fbpx

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Uwaga! Cena tych zajęć jest okresowo obniżona przez zniżkę early bird i niebawem wzrośnie.

To najlepszy moment by się zapisać! 🙂

Opis zajęć:

Warsztaty teatralne i inne szaleństwa

Grupa teatralna

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

Na warsztatach teatralnych stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę, bo wierzymy że to właśnie ona otwiera nas na spontaniczne działania i zachęca do poszukiwania własnej autentyczności i nowych form ekspresji.

We wspólnej pracy warsztatowej wykorzystamy całą gamę narzędzi – będziemy tworzyć z improwizacją, oraz skupimy się na pracy z partnerem scenicznym. Wspólnie stawimy czoło tremie, oraz popracujemy z własnymi emocjami, ucząc się wykorzystywać je na własną korzyść. Praca z etiudami nauczy nas opowiadania historii grą aktorską, zaś ćwiczenia teatralne otworzą nas na świat i dadzą nową perspektywę

Na warsztatach nie oceniamy się, a staramy nawzajem ulepszać. Lubimy iść za impulsem, oraz szukać własnej autentyczności. Pracujemy z etiudami, ćwiczeniami na autentyczność sceniczną i emocjonalną, wykorzystując najrozmaitsze techniki aktorskie

Mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną edycję warsztatów teatralnych.
Z wielką niecierpliwością wyczekujemy, by zobaczyć co tym razem uda nam się stworzyć, jakie znajomości zawrzeć, oraz co znajdziemy w meandrach własnego jestestwa.

Istnieje możliwość późniejszej kontynuacji.

Prowadzący:


 

Marcin Starosta

student reżyserii w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Pochodzi z Poznania gdzie skończył teatralną szkołę “Łejery”, stawiając w niej pierwsze sceniczne kroki. W latach 2011-2013 działał offowo w Studiu Teatralnym Próby, w CK Zamek, w którym wyreżyserował spektakle “Poza Fantazmatem Normalności” oraz “Angst.”. Studiował Wiedzę o Teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Asystent Jana Klaty przy “Wielkim Fryderyku”  (Teatr Polski w Poznaniu, 2018) oraz „Trojankach” (Teatr Wybrzeże w Gdańsku, 2018) oraz Kuby Skrzywanka przy “Kordianie” i “27 grudnia” (Teatr Polski w Poznaniu, 2018). Reżyser spektaklu “Hamlet: Mała Premiera” (Teatr Polski w Poznaniu, 2019), prezentowanego m.in. w ramach nurtu OFF 23. Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku, gdzie zdobył II nagrodę Jury oraz nagrodę Shakespeare Daily. Współtwórca odpowiedzialny za reżyserię rejsu po Warcie w ramach wydarzenia performatywnego “Ach, jak przyjemnie…” (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, 2019).

 

 Zdjęcia warsztatowe:

Dlaczego warto dołączyć do zajęć teatralnych?

warsztaty to idealne miejsce na rozwój i budowanie silnej osobowości

- kompetencje aktorskie przydają się nie tylko w teatrze! Możesz użyć ich w życiu codziennym z widocznymi efektami

- otrzymasz narzędzia które pozwolą Ci położyć każdy casting na łopatki

- pokonasz tremę związaną z wystąpieniami i improwizacją

- poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach i mindsecie

- otrzymasz konkretne wskazówki i rady, co zrobić, by rozwijać się jako zawodowy aktor, pozyskiwać role i budować rozpoznawalny wizerunek, dzięki czemu twoja kariera aktorska ruszy z kopyta

- zyskasz okazję do rozwoju swojej kreatywności, otworzenia się na sztukę, oraz - po prostu - będziesz się świetnie bawić!

... i wiele, wiele więcej!

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Limos’ (dorosła)

Start zajęć:
8 września 2020

Dni spotkań:
Wtorki; 19:30-21:30

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Teatr Baza

Podchorążych 39
Warszawa

Poziom:
Początkujący / Średniozaawansowany

Teatr Baza

Semestr obejmuje 12 zajęć. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Grupa przeznaczona jest dla osób dorosłych od 19 roku życia. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Warsztaty są prowadzone przez Marcina Starostę. Zapraszamy również osoby bez doświadczenia.

Grupa ‘Savene’ (młodzieżowa)

Start zajęć:
7 września 2020

Dni spotkań:
Poniedziałki; 19:00-21:00

Grupa wiekowa:
Młodzież

Miejsce spotkań:
Teatr Baza

Podchorążych 39
Warszawa

Poziom:
Początkujący / Średniozaawansowany

Teatr Baza

Semestr obejmuje 12 zajęć. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Grupa przeznaczona dla osób w wieku 14-18 lat. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Warsztaty są prowadzone przez Marcina Starostę.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

p

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie by otrzymać maila przy otwarciu następnej grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Opłaty wnoszone są w formie przelewu bankowego lub płatności kartą. Istnieje możliwość płatności ratalnej.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

670,00  570,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 573 013 083!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

 

Wyczyść

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: zapisy@varsztatovnia.pl, lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂