Opis zajęć:


Improwizacja teatralna
Jam session

Cotygodniowe zajęcia otwarte
Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Warsztaty odbywają się w otwartej formie “jam” – każdy uczestnik może dołączyć oraz opuścić grupę w dowolnym momencie.

Opłaty są naliczane comiesięcznie w formie subskrybcji, w każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa.

Jamy to cotygodniowe szaleństwo teatralne dla osób, które chcą się poczuć dobrze w swojej skórze, nauczyć się wyrażać emocje oraz świetnie się bawić. Zapraszamy osoby początkujące oraz średniozaawansowane.

Czym są warsztaty impro?

Na zajęciach będziemy się posługiwać głównie sztuką improwizacji w różnych formach. Jamy to szybki zastrzyk informacji, jak słuchać zarówno własnej intuicji jak i partnera na scenie. W trakcie zajęć gramy w gry improwizacyjne, uczymy się podstaw skutecznego budowania świata przedstawionego i przede wszystkim improwizujemy w formie krótkich scenek.

Wierzymy że to właśnie regularna praktyka czyni mistrza, więc to na niej – pod czujnym okiem prowadzącej – skupimy się na zajęciach.Na warsztatach nie oceniamy się, a staramy nawzajem ulepszać. Lubimy iść za impulsem oraz szukać własnej autentyczności.

 

Dla kogo są przeznaczone warsztaty? 

Impro Jamy to świetna forma dla tych, którzy chcą poznać ludzi o podobnej zajawce, dobrze się bawić i podszlifować swoją wrażliwość, spontaniczność i umiejętności wyrażania siebie, które zaprocentują również poza sceną. Warsztaty skierowane są dla wszystkich początkujących, poszukujących i tych, co chcą wiedzieć więcej.

Nie miałeś_aś wcześniej kontaktu z impro i obawiasz się wejścia na scenę? Jamy to świetne miejsce by zacząć od podstaw w nieoceniającej atmosferze i przełamać swoje bariery! Jeśli szukasz bezpiecznej przestrzeni do ekspresji siebie, dobrej zabawy, pracy nad sobą i budowania nowych relacji – widzimy się na warsztatach!

 

Jak przygotować się do zajęć?

Do zajęć nie musisz się przygotowywać – wystarczy Twoja obecność i rozwojowe nastawienie! Warsztaty odbywają się w formie ciągłej – oznacza to że ewoluują wraz ze zmieniającą się grupą i jej potrzebami.

  Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

  Podróż w głąb własnej wyobraźni uświadomi Ci jak wiele narzędzi scenicznych już masz i jak wiele siedzi w Tobie potencjału. Nauczysz się sprawnie operować słowem oraz tworzyć scenki bez uprzedniego przygotowania. Udział w zajęciach może pomóc Ci przełamać swoją tremę sceniczną, podnieść Twoją pewność siebie, odblokować nowe pokłady kreatywności i spontaniczności. Dodatkowo na zajęciach poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach. Kto wie, może z czasem przerodzi się to w sceniczną współpracę!

  Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

  Podróż w głąb własnej wyobraźni uświadomi Ci jak wiele narzędzi scenicznych już masz i jak wiele siedzi w Tobie potencjału. Nauczysz się sprawnie operować słowem oraz tworzyć scenki bez uprzedniego przygotowania. Udział w zajęciach może pomóc Ci przełamać swoją tremę sceniczną, podnieść Twoją pewność siebie, odblokować nowe pokłady kreatywności i spontaniczności. Dodatkowo na zajęciach poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach. Kto wie, może z czasem przerodzi się to w sceniczną współpracę!

  Kacper Lech

  Aktor. Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie na kierunku aktorstwo dramatyczne. W latach 2016 – 2021 pracował w Europejskim Ośrodku Praktyk Teatralnych „Gardzienice”. Współpracuje z Teatrem Groteska w Krakowie. Twórca autorskiego warsztatu „Na cały głos” opierającego się na pracy z oddechem, rytmem, pieśniami, muzycznością oraz rozluźnieniem ciała, a pogłębieniem tych działań są ćwiczenia oparte na wiedzy rdzennej ludności Ameryki Środkowej.Nagroda ZAIKS za spektakl „Wieszcze” w reż. Ewy Rucińskiej, w którym wcielił się w rolę Gombrowicza. Występował na festiwalach tj.: Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Jaffa Fest” (Izrael), Międzynarodowy Festiwal Teatralny Boska Komedia (Polska), Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Porto Franko Gogol Fest” (Ukraina).

   

   Zdjęcia warsztatowe:

  TRWAJĄCE ZAPISY:

  Grupa 'Agis’

  Start jamów:
  Można zapisać się w dowolnym momencie

  Dni spotkań:
  Czwartki;
  18:30-20:00

  Grupa wiekowa:
  Dorośli (19+)

  Miejsce spotkań:
  Akademia Tańca Tomasza Potockiego
  sala żółta B

  Wolność 2A
  Warszawa

  Poziom:
  Początkujący / Średniozaawansowany
  Warsztaty odbywają się w formie jamów – oznacza to, że uczestnik może dołączyć i opuścić grupę w dowolnym momencie. Płatności za warsztaty odbywają się na początku każdego miesiąca.

  Szczegóły grup

  Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych i studentów (grupy dorosłe).

  Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

  Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

  Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

  Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie by otrzymać maila przy otwarciu następnej grupy 🙂

  Płatności i zniżki

   

  Opłaty wnoszone są w formie płatności kartą. Opłata comiesięczna jest pobierana automatycznie (w wysokości równej liczbie zajęć, które są planowane na dany miesiąc). Jeśli zajęcia w danym miesiącu zostaną odwołane lub uczestnik zgłosi nieobecność, ich koszt jest odliczany od następnej opłaty subskrypcyjnej. Brak zgłoszenia rezygnacji do 5 dni po pierwszych zajęciach wypadających od zapisu uczestnika wiążę się ze zgodą na pobranie opłat za następne zajęcia.

  KOSZT PIERWSZYCH WARSZTATÓW – 5,-*

  KOSZTY NASTĘPNYCH WARSZTATÓW – 38,-*

   

  r

  Cena pierwszych zajęć to 5 zł.
  Zapisz się i zobacz czy jamy są dla Ciebie! 

  Promocja obejmuje każdego nowego uczestnika.

  Przy zapisie obowiązuje opłata za pierwsze zajęcia w wysokości 5 . Opłata wpisowa zostanie odjęta od następnej płatności comiesięcznej.

  O ewentualnych nieobecnościach należy poinformować Organizatora przez formularz zgłoszenia nieobecności na min. 48 godzin przed nieobecnością/ami – koszt nieodbytych zajęć zostanie odjęty od opłaty za następny miesiąc. W przypadku braku zgłoszenia nieobecności w terminie nie wpływa ona na koszt zajęć. 

  Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą przy zapisie kwotę wpisową do 5 dni po pierwszych odbytych warsztatach bez podawania powodu. Następne opłaty są bezzwrotne jeśli uczestnik nie zgłosi rezygnacji przed ich pobraniem.

  Zapisy

  Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

  Zapisz się na warsztaty!

  Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij „subskrybuj zajęcia” – przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe i rozpocząć subskrypcję zajęć z której możesz zrezygnować w każdej chwili pisząc do nas maila.

  Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać – jeśli dostępna jest tylko jedna – przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂