fbpx

Opis wydarzenia:Otwarte Spotkanie Mindfulnessowe w Warszawie

Udział bezpłatny | Obowiązują zapisy

  Warszawa

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

r

Te warsztaty nie odbywają się w tym okresie – zachęcamy do sprawdzenia pozostałych warsztatów w Warszawie!

Współcześnie z wielu stron docierają do nas bodźce, przykuwają naszą uwagę: od mnogości informacji przez bieżące wydarzenia na świecie po nasze własne, często zmieniające się myśli i emocje. W tym natłoku spraw bardzo łatwo o uczucie przebodźcowania i zmęczenia nieustannym pędem. 

Dlatego w Varsztatovni wracamy z cyklem bezpłatnych spotkań mindfulness, podczas których będziemy ćwiczyć nasze skupienie, wyciszymy się i popracujemy nad uważnością. 

Co to?

Medytacja mindfulness (lub inaczej – medytacja uważności) to praktyka medytacyjna, której celem jest wyciszenie się i skupienie na byciu świadomym swoich emocji oraz odczuć. Mindfulness nie jest praktyką religijną, chociaż wiele jej technik wywodzi się z religii Dalekiego Wschodu. Podczas medytacji budujemy zdolność do obserwacji i odczuwania otoczenia oraz siebie samych. Praktyka mindfulness obejmuje m.in ćwiczenia oddechowe i pracę z ruchem, ciałem lub wyobraźnią. Jej efektem jest pomoc w zmniejszeniu stresu, budowaniu wewnętrznego spokoju oraz świadomym przeżywaniu swojego życia. 

Dla kogo?

Spotkania przeznaczone są zarówno dla osób, które mają doświadczenie w medytacji jak i tych, którzy chcieliby zacząć lub sprawdzić, czy to coś dla nich. Spotykamy się w grupie do 15 osób. 

 

Spotkania Mindfulness w Varsztatovni mają charakter otwarty i są bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy przez formularz poniżej.

Aktualności dotyczące poszczególnych spotkań i więcej informacji znajdziesz na wydarzeniu FB.

Jeśli po zapisie na wydarzenie będziesz musiał(a) odwołać swoje uczestnictwo – prosimy o maila na [email protected] z informacją z możliwie jak największym wyprzedzeniem. Dzięki! <3

Nadchodzące spotkanie:

Termin spotkania:

09.12.2023 (sobota)
15:30 – 17:00

Miejsce spotkania:

Fundacja Varsztatovnia
Dzielna 5; Warszawa
Lokal usługowy od ul. Dzielnej

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia! 🙂