Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Do następnej sesji zmiany cen.

Uwaga! Cena tych zajęć jest okresowo obniżona przez zniżkę early bird i niebawem wzrośnie.

To najlepszy moment by się zapisać! 🙂

Opis zajęć:

Warsztaty wokalne i lekcje śpiewu w Warszawie

“Rozśpiewaj się na świat” – Edycja 20.

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Obecnie trwająca tura warsztatów wokalnych jest dedykowana przede wszystkim osobom początkującym i średniozaawansowanym, które rozpoczynają swoją przygodę ze śpiewem lub wiążą z nim swoje dalsze plany zawodowe i hobbystyczne. Wieloletnie doświadczenie naszej fundacji pozwala na organizację profesjonalnych warsztatów wokalnych, spełniających potrzeby najbardziej wymagających Uczestników.

 

Lekcje śpiewu – jak wyglądają i co możesz dzięki nim zyskać?

Podczas zajęć zgłębimy wszystkie aspekty emisji śpiewu. Poćwiczymy oddech, poznamy budowę aparatu głosowego i rezonatorów oraz nauczymy się wykorzystywać potencjał wokalny drzemiący w każdym z nas. Oprócz tego przerobimy tematy kreatywnej interpretacji utworów, prawidłowej dykcji i ruchu scenicznego oraz śpiewu w wielogłosie. Zależy nam, aby każdy z Uczestników czuł się podczas zajęć możliwie najbardziej swobodnie i komfortowo, dlatego regularnie dostosowujemy repertuar do ćwiczeń w taki sposób, aby sprostał on oczekiwaniom i możliwościom całej grupy. Na warsztatach otrzymasz przede wszystkim potężną dawkę praktycznej wiedzy, którą będziesz mógł od razu wykorzystać. Dzięki zajęciom nie będziesz więcej bał się sceny lub miał problemu z poprawnym poprawnym wydobyciem dźwięku. Nauczysz się tworzyć harmonię, interpretować utwory, zaczniesz panować nad własnym głosem, tak aby wydobyć z niego jak najwięcej, a przede będziesz się dobrze bawił.

 

Warsztaty wokalne – pełen profesjonalizm i kompleksowe przygotowanie

Ogromna dawka wiedzy, indywidualne podejście do każdego z Uczestników oraz fachowe prowadzenie – właśnie tym wyróżniają się nasze warsztaty wokalne. Warszawa to miejsce, w którym przeprowadziliśmy już wiele zajęć, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w kwestii metod nauczania. Nasz kompleksowy plan warsztatowy gwarantuje uzyskanie w szybkim tempie widoczny progres wokalny.

v Pokaż więcej v

Gwarancja indywidualnego podejścia

Lekcje śpiewu są prowadzone w sposób intensywny i dynamiczny. Są nastawione przede wszystkim na to, aby każdy z Uczestników odkrył swój unikatowy styl i brzmienie. Po zakończonych warsztatach będziesz swobodnie posługiwać się swoim głosem i profesjonalnie wydobywać dźwięk. Lekcje są prowadzone zarówno w pełnej grupie, mniejszych zespołach, jak i sesjach indywidualnych, w zależności od rozwoju i umiejętności Uczestników. 

Istnieje możliwość kontynuacji zajęć! 🙂

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Maciej Madaliński

Urodzony w Warszawie. W 2018 roku ukończył studia licencjackie na Akademii Muzycznnej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie prof. Krzysztofa Bednarka. Od 2020 roku kontynuuje naukę na studiach magisterskich na specjalności kameralistyka na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Włodzimierza Zalewskiego. Kształcił się u takich pedagogów, jak: Jerzy Knetig, Grażyna Ciopińska, Dariusz Niemirowicz, Agnieszka Piass, Krystyna Szostek-Radkowa. Brał udział w wielu konkursach wokalnych, m.in.: I Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Giulio Perottiego w Ueckermünde oraz III Konkursie Wokalnym Mława-Olsztyn 2014, na którym zdobył II nagrodę. Często koncertuje w całej Polsce oraz współorganizuje koncerty.

Współpracował już z takimi dyrygentami, jak Kai Bumann, Maciej Niesiołowski, Piotr
Sułkowski, Jerzy Swoboda, Michał Kocimski, Jarosław Jasiura czy Marcin Wolniewski.

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Makary’

Start zajęć:
14 lipca 2021

Dni spotkań:
Środy 17:00-19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Fuzzownia

Grochowska 324/19
Warszawa

Poziom zaawansowania:
Początkujący

Semestr obejmuje 12 zajęć. Próby nie odbywają się w święta państwowe. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Grupę prowadzi Maciej Madaliński. Grupa jest przystosowana do osób początkujących i nie wymagamy doświadczenia wokalnego od uczestników 🙂

Liczebność, zakres wiekowy grup i terminy zajęć

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie by otrzymać maila przy otwarciu następnej grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS :

570,00 

lub płatność w 3 ratach

*Jeśli nie możesz uczestniczyć w niektórych terminach zajęć - daj nam znać w komentarzu do zapisu w jakich, a zwrócimy Ci ich koszt (do 2 zajęć)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Ceny uwzględniają udział w koncercie finałowym i są pełną kwotą za uczestnictwo w zajęciach.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂