Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Do następnej sesji zmiany cen.

Uwaga! Cena tych zajęć jest okresowo obniżona przez zniżkę early bird i może niebawem wzrosnąć.

To najlepszy moment by się zapisać! 🙂

Opis zajęć:

Warsztaty wokalne i lekcje śpiewu w Warszawie

“Rozśpiewaj się na świat” 

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Wolnych miejsc warsztatowych: 2

Obecnie trwająca tura warsztatów wokalnych jest dedykowana przede wszystkim osobom początkującym i średniozaawansowanym, które rozpoczynają swoją przygodę ze śpiewem lub wiążą z nim swoje dalsze plany zawodowe i hobbystyczne. Wieloletnie doświadczenie naszej fundacji pozwala na organizację profesjonalnych warsztatów wokalnych, spełniających potrzeby najbardziej wymagających Uczestników.

 

Lekcje śpiewu – jak wyglądają i co możesz dzięki nim zyskać?

Podczas zajęć zgłębimy wszystkie aspekty emisji śpiewu. Poćwiczymy oddech, poznamy budowę aparatu głosowego i rezonatorów oraz nauczymy się wykorzystywać potencjał wokalny drzemiący w każdym z nas. Oprócz tego przerobimy tematy kreatywnej interpretacji utworów, prawidłowej dykcji i ruchu scenicznego oraz śpiewu w wielogłosie. Zależy nam, aby każdy z Uczestników czuł się podczas zajęć możliwie najbardziej swobodnie i komfortowo, dlatego regularnie dostosowujemy repertuar do ćwiczeń w taki sposób, aby sprostał on oczekiwaniom i możliwościom całej grupy. Na warsztatach otrzymasz przede wszystkim potężną dawkę praktycznej wiedzy, którą będziesz mógł od razu wykorzystać. Dzięki zajęciom nie będziesz więcej bał się sceny lub miał problemu z poprawnym poprawnym wydobyciem dźwięku. Nauczysz się tworzyć harmonię, interpretować utwory, zaczniesz panować nad własnym głosem, tak aby wydobyć z niego jak najwięcej, a przede będziesz się dobrze bawił.

 

Warsztaty wokalne – pełen profesjonalizm i kompleksowe przygotowanie

Ogromna dawka wiedzy, indywidualne podejście do każdego z Uczestników oraz fachowe prowadzenie – właśnie tym wyróżniają się nasze warsztaty wokalne. Warszawa to miejsce, w którym przeprowadziliśmy już wiele zajęć, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w kwestii metod nauczania. Nasz kompleksowy plan warsztatowy gwarantuje uzyskanie w szybkim tempie widoczny progres wokalny.

v Pokaż więcej v

Gwarancja indywidualnego podejścia

Lekcje śpiewu są prowadzone w sposób intensywny i dynamiczny. Są nastawione przede wszystkim na to, aby każdy z Uczestników odkrył swój unikatowy styl i brzmienie. Po zakończonych warsztatach będziesz swobodnie posługiwać się swoim głosem i profesjonalnie wydobywać dźwięk. Lekcje są prowadzone zarówno w pełnej grupie, mniejszych zespołach, jak i sesjach indywidualnych, w zależności od rozwoju i umiejętności Uczestników.

Istnieje możliwość kontynuacji zajęć! 🙂

p

Sprawdź też kurs online “Debiut Wokalny Krok po Kroku” na którym dowiesz się jak tworzyć lepszą muzykę i teksty piosenek, poznasz tajniki techniczne nagrywek płyty oraz dowiesz się jak zbudować swoją markę i zaistnieć na rynku muzycznym!

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Oksana Likarenko

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, a także programu Erasmus w Uniwersytecie Muzycznym w Wiedniu.
Występowała w wielu ważnych salach koncertowych, takich jak Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego, Opera Krakowska, Filharmonia Kirowohradzka, Schlosstheater Schönbrunn(Wiedeń), Filharmonia Warmińsko-Mazurska. Laureatka Ogólnopolskich oraz Międzynarodowych Konkursów i Festiwali wokalnych.
Kompozytor muzyki   poważnej: fortepianowej i wokalnej. A także piosenek rozrywkowych. Oksana ma pięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów  wokalnych oraz  aktorskich dla dzieci i młodzieży w Polsce,  Austrii i w Ukrainie.

↓ Dlaczego warto zapisać się na warsztaty? ↓

Jeśli chciałbyś popracować nad swoim głosem, emisją, dykcją czy też słuchem, proponowana przez nas oferta warsztatów jest właśnie dla Ciebie! W swojej pracy korzystamy ze sprawdzonych metod nauczania, a także z ogromnego doświadczenia naszych nauczycieli. Powoduje to, że uczestnicy kursów w krótkim czasie mogą poczynić bardzo duże postępy w swoim śpiewie.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Nauka śpiewu to bardzo złożony proces, dlatego warto, aby od samego początku był nadzorowany przez wykwalifikowane osoby, które natychmiast będą w stanie skorygować pojawiające się błędy i niedoskonałości. Jeśli chciałbyś wreszcie pokazać się szerszej publiczności, wyjść na scenę i rozpocząć przygodę z wokalem, nie ma lepszego miejsca na profesjonalne przygotowanie do tego wyzwania. Dzięki prowadzonym zajęciom nauczysz się dbać o głos oraz śpiewać emisyjnie. Już po kilku lekcjach będziesz się czuł na scenie jak ryba w wodzie. Zapomnisz o tremie, dasz się ponieść emocjom i będziesz w stanie wyrazić siebie w najlepszy możliwy sposób – za pomocą śpiewu.

Nauka śpiewu – czas na pracę i zabawę!

Mimo, iż nauka śpiewu to bardzo intensywny proces, na zajęciach nie brakuje dobrej zabawy, uśmiechu i wielu atrakcji. Wszystko to sprawia, że tak chętnie uczestniczymy we wspólnych lekcjach. Nasi prowadzący wiedzą, jak zaangażować nawet bardzo liczną grupę uczestników warsztatów.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej fundacji. Organizujemy zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i zaangażowaniu naszych nauczycieli poznasz nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale nauczysz się je wykorzystywać w praktyce. Poznasz tajniki ruchu scenicznego i wiele, wiele więcej!

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Ludin’ 

Start zajęć:
22 czerwca

Dni spotkań:
Środy;
17:00-19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Recostudio

Al. Szucha 8
Warszawa

Poziom zaawansowania:
Początkujący / Średniozaawansowany

Cykl obejmuje 6 zajęć. Próby nie odbywają się w święta państwowe. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Grupę prowadzi Oksana Likarenko. Grupa jest przystosowana do osób początkujących i nie wymagamy doświadczenia wokalnego od uczestników 🙂

Liczebność, zakres wiekowy grup i terminy zajęć

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie by otrzymać maila przy otwarciu następnej grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS :

420,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli nie możesz uczestniczyć w niektórych terminach zajęć - daj nam znać w komentarzu do zapisu w jakich, a zwrócimy Ci ich koszt (do 1 lekcji w przypadku grup złożonych z maksymalnie 11 zajęć i do 2 lekcji w przypadku grup złożonych z 12 i wiecej zajęć)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Cena jest pełnym kosztem warsztatów.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 2

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂