fbpx

Uwaga: Trwa promocja early bird -20% na warsztaty startujące po Nowym Roku. 

Zapisz się z kodem: NOWYROK20 i zyskaj 20% zniżki za wcześniejszy zapis! 🙂

* Promocja jest ograniczona czasowo i nie dotyczy jamów, zajęć indywidualnch i wyjazdowych.

Opis zajęć:

Lekcje baletu dla osób początkujących 

Zajęcia od podstaw

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Zapraszamy na cykl cotygodniowych zajęć baletu, dzięki którym poznasz podstawy tego stylu tańca i poprawisz swoją kondycję. To świetna forma kształtowania postawy i sylwetki zamknięta w kilkumiesięcznych warsztatach.

 

Czym są warsztaty baletowe?

Warsztaty baletowe to świetna forma podtrzymywania kondycji fizycznej i nauczania wyrażania siebie poprzez ruch. Dzięki warsztatom poznasz podstawy jednego z najbardziej eleganckich stylów tanecznych od podszewki, nabierzesz umiejętności panowania nad własnym ciałem i będziesz się świetnie bawić!

 

Dla kogo są przeznaczone warsztaty? 

Zapraszamy osoby zarówno początkujące, jak i te, które mają do czynienia z tańcem, ale niekoniecznie z baletem. Dla tej pierwszej grupy może to być wyjątkowa i absolutnie nowa przygoda, a dla drugiej poprawienie i ulepszenie swojego warsztatu tanecznego.

Jak przygotować się do zajęć?

Radzimy na zajęcia zabrać ze sobą dużą butelkę wody, jako że balet to również ogromny wysiłek fizyczny, który bez wątpienia nie zostanie oszczędzony. Na lekcjach będziemy przebywać boso. Należy mieć na sobie wygodny strój sportowy nie krępujący ruchów. Na koniec całego kursu będziemy nagrywać choreografię, nad którą będziemy pracować przez cały cykl trwania zajęć.

 

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Dzięki zajęciom nauczysz się lepiej trzymać równowagę, zadbasz o postawę, zgrabną sylwetkę i wzmocnienie ciała. Taniec klasyczny pozwoli Ci rozwinąć koordynację ruchową oraz nauczy Cię zręczności i wdzięku. Zajęcia wpłyną również na poprawę Twojej koncentracji i samodyscypliny.

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Dzięki zajęciom nauczysz się lepiej trzymać równowagę, zadbasz o postawę, zgrabną sylwetkę i wzmocnienie ciała. Taniec klasyczny pozwoli Ci rozwinąć koordynację ruchową oraz nauczy Cię zręczności i wdzięku. Zajęcia wpłyną również na poprawę Twojej koncentracji i samodyscypliny.

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Anna Głaz

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Łodzi. Uczestniczyła w wielu warsztatach tanecznych w kraju i zagranica, gdzie doszkalała swoje umiejętności w różnych technikach tańca takich jak taniec klasyczny, współczesny, charakterystyczny i wiele innych. Mając 15 lat brała udział w konkursie choreograficznym w Bytomiu, gdzie dostała wyróżnienie krytyków baletowych. Od 2015 roku tańczyła w „ Zespole Pieśni i Tańca Śląsk”, a następnie w „Teatrze Rozrywki w Chorzowie”, gdzie można było ją zobaczyć w takich spektaklach jak „Billy Elliot”, „ Jesus Christ Superstar”, „Bulwar zachodzącego słońca”, „ Jak odnieść sukces w biznesie zanadto się nie wysilając” i wiele innych.

Zofia Knetki-Oberemok

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. R. Turczynowicza w Warszawie, magister
Pedagogiki, Psychodietetyk.
Po otrzymaniu dyplomu tancerki odbyła roczny staż w Teatrze Mikhailovskym w St. Petersburgu. Pracowała w Vanemuine Theater w Tartu (Estonia), oraz przez kilkanaście lat w Operze Wrocławskiej, gdzie tańczyła w całym repertuarze baletowym, a także w operach. Od lat prowadzi zajęcia z tańca klasycznego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Obecnie nauczyciel tańca w Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej w Julinku, dietetyk w Warszawskiej Szkole Baletowej, nauczyciel baletu w Szkołach Tańca Piruecik, Baletka, oraz Piruet we Wrocławiu.

 

Plan tematyczny zajęć:

Na warsztatach będziemy wykonywać rutynowe ćwiczenia, które zna każda baletnica i baletmistrz. Pojedyncze zajęcia będa wyglądały w następujący sposób:

1. Dynamiczna rozgrzewka w rytmie muzyki

2. Przejścia przez podstawowe pozycje baletowe rąk i nóg

3. Ćwiczenia przy drążku / na sali

4. Nauka choreografii 

5. Rozciąganie mięśni 

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Osta’

Start zajęć:
11 stycznia 2024

Dni spotkań:
Czwartki;
18:00 – 19:30

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:

Akademia Tańca Tomasza Potckiego

ul. Wolność 2A

Poziom:
Początkujący

Cały cykl obejmuje 12 zajęć. Próby nie odbywają się w święta państwowe. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny zegarowej. Grupę prowadzi Zofia Knetki-Oberemok. Grupa jest przystosowana do osób początkujących i nie wymagamy doświadczenia od uczestników. Grupa będzie miała charakter zamknięty, tj. przez okres 12 tygodni będziemy pracować z tymi samymi osobami.

Grupa 'Grisi’ – Średnio zaawansowani / Kontynuacja

Start zajęć:
11 stycznia 2024

Dni spotkań:
Czwartki;
19:30-21:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:

Akademia Tańca Tomasza Potckiego

ul. Wolność 2A

Poziom:
Średnio zaawansowani

Cały cykl obejmuje 12 zajęć. Próby nie odbywają się w święta państwowe. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny zegarowej. Grupę prowadzi Anna Głaz. Grupa jest przystosowana do osób średnio-zaawansowanych i wyrażających cheć kontynuacji zajęć. Grupa będzie miała charakter zamknięty, tj. przez okres 12 tygodni będziemy pracować z tymi samymi osobami.

Liczebność, zakres wiekowy grup i terminy zajęć

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS :

780,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 2 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

 

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Cena jest pełnym kosztem warsztatów.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

 

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂