fbpx

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Uwaga! Cena tych zajęć jest okresowo obniżona przez zniżkę early bird i niebawem wzrośnie.

To najlepszy moment by się zapisać! 🙂

Opis zajęć:

Warsztaty wokalne w Warszawie zakończone koncertem

“Rozśpiewaj się na świat” – Edycja 20.

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Kolejna tura warsztatów wokalnych w Varsztatovni dedykowana jest dla osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Podczas zajęć zgłębimy  podstawy śpiewu, oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów, a także zajmiemy się indywidualną interpretacją kreatywną w utworach. Odkryjemy siebie i swój głos.

Grupowe zajęcia wokalne dają możliwość nauki pracy w zespole. Zajęcia obejmować będą pracę nad techniką wokalną: emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, pracy nad ciałem i postawą,interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym. Uczestnicy będą mieli okazję rozwijać słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie, a także nauczyć się pracy z mikrofonem,a co najpiękniejsze skorzystać z pracy w twórczej grupie i wspólnie poimprowizować. Prowadzący słucha grupy i w zależności od jej zainteresowań dobiera materiał.

Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia ,wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji. Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, i indywidualnie – są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.

Warsztaty zakończymy wspólnym koncertem przed publicznością, wieńczącym nasze starania. Wystąpienie nieobowiązkowe, ale bardzo zachęcamy!

Istnieje możliwość kontynuacji 🙂

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Magda Howorska

 W wieku 9 lat rozpoczęła swą przygodę z muzyką w poznańskiej Szkole Muzycznej w klasie fortepianu, zdobywając przez lata liczne nagrody i wyróżnienia na konkursach krajowych i międzynarodowych. Z wiekiem stwierdziła jednak,że najpiękniejszym instrumentem jest głos ludzki,który łączy w sobie dźwięk, słowo, energię, wibrację i pokazuje naszą wrażliwość.

Ukończyła prestiżowe Policealne Studium Jazzu im.H.Majewskiego w Warszawie w klasie wokalistyki jazzowej. Miała zaszczyt kształcić się pod okiem wybitnych muzyków- legend polskiej sceny jazzowej ( Iza Zając, Janusz Szrom, Andrzej Jagodziński, Bogdan Hołownia,Wojciech Kamiński, Wojciech Zieliński i inni). Aktualnie kończy studia w warszawskiej Akademii Teatralnej, znów mając szansę pracowania z “największymi” aktorami i wykładowcami. W Akademii Teatralnej pracuje jako asystentka u boku Krzysztofa Majchrzaka. Na swoim koncie ma mnóstwo nagród zdobytych na konkursach jazzowych i festiwalach wokalnych. Koncertuje z wybitnymi muzykami jazzowymi młodego pokolenia. Stawia swoje pierwsze kroki na deskach teatralnych, występując w spektaklach i musicalach. Jest również muzykiem sesyjnym – udziela się na płytach znanych polskich artystów oraz występuje z nimi na koncertach. Stawia na rozwój i cały czas poszukuje.

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Hire’

Start zajęć:
14 października 2020

Dni spotkań:
Środy 19:00-21:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Studio nagrań Rimbi Rimbi

ul. Grochowska 301/305
Warszawa

Poziom zaawansowania:
Początkujący / Średniozaawansowany

Studio Rimbi Rimbi

Semestr obejmuje 13 zajęć (w tym próba generalna) oraz koncert. Próby nie odbywają się w święta państwowe. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Grupę prowadzi Magdalena Howorska. Grupa jest przystosowana do osób początkujących i nie wymagamy doświadczenia wokalnego od uczestników 🙂

Liczebność, zakres wiekowy grup i terminy zajęć

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

p

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie by otrzymać maila przy otwarciu następnej grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Opłaty wnoszone są w formie przelewu bankowego lub płatności kartą. Istnieje możliwość płatności ratalnej.

 

Grupa Hire:

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS :

740,00  690,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli nie możesz uczestniczyć w niektórych terminach zajęć - daj nam znać w komentarzu do zapisu w jakich, a zwrócimy Ci ich koszt (do 2 zajęć)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Ceny uwzględniają udział w koncercie finałowym i są pełną kwotą za uczestnictwo w zajęciach.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 796 644 040!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

 

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: zapisy@varsztatovnia.pllub na nasz numer: 796 644 040 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂