fbpx

Opis zajęć:


Improwizacja teatralna
Jam session

Cotygodniowe zajęcia otwarte
Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Warsztaty odbywają się w otwartej formie “jam” – każdy uczestnik może dołączyć oraz opuścić grupę w dowolnym momencie.

Opłaty są naliczane comiesięcznie w formie subskrybcji, w każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa.

Jamy to cotygodniowe szaleństwo teatralne dla osób, które chcą się poczuć dobrze w swojej skórze, nauczyć się wyrażać emocje oraz świetnie się bawić. Zapraszamy osoby początkujące oraz średniozaawansowane.

Czym są warsztaty impro?

Na zajęciach będziemy się posługiwać głównie sztuką improwizacji w różnych formach. Jamy to szybki zastrzyk informacji, jak słuchać zarówno własnej intuicji jak i partnera na scenie. W trakcie zajęć gramy w gry improwizacyjne, uczymy się podstaw skutecznego budowania świata przedstawionego i przede wszystkim improwizujemy w formie krótkich scenek.

Wierzymy że to właśnie regularna praktyka czyni mistrza, więc to na niej – pod czujnym okiem prowadzącej – skupimy się na zajęciach.Na warsztatach nie oceniamy się, a staramy nawzajem ulepszać. Lubimy iść za impulsem oraz szukać własnej autentyczności.

 

Dla kogo są przeznaczone warsztaty? 

Impro Jamy to świetna forma dla tych, którzy chcą poznać ludzi o podobnej zajawce, dobrze się bawić i podszlifować swoją wrażliwość, spontaniczność i umiejętności wyrażania siebie, które zaprocentują również poza sceną. Warsztaty skierowane są dla wszystkich początkujących, poszukujących i tych, co chcą wiedzieć więcej.

Nie miałeś_aś wcześniej kontaktu z impro i obawiasz się wejścia na scenę? Jamy to świetne miejsce by zacząć od podstaw w nieoceniającej atmosferze i przełamać swoje bariery! Jeśli szukasz bezpiecznej przestrzeni do ekspresji siebie, dobrej zabawy, pracy nad sobą i budowania nowych relacji – widzimy się na warsztatach!

 

Jak przygotować się do zajęć?

Do zajęć nie musisz się przygotowywać – wystarczy Twoja obecność i rozwojowe nastawienie! Warsztaty odbywają się w formie ciągłej – oznacza to że ewoluują wraz ze zmieniającą się grupą i jej potrzebami.

  Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

  Podróż w głąb własnej wyobraźni uświadomi Ci jak wiele narzędzi scenicznych już masz i jak wiele siedzi w Tobie potencjału. Nauczysz się sprawnie operować słowem oraz tworzyć scenki bez uprzedniego przygotowania. Udział w zajęciach może pomóc Ci przełamać swoją tremę sceniczną, podnieść Twoją pewność siebie, odblokować nowe pokłady kreatywności i spontaniczności. Dodatkowo na zajęciach poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach. Kto wie, może z czasem przerodzi się to w sceniczną współpracę!

  Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

  Podróż w głąb własnej wyobraźni uświadomi Ci jak wiele narzędzi scenicznych już masz i jak wiele siedzi w Tobie potencjału. Nauczysz się sprawnie operować słowem oraz tworzyć scenki bez uprzedniego przygotowania. Udział w zajęciach może pomóc Ci przełamać swoją tremę sceniczną, podnieść Twoją pewność siebie, odblokować nowe pokłady kreatywności i spontaniczności. Dodatkowo na zajęciach poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach. Kto wie, może z czasem przerodzi się to w sceniczną współpracę!

  Dorota Przybysz

  Z zawodu i wykształcenia aktorka, pedagog, filolog i tłumaczka. Jej wielką pasją i
  namiętnością jest teatr i improwizacja teatralna. W 2021 roku ukończyła aktorstwo w Warszawskiej
  Szkole Filmowej. Na scenie i przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Empatyczna dusza, z wielkim
  sercem i pasją do pracy z ludźmi. Wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, dziećmi i dorosłymi
  pozwala oferować jej podopiecznym zróżnicowane metody, swobodną atmosferę oraz wysoką jakość
  zajęć opartą na wiedzy i doświadczeniu.

   

   Zdjęcia warsztatowe:

  TRWAJĄCE ZAPISY:

  Grupa 'Agis’

  Start jamów:
  Można zapisać się w dowolnym momencie

  Dni spotkań:
  Czwartki;
  18:30-20:00

  Grupa wiekowa:
  Dorośli (19+)
  Miejsce spotkań:
  Teatr Syrena
  sala „Stolarnia”
  Ul. Litewska 3
  Poziom:
  Początkujący / Średniozaawansowany
  Warsztaty odbywają się w formie jamów – oznacza to, że uczestnik może dołączyć i opuścić grupę w dowolnym momencie. Płatności za warsztaty odbywają się na początku każdego miesiąca.

  Szczegóły grup

  Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych i studentów (grupy dorosłe).

  Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

  Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

  Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

  Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

  Płatności i zniżki

   

  Opłaty wnoszone są w formie płatności kartą. Opłata comiesięczna jest pobierana automatycznie (w wysokości równej liczbie zajęć, które są planowane na dany miesiąc). Jeśli zajęcia w danym miesiącu zostaną odwołane lub uczestnik zgłosi nieobecność, ich koszt jest odliczany od następnej opłaty subskrypcyjnej. Brak zgłoszenia rezygnacji do 5 dni po pierwszych zajęciach wypadających od zapisu uczestnika wiążę się ze zgodą na pobranie opłat za następne zajęcia.

  KOSZT PIERWSZYCH WARSZTATÓW – 5,-*

  KOSZTY KAŻDYCH NASTĘPNYCH WARSZTATÓW – 44,-*

   

  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5 zł

  r

  Cena pierwszych zajęć to 5 zł.
  Zapisz się i zobacz czy jamy są dla Ciebie! Jeśli zrezygnujesz do 5 dni po pierwszych zajęciach wypadających od Twojego zapisu zapłacisz tylko za nie. 

  Promocja obejmuje każdego nowego uczestnika.

  *Przy zapisie obowiązuje opłata za pierwsze zajęcia w wysokości 5 .

  O ewentualnych nieobecnościach należy poinformować Organizatora przez formularz zgłoszenia nieobecności na min. 48 godzin przed nieobecnością/ami – koszt nieodbytych zajęć zostanie odjęty od opłaty za następny miesiąc. W przypadku braku zgłoszenia nieobecności w terminie nie wpływa ona na koszt zajęć. 

  Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą przy zapisie kwotę wpisową do 5 dni po pierwszych warsztatach wypadających od Twojego zapisu bez podawania powodu. Następne opłaty są bezzwrotne jeśli uczestnik nie zgłosi rezygnacji przed ich pobraniem.

  Rezygnacje należy zgłaszać mailowo na adres [email protected].

  Zapisy

  Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

   

  Zapisz się na warsztaty!

  Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij „subskrybuj zajęcia” – przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe i rozpocząć subskrypcję zajęć z której możesz zrezygnować w każdej chwili pisząc do nas maila.

  Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać – jeśli dostępna jest tylko jedna – przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂