fbpx

Opis zajęć:
Warsztaty wokalne i lekcje śpiewu we Wrocławiu

„Rozśpiewaj się na świat!”

Wrocław (zobacz też  inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Są dostępne wolne miejsca

Zapraszamy na warsztaty wokalne we Wrocławiu! Te zajęcia to idealne rozwiązanie dla osób początkującucj i średniozaawansowanych, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze śpiewem lub wiążą z nim przyszłość zawodową i hobbystyczną.

Czym są warsztaty wokalne?

Na warsztatach zgłębimy wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z emisji głosu. Poznamy budowę aparatu głosowego, funkcje wszystkich rezonatorów, a także nauczymy się jak prawidłowo oddychać podczas wykonywania utworu. Zajmiemy się również indywidualną interpretacją tekstów i opanowaniem ruchu scenicznego. Spróbujemy swoich sił w wielogłosie i poznamy sposoby na pozbycie się tremy przed występem. Warsztaty grupowe to idealne połączenie ćwiczeń indywidualnych, w mniejszych podgrupach oraz całym zespole.

 

Dla kogo jest warsztat?

Zajęcia dedykowane są hobbistycznym wokalistom, osobom, które w artystycznym świecie stawiają swoje pierwsze kroki oraz każdemu kto chce przełamać swój lęk, zapanować nad tremą, otworzyć się na scenie, ale też poznać ludzi o podobnych marzeniach i wspólnie przeżyć przygodę.

 

Jak przygotować się do zajęć?

Na warsztaty zabierz ze sobą butelkę wody i dobry humor!

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Dzięki zajęciom nie tylko będziesz wiedzieć jak panować nad własnym głosem, tak aby wydobyć z niego jak najwięcej, ale zyskasz również praktycznie wskazówki jak odnaleźć swój własny unikatowy styl w muzyce. Oprócz intensywnej nauki czeka też na Ciebie świetna zabawa!

p
Sprawdź też kurs online „Debiut Wokalny Krok po Kroku” na którym dowiesz się jak tworzyć lepszą muzykę i teksty piosenek, poznasz tajniki techniczne nagrywek płyty oraz dowiesz się jak zbudować swoją markę i zaistnieć na rynku muzycznym!

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Dzięki zajęciom nie tylko będziesz wiedzieć jak panować nad własnym głosem, tak aby wydobyć z niego jak najwięcej, ale zyskasz również praktycznie wskazówki jak odnaleźć swój własny unikatowy styl w muzyce. Oprócz intensywnej nauki czeka też na Ciebie świetna zabawa!

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Przykładowy plan tematyczny zajęć:

1. Wprowadzenie do techniki śpiewu

2. Omówienie działania prawidłowego oddechu wokalnego, aparatu wykonawczego

3. Zapoznanie się z aparatem artykulacyjnym oraz dykcyjnym – przykładowe ćwiczenia dykcyjne

4. Śpiew harmoniczny

5. Rytm, a śpiewanie

6. Emocje i prawda w śpiewaniu

7. Interpretacja utworów muzycznych

8. Praca nad tekstem

9. Aktywność fizyczna, a prawidłowe śpiewnie

10. Podstawy spraw menedżerskich dotyczących śpiewania

11. Nauka wybierania odpowiedniego repertuaru

12. Finał- zaśpiewanie wszystkich utworów, niespodzianka

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Pichel’

Start zajęć:
6 lutego 2023

Dni spotkań:
Wtorki;              18:00 – 20:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Gram Studio

Szybka 6/10

Poziom:
Początkujący

Kurs obejmuje 12 zajęć cotygodniowych. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Warsztaty są dedykowane osobom początkującym, dorosłym. Prowadzi Karolina Pacek.

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie.

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych (w tym studentów).

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

750,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

Jeśli nie możesz uczestniczyć w wybranym terminie zajęć - daj nam znać w komentarzu do zapisu w jakim, a zwrócimy Ci ich koszt (do jedych zajęć)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 2 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

 

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

 

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Są dostępne wolne miejsca

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂