fbpx

„Samoświadomość i Szczęście”- Warsztaty Rozwojowe

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

O czym są warsztaty rozwojowe „Samoświadomość i Szczęście”?

Motywem przewodnim warsztatów jest założenie, że nic ze świata zewnętrznego nie jest w stanie dać nam prawdziwego szczęścia, dopóki nie zbudujemy zdrowej, pełnej miłości relacji z samym sobą.
Podczas cyklu składającego się z 6 spotkań będziemy pracować nad miłością do samego siebie, poczuciem własnej wartości, nieporównywaniem się do innych, docenianiem tego co mamy, byciem obecnym tu i teraz, radzeniem sobie z trudnymi emocjami. Celem warsztatów jest stworzenie wewnętrznej mocy, która da nam siłę do radzenia sobie w gorszych momentach i patrzenia na życie z
większym optymizmem. Warsztaty składają się głównie z ćwiczeń indywidualnych i grupowych, dyskusji oraz gier integracyjnych.
Jeśli stresuje Cię wypowiadanie się na forum grupy, to nic się nie martw – na zajęciach zadbamy o stworzenie komfortowej, przyjaznej atmosfery, w której nie oceniamy się nawzajem. Jeśli nawetmimo tego, na jakiś temat nie będziesz miał ochoty się wypowiadać, to też jest całkowicie w porządku.

Dla kogo jest przeznaczona?

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą świadomie budować lepszą relację z samym sobą i nie uzależniać swojego szczęścia od tego co dzieje się na zewnątrz.

Jak przygotować się do zajęć?

Nie jest wymagane specjalne przygotowanie. Mile widziana jest otwartość na nowe doświadczenia oraz gotowość dzielenia się swoimi obserwacjami i wrażeniami z innymi.

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Dzięki warsztatom nauczysz się bardziej kochać i doceniać siebie, mieć świadomość swoich mocnych stron, być dla siebie bardziej wyrozumiałym i nie obwiniać się za błędy, radzić sobie z trudnymi
emocjami, być obecnym tu i teraz, nie porównywać się do innych, zachowywać spokój ducha w ciężkich momentach i czerpać większą radość z życia.

 

teatr wakacyjny.
Sprawdź też ofertę naszej Poradni Zdrowia Psychicznego „Valeria„. Dla uczestników warsztatów w Varsztatovni mamy zniżkę -50% na 2 pierwsze sesje terapeutyczne.

Jak przygotować się do zajęć?

Nie jest wymagane specjalne przygotowanie. Mile widziana jest otwartość na nowe doświadczenia oraz gotowość dzielenia się swoimi obserwacjami i wrażeniami z innymi.

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Dzięki warsztatom nauczysz się bardziej kochać i doceniać siebie, mieć świadomość swoich mocnych stron, być dla siebie bardziej wyrozumiałym i nie obwiniać się za błędy, radzić sobie z trudnymi
emocjami, być obecnym tu i teraz, nie porównywać się do innych, zachowywać spokój ducha w ciężkich momentach i czerpać większą radość z życia.

 

Julia Hofman

Pasjonatka psychologii i rozwoju osobistego. Jej misją jest wspieranie ludzi w samorozwoju i dzielenie się swoimi sposobami na odkrywanie szczęścia. Pragnie tworzyć przestrzeń, w której ludzie inspirują się wzajemnie i przekazują sobie pozytywną energię.

Podczas prowadzenia warsztatów stawia na uważność na drugiego człowieka, otwartość i komfortową atmosferę. Hobbystycznie zajmuje się improwizacją teatralną, która daje jej ogromną frajdę i okazję do przełamywania własnych barier. Swoją przygodę z wystąpieniami na scenie zaczęła właśnie w Varsztatovni na zajęciach teatralnych. Oprócz tego, miłośniczka gry w szachy. Obecnie również studentka IV roku prawa na Akademii Leona Koźmińskiego.

 Skąd pomysł?

Nasze warsztaty artystyczne od początku służą Wam nie tylko do nabywania nowych umiejętności i rozwijania pasji, lecz także są okazją do otworzenia się, rozprawienia ze swoimi lękami, przepracowania emocji na scenie czy na płótnie. Chcemy pójść o krok dalej i zaoferować Wam zajęcia stricte terapeutyczne, np. profesjonalne grupy wsparcia. Zwiększenie dostępu do opieki psychologicznej oraz promowanie świadomości na temat dobrostanu psychicznego jest przecież jednym z celów statutowych Fundacji Varsztatovnia i cieszymy się bardzo, że możemy go w ten sposób jeszcze pełniej realizować. Sesje terapeutyczne, zajęcia arteterapii oraz terapii grupowej w naszej Fundacji powierzamy młodym, pełnym zapału i świeżej wiedzy, terapeutom, aby w ten sposób również pomóc im w kształceniu i nabywaniu niezbędnego doświadczenia.

Wierzymy, że Społeczeństwo Przyszłości, w którym profesjonalna pomoc psychologiczna jest powszechnie dostępna, a zdrowie psychiczne stanowi ważny element dyskursu społecznego, to coraz bardziej realna wizja i chcemy dokładać do niej swoją cegiełkę.

Trwające zapisy

Grupa:

„HINODE”

Start zajęć:

2 września 2024

Dni spotkań:

Środy; 17:30-19:00

Miejsce spotkań:

Varsztatovnia
Ul. Dzielna 5  (Wejście od ulicy Dzielnej)

Cykl obejmuje 6 zajęć. Warsztaty nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Grupa przeznaczona jest dla osób dorosłych. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny . Warsztaty prowadzi Julia Hofman.

Szczegóły Grup

Grupy liczą do 14 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

  Plan tematyczny 

1. Miłość do samego siebie jako fundament samorozwoju
2. Poczucie własnej wartości – jak sprawić, by porażki nie wpływały na to jak czujemy się sami ze sobą
3. Wdzięczność i docenianie tego co mamy

4. Porównywanie się do innych – jak sobie z nim radzić
5. Trudne emocje – jak je zrozumieć i zaakceptować
6. Bycie obecnym tu i teraz – sposoby i techniki

Płatności i zniżki

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

Opłata jednorazowa:

520,00 

Lub płatoność w 3 ratach

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz uzyskać zwrot pełnej wpłaconej kwoty, jeśli zgłosisz reklamację do 2 dni od pierwszych zajęć.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać – daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij „zapisz się” – przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać – jeśli dostępna jest tylko jedna – przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Są dostępne wolne miejsca

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 780 122 376

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂