Opis zajęć:

Lekcje baletu dla osób początkujących 

Zajęcia od podstaw

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Zapraszamy na cykl cotygodniowych zajęć baletu, dzięki którym poznasz podstawy tego stylu tańca i poprawisz swoją kondycję. To świetna forma kształtowania postawy i sylwetki zamknięta w kilkumiesięcznych warsztatach.

 

Czym są warsztaty baletowe?

Warsztaty baletowe to świetna forma podtrzymywania kondycji fizycznej i nauczania wyrażania siebie poprzez ruch. Dzięki warsztatom poznasz podstawy jednego z najbardziej eleganckich stylów tanecznych od podszewki, nabierzesz umiejętności panowania nad własnym ciałem i będziesz się świetnie bawić!

 

Dla kogo są przeznaczone warsztaty? 

Zapraszamy osoby zarówno początkujące, jak i te, które mają do czynienia z tańcem, ale niekoniecznie z baletem. Dla tej pierwszej grupy może to być wyjątkowa i absolutnie nowa przygoda, a dla drugiej poprawienie i ulepszenie swojego warsztatu tanecznego.

Jak przygotować się do zajęć?

Radzimy na zajęcia zabrać ze sobą dużą butelkę wody, jako że balet to również ogromny wysiłek fizyczny, który bez wątpienia nie zostanie oszczędzony. Na lekcjach będziemy przebywać boso. Należy mieć na sobie wygodny strój sportowy nie krępujący ruchów. Na koniec całego kursu będziemy nagrywać choreografię, nad którą będziemy pracować przez cały cykl trwania zajęć.

 

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Dzięki zajęciom nauczysz się lepiej trzymać równowagę, zadbasz o postawę, zgrabną sylwetkę i wzmocnienie ciała. Taniec klasyczny pozwoli Ci rozwinąć koordynację ruchową oraz nauczy Cię zręczności i wdzięku. Zajęcia wpłyną również na poprawę Twojej koncentracji i samodyscypliny.

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Dzięki zajęciom nauczysz się lepiej trzymać równowagę, zadbasz o postawę, zgrabną sylwetkę i wzmocnienie ciała. Taniec klasyczny pozwoli Ci rozwinąć koordynację ruchową oraz nauczy Cię zręczności i wdzięku. Zajęcia wpłyną również na poprawę Twojej koncentracji i samodyscypliny.

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Anita Niźnikowska

Swoją przygodę taneczną rozpoczęła w wieku 6 lat w zespole „Pędziwiatry.” Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Feliksa Parnella w Łodzi, gdzie uzyskała dyplom zawodowej tancerki. Doświadczenie instruktorskie zdobyła w sławnej na całym świecie szkole tańca Arthur Murray w Warszawie. Przez wszystkie lata rozwoju tanecznego, poznała ponad 20 stylów tańca i brała udział w wielu wydarzeniach tanecznych organizowanych na deskach Teatru Wielkiego w Łodzi, Teatru Muzycznego w Łodzi, Filharmonii Łódzkiej, Opery Narodowej, Sceny Kamienica we Wrocławiu itd. 

Plan tematyczny zajęć:

Na warsztatach będziemy wykonywać rutynowe ćwiczenia, które zna każda baletnica i baletmistrz. Pojedyncze zajęcia będa wyglądały w następujący sposób:

1. Dynamiczna rozgrzewka w rytmie muzyki

2. Przejścia przez podstawowe pozycje baletowe rąk i nóg

3. Ćwiczenia przy drążku / na sali

4. Nauka choreografii 

5. Rozciąganie mięśni 

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Neo’

Start zajęć:
7 września 2023

Dni spotkań:
Czwartki;
18:00 – 19:30

Grupa wiekowa:
Dorośli
Miejsce spotkań:

Centrum Baletowe Neoclassica

ul. Krucza 46

Poziom:
Początkujący

Cały cykl obejmuje 12 zajęć. Próby nie odbywają się w święta państwowe. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny zegarowej. Grupę prowadzi Anita Niźnikowska. Grupa jest przystosowana do osób początkujących i nie wymagamy doświadczenia od uczestników. Grupa będzie miała charakter zamknięty, tj. przez okres 12 tygodni będziemy pracować z tymi samymi osobami.

Grupa 'Nairobi’ – Średnio zaawansowani / Kontynuacja

Start zajęć:
7 września 2023

Dni spotkań:
Czwartki;
19:45 – 20:15

Grupa wiekowa:
Dorośli
Miejsce spotkań:

Centrum Baletowe Neoclassica

ul. Krucza 46

Poziom:
Średnio zaawansowani

Cały cykl obejmuje 12 zajęć. Próby nie odbywają się w święta państwowe. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny zegarowej. Grupę prowadzi Anita Niźnikowska. Grupa jest przystosowana do osób średnio-zaawansowanych i wyrażających cheć kontynuacji zajęć. Grupa będzie miała charakter zamknięty, tj. przez okres 12 tygodni będziemy pracować z tymi samymi osobami.

Liczebność, zakres wiekowy grup i terminy zajęć

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS :

780,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 2 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

 

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Cena jest pełnym kosztem warsztatów.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

 

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂