Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Do następnej sesji zmiany cen.

Uwaga! Cena tych zajęć jest okresowo obniżona przez zniżkę early bird i może niebawem wzrosnąć.

To najlepszy moment by się zapisać! 🙂

Opis zajęć:
Warsztaty wokalne i lekcje śpiewu we Wrocławiu

“Rozśpiewaj się na świat!”

Wrocław (zobacz też  inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Są dostępne wolne miejsca

Ruszamy z kolejną edycją warsztatów wokalnych we Wrocławiu! Zapraszamy osoby początkujące i średniozaawansowane, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze śpiewem lub wiążą z nim przyszłość zawodową i hobbystyczną. Lata doświadczenia naszej fundacji w warsztatach wokalnych gwarantują, że wzniesiemy wokal każdego uczestnika na wyższy poziom!

 

Co zyskasz zapisując się na zajęcia?

Na warsztatach zgłębimy wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z emisji głosu. Poznamy budowę aparatu głosowego, funkcje wszystkich rezonatorów, a także nauczymy się jak prawidłowo oddychać podczas wykonywania utworu. Zajmiemy się również indywidualną interpretacją tekstów i opanowaniem ruchu scenicznego. Spróbujemy swoich sił w wielogłosie i poznamy sposoby na pozbycie się tremy przed występem. Warsztaty grupowe to idealne połączenie ćwiczeń indywidualnych, w mniejszych podgrupach oraz całym zespole. Dzięki zajęciom nie tylko będziesz wiedzieć jak panować nad własnym głosem, tak aby wydobyć z niego jak najwięcej, ale zyskasz również praktycznie wskazówki jak odnaleźć swój własny unikatowy styl w muzyce. Oprócz intensywnej nauki czeka też na Ciebie świetna zabawa!

 

Profesjonalne podejście i intensywne lekcje śpiewu

Nasze lekcje śpiewu są prowadzone w sposób intensywny i dynamiczny. Po zakończonych warsztatach będziesz mógł swobodnie posługiwać się swoim głosem i profesjonalnie wydobywać dźwięk. Ogromna dawka wiedzy, indywidualne podejście do każdego z Uczestników, sprawia, że w szybkim tempie zauważysz swój progres wokalny.

v Pokaż więcej v

Dlaczego powinieneś się zapisać?

Pracujemy z doświadczonymi i profesjonalnymi prowadzącymi, którzy poradzą sobie z każdym głosem. Wrocław to miejsce, w którym przeprowadziliśmy już wiele zajęć, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w kwestii metod nauczania. Nasz kompleksowy plan warsztatowy gwarantuje uzyskanie niesamowitych rezultatów w krótkim czasie, a nauka jest przyjemna i interesująca.

Istnieje możliwość kontynuacji 🙂

p

Sprawdź też kurs online “Debiut Wokalny Krok po Kroku” na którym dowiesz się jak tworzyć lepszą muzykę i teksty piosenek, poznasz tajniki techniczne nagrywek płyty oraz dowiesz się jak zbudować swoją markę i zaistnieć na rynku muzycznym!

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Weronika Ogonowska

Wokalistka od wielu lat związana z wrocławską sceną muzyczną. Na co dzień zajmująca się muzyką klasyczną (Absolwentka  Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu w klasie śpiewu solowego).
Często współpracuje z chórem Narodowego Forum Muzyki w formie chórzysty. Jednak muzyka rozrywkowa jest bliska jej sercu.
Od roku 2020 aktorka w Teatrze muzycznym Forte. Jednym z najbardziej istotnym elementem w śpiewie jest dla niej słowo i jego wymowa. Odnajduje się dobrze zarówno w polskiej jak i w zagranicznej muzyce rozrywkowej.

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Osvald’ 

Start zajęć:
2 czerwca 2022

Dni spotkań:
Czwartki; 17:30-19:30

Grupa wiekowa:
Dorośli
Miejsce spotkań:
Uniq Sound Studio

Krakowska 100
Wrocław

Kurs obejmuje 12 zajęć cotygodniowych.  Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Warsztaty są dedykowane osobom początkującym i średniozaawansowanym, dorosłym. Prowadzi Weronika Ogonowska

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie.

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych (w tym studentów).

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

610,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

Jeśli nie możesz uczestniczyć w wybranym terminie zajęć - daj nam znać w komentarzu do zapisu w jakim, a zwrócimy Ci ich koszt (do jedych zajęć)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Są dostępne wolne miejsca

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂