fbpx

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Uwaga! Cena tych zajęć jest okresowo obniżona przez zniżkę early bird i niebawem wzrośnie.

To najlepszy moment by się zapisać! 🙂

Opis zajęć:

Warsztaty wokalne w Warszawie zakończone koncertem

“Rozśpiewaj się na świat” – Edycja 20.

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

Obecnie trwająca tura warsztatów wokalnych jest dedykowana przede wszystkim osobom początkującym i średnio-zaawansowanym, które rozpoczynają swoją przygodę ze śpiewem lub wiążą z nim swoje dalsze plany zawodowe / hobbistyczne. Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej fundacji na realizację profesjonalnych warsztatów wokalnych, spełniających potrzeby najbardziej wymagających uczestników.

Lekcje śpiewu – jak przebiegają zajęcia?

Podczas zajęć zgłębiamy wszystkie aspekty poprawnego emisyjnie śpiewu. Ćwiczymy oddech, poznajemy budowę aparatu głosowego i rezonatorów oraz uczymy wykorzystywania potencjału wokalnego drzemiącego w każdym z Uczestników. Oprócz tego przerobimy tematy kreatywnej interpretacji utworów, prawidłowej dykcji i ruchu scenicznego oraz śpiewu wielogłosie. Zależy nam, aby każdy z Uczestników czuł się podczas zajęć możliwie najbardziej swobodnie i komfortowo oraz zdobył jak najwięcej praktycznej wiedzy którą będzie mógł od razu wykorzystać, dlatego regularnie dostosowujemy repertuar do ćwiczeń w taki sposób, aby sprostał oczekiwaniom i możliwościom całej grupy.

Warsztaty wokalne – pełen profesjonalizm i kompleksowe przygotowanie

Ogromna dawka wiedzy, indywidualne podejście do każdego z Uczestników oraz fachowe prowadzenie – przede wszystkim tymi aspektami odznaczają się nasze warsztaty wokalne. Warszawa jest miastem, w którym przeprowadziliśmy już wiele zajęć, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w kwestii metod nauczania.

Pokaż więcej

Gwarancja indywidualnego podejścia

Lekcje śpiewu są prowadzone w sposób intensywny i dynamiczny. Są nastawione przede wszystkim na to, aby każdy z Uczestników odkrył swój unikatowy styl i brzmienie. Po zakończonych warsztatach każda z osób zyskuje swobodę w używaniu swego głosu. Lekcje są prowadzone zarówno w pełnej grupie, mniejszych zespołach, jak i sesjach indywidualnych, w zależności od rozwoju i umiejętności uczestników. Zwieńczeniem zajęć jest wspólny koncert, na którym każdy z Uczestników będzie miał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności.

Istnieje możliwosć kontynuacji zajęć! 🙂

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Karolina Nawrocka

wokalistka, instruktor wokalny, absolwentka wokalistyki estradowej na wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów Łodzi. Ma na swoim koncie wiele koncertów m.in Występy na deskach Teatru Śląskiego im. S. Wyspiańskiego w Katowicach koncert „Dwanaście godzin z życia kobiety”, Filharmonii Koszalińskiej podczas gali Koszalińskiej Kultury, dwukrotny udział w koncercie „Lato z Zet i Dwójką”, koncert dla Pani Ireny Santor z okazji nadania jej tytułu Doktora Honoris Causa w łódzkiej Akademii Muzycznej, ”Wszystko o miłości” spektakl muzyczny podczas AŻ Festiwal ,koncerty z akademickim chórem gospel.

W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na pozbywanie się napięć z organizmu, naturalną technikę wokalną, dykcję i interpretację piosenki.

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Neron’

Start zajęć:
23 marca 2021

Dni spotkań:
Wtorki 19:00-21:00

Grupa wiekowa:
Dorośli
Miejsce spotkań:
Teatr Syrena

ul. Litewska 3
Warszawa

Poziom zaawansowania:
Początkujący / Średniozaawansowany

Semestr obejmuje 13 zajęć (w tym próba generalna) oraz koncert. Próby nie odbywają się w święta państwowe. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Grupę prowadzi Karolina Nawrocka. Grupa jest przystosowana do osób początkujących i nie wymagamy doświadczenia wokalnego od uczestników 🙂

Grupa ‘Neftyda’

Start zajęć:
17 marca 2021

Dni spotkań:
Środy 17:00-19:00

Grupa wiekowa:
Młodzież (15-18 lat)

Miejsce spotkań:
Mistic Studio

ul. Batorego 14
Warszawa

Poziom zaawansowania:
Początkujący / Średniozaawansowany

Semestr obejmuje 13 zajęć (w tym próba generalna) oraz koncert.  Grupa przeznaczona jest dla młodzieży. Próby nie odbywają się w święta państwowe. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Grupę prowadzi Karolina Nawrocka. Grupa jest przystosowana do osób początkujących i nie wymagamy doświadczenia wokalnego od uczestników 🙂

Liczebność, zakres wiekowy grup i terminy zajęć

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie by otrzymać maila przy otwarciu następnej grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Opłaty wnoszone są w formie przelewu bankowego lub płatności kartą. Istnieje możliwość płatności ratalnej.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS :

760,00  670,00 

lub płatność w 3 ratach
r

Uwaga!

Z uwagi na COVID-19 i zmiany terminów zajęć, cena zajęć jest niższa niż zwykle. To najlepszy moment by zająć miejsce warsztatowe w najniższej możliwej cenie.

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli nie możesz uczestniczyć w niektórych terminach zajęć - daj nam znać w komentarzu do zapisu w jakich, a zwrócimy Ci ich koszt (do 2 zajęć)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Ceny uwzględniają udział w koncercie finałowym i są pełną kwotą za uczestnictwo w zajęciach.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wyczyść

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂