Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Do następnej sesji zmiany cen.

Uwaga! Cena tych zajęć jest okresowo obniżona przez zniżkę early bird i może niebawem wzrosnąć.

To najlepszy moment by się zapisać! 🙂

Opis zajęć:

Warsztaty wokalne i lekcje śpiewu w Warszawie

“Rozśpiewaj się na świat” – Edycja 20.

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Obecnie trwająca tura warsztatów wokalnych jest dedykowana przede wszystkim osobom początkującym i średniozaawansowanym, które rozpoczynają swoją przygodę ze śpiewem lub wiążą z nim swoje dalsze plany zawodowe i hobbystyczne. Wieloletnie doświadczenie naszej fundacji pozwala na organizację profesjonalnych warsztatów wokalnych, spełniających potrzeby najbardziej wymagających Uczestników.

 

Lekcje śpiewu – jak wyglądają i co możesz dzięki nim zyskać?

Podczas zajęć zgłębimy wszystkie aspekty emisji śpiewu. Poćwiczymy oddech, poznamy budowę aparatu głosowego i rezonatorów oraz nauczymy się wykorzystywać potencjał wokalny drzemiący w każdym z nas. Oprócz tego przerobimy tematy kreatywnej interpretacji utworów, prawidłowej dykcji i ruchu scenicznego oraz śpiewu w wielogłosie. Zależy nam, aby każdy z Uczestników czuł się podczas zajęć możliwie najbardziej swobodnie i komfortowo, dlatego regularnie dostosowujemy repertuar do ćwiczeń w taki sposób, aby sprostał on oczekiwaniom i możliwościom całej grupy. Na warsztatach otrzymasz przede wszystkim potężną dawkę praktycznej wiedzy, którą będziesz mógł od razu wykorzystać. Dzięki zajęciom nie będziesz więcej bał się sceny lub miał problemu z poprawnym poprawnym wydobyciem dźwięku. Nauczysz się tworzyć harmonię, interpretować utwory, zaczniesz panować nad własnym głosem, tak aby wydobyć z niego jak najwięcej, a przede będziesz się dobrze bawił.

 

Warsztaty wokalne – pełen profesjonalizm i kompleksowe przygotowanie

Ogromna dawka wiedzy, indywidualne podejście do każdego z Uczestników oraz fachowe prowadzenie – właśnie tym wyróżniają się nasze warsztaty wokalne. Warszawa to miejsce, w którym przeprowadziliśmy już wiele zajęć, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w kwestii metod nauczania. Nasz kompleksowy plan warsztatowy gwarantuje uzyskanie w szybkim tempie widoczny progres wokalny.

v Pokaż więcej v

Gwarancja indywidualnego podejścia

Lekcje śpiewu są prowadzone w sposób intensywny i dynamiczny. Są nastawione przede wszystkim na to, aby każdy z Uczestników odkrył swój unikatowy styl i brzmienie. Po zakończonych warsztatach będziesz swobodnie posługiwać się swoim głosem i profesjonalnie wydobywać dźwięk. Lekcje są prowadzone zarówno w pełnej grupie, mniejszych zespołach, jak i sesjach indywidualnych, w zależności od rozwoju i umiejętności Uczestników. 

Istnieje możliwość kontynuacji zajęć! 🙂

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Natalia Zalewska

Studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku wokalistyka estradowa. Od 2013 r. wokalistka Klubu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie, który reprezentuje na konkursach, festiwalach oraz uroczystościach państwowych.

Organizatorka  Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Muzyka Otwiera Duszę”, dla młodzieży i dorosłych, którego pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku i co roku, cyklicznie się powtarza. Organizatorka Ogólnopolskich Obozów Artystycznych „ECHO”, warsztatów dla wokalistów, koncertów, przedstawień, oraz spotkań kulturalnych. Od 2019 roku, współpracuje z wytwórnią muzyczną Dalphy Racords, która jest inkubatorem artystycznym dla wokalistów z całej Polski. Laureatka Ogólnopolskich oraz międzynarodowych Konkursów i Festiwali. Wokalistka sesyjna.

W Warszawie pracuje jako instruktor wokalny dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadząc zajęcia grupowe oraz indywidualne.

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Zagna’

Start zajęć:
14 października 2021

Dni spotkań:
Czwartki 19:00-21:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Akademia Młodych Talentow

Cybernetyki 21
Warszawa

Poziom zaawansowania:
Początkujący

Semestr obejmuje 12 zajęć.  Próby nie odbywają się w święta państwowe. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Grupę prowadzi Natalia Zalewska. Grupa jest przystosowana do osób początkujących i nie wymagamy doświadczenia wokalnego od uczestników 🙂

Liczebność, zakres wiekowy grup i terminy zajęć

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie by otrzymać maila przy otwarciu następnej grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS :

690,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli nie możesz uczestniczyć w niektórych terminach zajęć - daj nam znać w komentarzu do zapisu w jakich, a zwrócimy Ci ich koszt (do 1 lekcji w przypadku grup złożonych z maksymalnie 11 zajęć i do 2 lekcji w przypadku grup złożonych z 12 i wiecej zajęć)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Cena jest pełnym kosztem warsztatów.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂