fbpx

Opis zajęć:Otwarte warsztaty impro dance

10 grudnia 2018
18:00 – 20:00
Teatr Baza

 

Lubisz taniec? Teatr? Improwizację? Sztukę? A może po prostu lubisz się dobrze bawić, a przy tym uczyć się nowych rzeczy?
Jeśli odpowiedziałeś chociaż na jedno pytanie ▫️TAK▫️ to zapraszamy Cię na jedyne w swoim rodzaju warsztaty Impro Dance 🔊

Wstęp wolny – rejestracja przez formularz na tej stronie

A co to Impro Dance?🤷‍
Impro dance to program taneczny połączony z improwizacją teatralną. Jest to wysyłanie sygnałów z ciała, reagowanie na impulsy i ruszanie się do muzyki dobieranej spontanicznie. To powrót do własnych instynktów i wyłączanie analizy, standardów i wstydu.
Impro Dance łączy w sobie gry i zabawy integracyjne, zumbę, aerobik, organic dance oraz taniec grupowy. To nie tylko świetna zabawa, ale i wysiłek fizyczny, który zadba o dobrą formę, poprawę samopoczucia i kondycji.
Zapraszamy do wspólnej podróży, gdzie ciało ma pierwszeństwo nad rozumem. 

Impro Dance to autorski program Nel Gwiazdowskiej – magister socjologii, instruktorki zumby, animatorki czasu wolnego w turystyce, improwizatorki.

Polecamy się ubrać w strój swobodny.

 

Zapisy zamknięte!

 

Niestety miejsca na warsztaty Impro Dance już się skończyły!

Zapraszamy serdecznie na następne oraz na wszystkie pozostałe warsztaty.

 

Warsztaty organizujemy we współpracy z Teatrem Baza

Prowadząca:Nel Gwiazdowska

Nel to fotografka, współpracująca z Varsztatovnią przy dokumentacji naszych warsztatów. Jej prace fotograficzne możecie zobaczyć tutaj.
Poza tym jest magistrem socjologii na specjalizacji psychologii społecznej, instruktorką Zumby, zajmuje się animacją czasu wolnego w turystyce. Gra również w improwzacji teatralnej. Program Impro Dance jest jej autorską formą warsztatową. Jako że jesteśmy inkubatorem warsztatowym i cenimy Nel za jej pomysły – nie mogliśmy tego nie zorganizaować!

 

Gdzie i kiedy odbywa się warsztat?

Warsztat odbywa się w dniu 10.12.18 w godzinach 18:00-20:00

Widzimy się w Teatrze Baza na Podchorążych 39 w Warszawie

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

Do zobaczenia na zajęciach!