniczenia

Identyfikacja wewnętrznych przekonań

podróż w głąb siebie

Terpautyczna podróż w głąb siebie

plan na rozwój

Twój indywiduany plan na rozwój

regulacja emocji

Rozpoznawanie i regulacja emocji

arteterapia<br />

Warsztaty arteterapeutyczne

Wyrusz na Eskapadę

i wróć odmieniona

Podczas trzeciej edycji Projektu Eskapada – wyjazdu rozwojowego dla kobiet – we wspólnym procesie terapeutycznym zbudujemy więzi, podzielimy się swoimi historiami, a także zdefiniujemy wewnętrzne przekonania i nauczymy się radzić sobie z nimi na co dzień. Ponadto każda uczestniczka na wyjeździe przygotuje swój indywidualny plan rozwojowy, który pomoże uniknąć chaosu na ścieżce samorozwoju i ułatwi osiąganie celów rozwojowych.

Na naszych warsztatach nauczysz się lepiej komunikować, asertywnie stawiać granice i tworzyć wartościowe relacje. Dowiesz się, jak skutecznie budować poczucie własnej wartości i jak stawiać czoła swoim niewygodnym schematom. Weź przyjaciółkę i wyrusz na Eskapadę, by odkryć swój ukryty potencjał, poznać się z nowej strony i poczuć się lepiej w swoim życiu.

Do zobaczenia na miejscu!

Dla kogo?

Dla kobiet, które czują się zagubione w swoich celach, nie wiedzą, jak uporządkować swoje plany rozwojowe i jak zabrać się za ich realizację

Dla kobiet, które doświadczają trudności w codziennej komunikacji i chciałyby stać się bardziej asertywne w wyrażaniu swoich potrzeb

Dla kobiet, które pragną lepiej poznać siebie, swoje cechy i wartości, oraz nauczyć się budować zdrowsze relacje

Dla kobiet, które widzą u siebie wewnętrzne blokady, które przeszkadzają im w swobodnym i pełnym realizowaniu swojego potencjału 

Czego nauczysz się na Projekcie Eskapada?

Poznaj konkretną wiedzę i zdobądź umiejętności, które wykorzystasz, by lepiej się komunikować, budować zdrowsze relacje i po prostu poczuć się lepiej w swoim życiu.

Poznasz lepiej samą siebie

spojrzysz na siebie z nowej perspektywy i zyskasz pełniejszą świadomość swoich możliwości i ograniczeń

Zaakceptujesz swoje blokady

namierzysz swoje wewnętrzne blokady, nauczysz się je akceptować i ostatecznie pokonywać, budując pewność siebie

Skorzystasz z dobroci arteterapii

czyli terapii poprzez sztukę, skupionej na samoeksploracji, ekspresji i samoakceptacji

Nazwiesz swoje potrzeby

i nauczysz się je realizować w codziennym życiu, a także wyrażać je w komunikacji z innymi ludźmi

Poprawisz swoją efektywność

dzięki lepszemu zarządzaniu czasem i technikom organizacji, będziesz skuteczniej osiągać swoje cele

Poznasz techniki efektywnej komunikacji

dzięki którym będziesz skuteczniej komunikować swoje potrzeby i śmielej wyrażać opinie

Zidentyfikujesz swoje emocje

namierzysz je w ciele i nauczysz się regulować je za pomocą myśli i technik oddechowych

Oswoisz złość i stres

zaprzyjaźnisz się z tymi negatywnymi emocjami i nauczysz się je wykorzystywać jako siłę napędową

Stworzysz swój indywidualny plan rozwojowy

który zostanie z Toba po wyjeździe i będzię dla Ciebie drogowskazem w dalszym rozwoju osobistym

Program wyjazdu

Na miejscu spotykamy się w czwartek, 1. sierpnia 2024 po południu. Pierwszym punktem programu będzie Krąg Otwierający, który pozwoli nam bliżej poznać się nawzajem i otworzyć. Porozmawiamy też o naszych potrzebach i oczekiwaniach względem wyjazdu.

Codziennie czekać Cię będą różnorodne warsztaty rozwojowe, a wieczory poświęcimy na wspólne spędzanie czasu i odpoczynek. Dodatkową zaletą będzie lokalna podlaska kuchnia, a także miejscowa zielarnia i inne regionalne atrakcje w duchu slow.

*Program może ulec drobnym zmianom.

 

Grafika - warsztaty teatralne

czwartek, 1 sierpnia 2024

15:00-19:00 | zameldowanie 

19:00-20:00 | kolacja 

20:00-20:30 | przerwa

20:30-22:30 | Krąg Otwierający

Grafika - warsztaty teatralne

piątek, 2 sierpnia 2024

9:00-10:00 | śniadanie 

10:00-10:30 | przerwa

10:30-12:30 | relacje i komunikacja

Warsztaty skupione na budowaniu relacji zgodnie ze świadomością dotyczącą granic. Uczą w praktyce różnych płaszczyzn i kanałów komunikacji oraz jej ważności.

12:30-14:30 | podróż do wnętrza siebie – poznaj swoje potrzeby

Te warsztaty mają na celu poznanie swoich potrzeb oraz wykorzystanie ich w swoim życiu i sposobach komunikacji. Ponadto uczestnik dowie się jakimi wartościami się kieruję i jak tą wiedzę może przenieść do własnego życia. 

14:30-15:30 | obiad 

15:30-16:00 | przerwa

16:00-18:00  | arteterapia – terapia przez sztukę

Warsztaty skupione na samoeksploracji, ekspresji i samoakceptacji, dążace do uzyskania wewnętrznej spójności i pełnej samomiłości.  

19:00-20:00 | kolacja

Grafika - warsztaty teatralne

sobota, 3 sierpnia 2024

9:00-10:00 | śniadanie

10:00-10:30 | przerwa

10:30-12:30 | wewnętrzne niespójności

Warsztaty identyfikujące wewnętrzne blokady i cienie, poruszające kwestię samooceny w grupie. Dążace do wewnętrznego uznania i integracji naszych mniej i bardziej lubianych aspektów.

12:30-13:30 | obiad

13:30-16:30 | praca z emocjami

Warsztaty na temat emocji i mocy ich regulowania. Ich celem będzie wewnętrzna orientacja w swoich emocjach, umiejętności kontrolowania ich, poznanie ćwiczeń oddechowych i samoregulowania siebie i swojego ciała. Dodatkowo celem będzie zaprzyjaźnienie się ze swoją złością i wykorzystaniem stresu jako siły napędzającej.

16:30-17:30 | przerwa

17:30-19:30 | spełnij się w swoim życiu! – plan rozwojowy

Przestrzeń na tych warsztatach będzie przeznaczona na tajniki organizacji oraz wymianę przydatnych narzędzi do jej osiągania. Dodatkowo uczestnicy stworzą swój plan rozwojowy oparty o swoje potrzeby, wartości i marzenia.

19:30-20:30 | kolacja

Grafika - warsztaty teatralne

niedziela, 4 sierpnia 2024

9:00-10:00 | śniadanie 

10:00-11:00 | wymeldowanie

11:30-13:30 | Krąg Zamykający

13:30-14:30 | obiadokolacja

15:00 | powrót

Dlaczego warto

z nami wyjechać?

Spojrzysz na siebie z nowej perspektywy, zyskasz większą świadomość własnych możliwości i ograniczeń oraz nauczysz się, jak efektywniej wykorzystywać zdolności i pokonywać własne bariery

Stworzysz swój własny plan rozwojowy, uwzględniający Twoje indywidualne potrzeby, wyzwania i marzenia, który zostanie z Tobą po wyjeździe i stanie się dla Ciebie drogowskazem w dalszym rozwoju

Zyskasz zestaw praktycznych narzędzi komunikacyjnych i autoregulacyjnych, które pomogą Ci nie tylko redukować stres na co dzień i działać z większym spokojem i pewnością, lecz także budować zdrowsze relacje, oparte na skutecznej komunikacji i wzajemnym szacunku

Spędzisz twórczy i rozwojowy czas w życzliwym gronie podobnych do Ciebie, wspaniałych kobiet, z którymi będziesz mogła wymienić się doświadczeniami, wsparciem i ciepłym słowem

Nasze prowadzące

Karolina Sobolewska

Psycholog o specjalności psychologia kliniczna, psychoterapia.

Synergolog – specjalistka ds. analizy mowy ciała. Plastyk z pierwszego wykształcenia. Swoją wiedzę i doświadczenie łączy jako Arteterapeutka. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych: Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej. Od kilku lat praktukuje Rozwój Duchowy, szkoli się również na Certyfikowanego Przewodnika. Od siedmiu lat prowadzi zajęcia oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych, od kwietnia organizuje cykliczne warsztaty arteterapeutyczne w Młynie Kreacji. Pracuje w Zespole Natalii Hofman ds. analizy prawdomówności i mowy niewerbalnej. Prowadzi indywidualne konsultacje z zakresu psychologii i terapii holistycznej.

foto bio

Maria Szydłowska

Pasjonatka tematyki związanej z komunikacją i relacjami. Zafascynowana zgłębianiem ludzkich emocji oraz zmian zachodzących w procesie samorozwoju i samoświadomości. Z zaangażowaniem podjęła zadanie doskonalenia siebie oraz innych, by wspierać ich w pełnym wykorzystaniu swojego potencjału i możliwości komunikacyjnych. Promuje relacje międzyludzkie oparte na dialogu, wspierając pary, rodziny, nauczycieli, pracowników oraz innych zainteresowanych tematyką wzajemnego szacunku, współpracy i zaufania. W wolnych chwilach prowadzi kręgi wsparcia dla uniwersytetów i spełnia się zapoznawaniem ze światem kultury poprzez wystawy, poezję czy szeroko rozumianą sztukę.

Zakwaterowanie

Miejscem naszego wyjazdu będzie Ziołowy Zakątek, położony w samym sercu najczystszego regionu Polski, Podlasia. Można tu znaleźć typową dla regionu zabudowy, prace lokalnych rękodzielników, a przede wszystkim zioła w każdej postaci i miejscowe przysmaki.

Do naszej dyspozycji będą pokoje 2, 3, 4 i 5-cio osobowe. Wszystkie pokoje posiadają osobne łazienki.

Wyżywienie

W cenę wyjazdu wliczone jest całodniowe wyżywienie.

Miejscowa kuchnia oferuje dnia staropolskie oraz te bardziej nowoczesne, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wszystkie potrawy powstają wyłącznie z najwyższej jakości, wiejskich składników.

Większość z nich pochodzi z tutejszego gospodarstwa, gdzie z sercem, dbałością oraz szacunkiem hoduje się zwierzęta i rośliny. Menu opracowywane jest zawsze w harmonii z przyrodą, dzięki czemu dania naturalnie zmieniają się wraz z porami roku i dostępnymi sezonowo składnikami, zaskakując kolorami, smakami i aromatami.

Jak dotrzeć na miejsce?

Na miejsce można dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną (autobus do miejscowości Koryciny). Istnieje możliwość dokupienia transportu z Warszawy w trakcie zapisu.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w organizacji dojazdu, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną!

Numer telefonu: +48 514048314
Adres e-mail: [email protected]

Cena:

2 300,00 

*Cena nie zawiera transportu na miejsce. Przy zapisie istnieje możliwość dokupienia transportu z Warszawy w dniu rozpoczęcia wyjazdu.

Uwaga! Cena wyjazdu rośnie wraz ze zmianą puli zapisowej. Obecna pula skończy się gdy zostanie wyczerpany limi miejsc w puli lub gdy poniższy timer dobiegnie końca:

Do końca puli

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 Cena obejmuje:

– autorski program warsztatów rozwojowych

– nocleg w pokojach 2, 3, 4, lub 5-osobowych

– wyżywienie całodniowe (śniadanie, obiad, kolacja)

– cena nie zawiera transportu na miejsce wydarzenia (płatne dodatkowo)

 

Są dostępne wolne miejsca

Jeśli zapisujesz sie z koleżanką (lub koleżankami) – wszyztkie otrzymacie dodatkowe 10% zniżki. Zaznacz pole poniżej by ją otrzymać