fbpx

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Uwaga! Cena tych zajęć jest okresowo obniżona przez zniżkę early bird i niebawem wzrośnie.

To najlepszy moment by się zapisać! 🙂

Opis zajęć:
Warsztaty wokalne i lekcje śpiewu we Wrocławiu

“Rozśpiewaj się na świat” – Edycja 14.

Wrocław (zobacz też  inne warsztaty)

Wolnych miejsc warsztatowych: 1

Ruszamy kolejny raz! Zapraszamy osoby początkujące i średnio-zaawansowane na warsztaty wokalne do Wrocławia. Podczas lekcji, będziecie mieli szansę poznać podstawy śpiewu, oddechu. Dowiecie się, jak zbudowany jest aparat głosowy, rezonatory, by w końcu zająć się także w sposób kreatywny interpretacją utworów wokalnych.

Nauka śpiewu w grupach

Grupowa forma naszych zajęć pozwala na naukę wzajemnej współpracy. Na lekcjach zajmiecie się pracą nad techniką wokalną. Będziecie ćwiczyć prawidłową emisję głosu, dykcję i oddech. Kiedy już to przyswoicie, przyjdzie czas na indywidualną interpretację tekstów i opanowanie ruchu scenicznego. Spróbujesz swoich sił w wielogłosie. Poznasz nasze sposoby, jak poradzić sobie z tremą przed występem.

 

Intensywne lekcje śpiewu

Na warsztatach poznasz głównie technikę belcanto, którą wzbogacimy o podstawy mixu, curbingu i twangu. Razem postaramy się wyzwolić naszą pozytywną energię, organizując gry i zabawy o teatralnym zabarwieniu. Nie tylko nauczysz się operować głosem, ale otworzysz się na innych! Pomożemy Ci odkryć Twoje unikatowe brzmienie, wyćwiczysz w sobie swobodę posługiwania się głosem i jego prawidłową emisję. Podczas ćwiczeń dzielimy grupy na mniejsze zespoły bądź ćwiczymy indywidualnie. Wszystko zależy od rozwoju grupy i elementów do dopracowania.

 

Wspólny koncert!

Pochwal się rezultatami Twojej ciężkiej pracy. Na zakończenie warsztatów zorganizujemy koncert z prawdziwą publicznością! Jeśli zechcesz wziąć udział, będziesz miał niebywałą szansę popisać się swoimi świeżo nabytymi umiejętnościami i zyskać swoich pierwszych fanów.

Istnieje możliwość kontynuacji 🙂

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Weronika Ogonowska

Wokalistka od wielu lat związana z wrocławską sceną muzyczną. Na co dzień zajmująca się muzyką klasyczną (Absolwentka  Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu w klasie śpiewu solowego).
Często współpracuje z chórem Narodowego Forum Muzyki w formie chórzysty. Jednak muzyka rozrywkowa jest bliska jej sercu.
Od roku 2020 aktorka w Teatrze muzycznym Forte. Jednym z najbardziej istotnym elementem w śpiewie jest dla niej słowo i jego wymowa. Odnajduje się dobrze zarówno w polskiej jak i w zagranicznej muzyce rozrywkowej.

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Ozyrys’

Start zajęć:
17 marca 2021

Dni spotkań:
Środy; 18:00-20:00
Grupa wiekowa:
Dorośli
Miejsce spotkań:
Jama Studio

Dembowskiego 6/8
Wrocław

Kurs obejmuje 12 zajęć cotygodniowych. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Warsztaty są dedykowane osobom początkującym i średniozaawansowanym. Prowadzi Weronika Ogonowska. Warsztaty są zakończone koncertem finałowym.

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie.

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych (w tym studentów).

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Płatności i zniżki

 

Opłaty wnoszone są w formie przelewu bankowego lub płatności kartą. Istnieje możliwość płatności ratalnej.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

670,00  520,00 

lub płatność w 3 ratach
r

Uwaga!

Z uwagi na COVID-19 i zmiany terminów zajęć, cena zajęć jest niższa niż zwykle. To najlepszy moment by zająć miejsce warsztatowe w najniższej możliwej cenie.

Cena niedługo wzrośnie!  

Jeśli nie możesz uczestniczyć w wybranym terminie zajęć - daj nam znać w komentarzu do zapisu w jakim, a zwrócimy Ci ich koszt (do jedych zajęć)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 1

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂