Opis zajęć:

Warsztaty teatralne i inne szaleństwa

Grupa teatralna

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Chcesz zacząć swoją przygodę z teatrem, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Chcesz obudzić ukrytą kreatywność i zacząć tworzyć teatr? A może w Twoim życiu jest za dużo stresu czy nudy i chciałbyś zdjąć ten „gorset”? Jeśli tak, to zapraszamy na cykliczne warsztaty teatralne!

 

Czym są warsztaty teatralne?

To intensywne cotygodniowe spotkania, w czasie których dowiesz się, co zrobić, by Twoje ciało na scenie było bardziej skoncentrowane, elastyczne i świadome, jak pracować głosem podczas wcielana się w role, jak poprawnie interpetować teksty oraz w jaki sposób grać emocjami, by widz był zahipnotyzowany. Oprócz tego oswoisz się z termą, a improwizacja teatralna nie będzie już dla Ciebie wyzwaniem.

Zajęcia składają się zarówno z ćwiczeń indywidualnych, ze szczególnym wsparciem Prowadzącego, jak i grupowych, ponieważ w teatrze ważne jest nie tylko pielęgnowanie indywidualnych umiejętności, ale również budowanie zespołu. 

 

Dla kogo są przeznaczone warsztaty?

Nasze warsztaty są dedykowane osobom na poziomie podstawowym, rozpoczynającym dopiero swoją sceniczną przygodę. Zapraszamy więc każdego, kto ma w sobie choć odrobinę zapału, by tworzyć teatr. Każdego, kto chce się przekonać się, czy aktorstwo to właściwy kierunek. I przede wszystkim każdego, kto za pośrednictwem teatru chce przełamać swoje własne bariery, otworzyć się na ludzi i na publikę. 

 

Jak przygotować się do zajęć?

Chcemy byś czuł/a się komfortowo podczas wykonywania ćwiczeń, więc zabierz ze sobą wygodną odzież, czyli to w czym czujesz się najswobodniej. Przyda się również butelka wody. Nie zapomnij również o dobrym humorze!

 

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Przede wszystkim zrozumiesz tajniki teoretycznej i praktycznej strony teatru, oswoisz się ze swoim ciałem, głosem i emocjami na scenie, przełamiesz swoje blokady, poznasz nowych, kreatywnych ludzi z tą samą pasją co Ty oraz zdobędziesz pewność siebie!

 

Istnieje możliwość kontynuacji.

teatr wakacyjny.
p

Sprawdź też kurs online „Aktorski Start od Deski do Deski” na którym dowiesz się, jak postawić pierwsze kroki w branży aktorskiej i teatralnej, jak zdobyć role oraz poznasz tajniki pracy aktora.

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Przede wszystkim zrozumiesz tajniki teoretycznej i praktycznej strony teatru, oswoisz się ze swoim ciałem, głosem i emocjami na scenie, przełamiesz swoje blokady, poznasz nowych, kreatywnych ludzi z tą samą pasją co Ty oraz zdobędziesz pewność siebie!

Istnieje możliwość kontynuacji.

Prowadzący:


 

Aneta Gidelska

Absolwentka wydziału aktorskiego Krakowiskich Szkół Artstycznych i Animacji Społeczno – Kulturowej w Warszawskim APSie. Jej aktorska przygoda rozpoczęła się na warsztatach teatralnych z aktorką Dorotą Bierkowską i Lidią Niewęgłowską. Pierwsza i najbardziej pamiętna rola to Panna Młoda w spektaklu „A to Polska – właśnie” na podstawie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Uczestniczka warsztatów teatralnych ze Stanisławem Dembskim w Teatrze Park i z Tomaszem Zaródem w Teatrze Na Progu. W spektaklu dyplomowym pt.: Dusia, Ryba, Wal i Leta w reżyserii Jana Korwin Kochanowskiego zagrała Dusię, zmagającą się z rozwodem matką dwójki dzieci. Grała w teatrze Bez przesady, w teatrze dla dzieci Foremka i Edu Artis. Łącząc swoje kierunki prowadzi zajęcia teatralne dla dzieci i dorosłych. Na zajęciach skupia się głównie na kontakcie z partnerem, zabawie i „byciu tu i teraz”. Wolne chwile spędza ze swoimi dwoma psami, maluje abstrakcje i czyta Stephena Kinga.

 

 Zdjęcia warsztatowe:

Plan zajęć:

1. Teatr siłą w życiu codziennym

2. Elastyczność i koncentracja ciała na scenie

3. Mimika, gest i ruch

4. Ujarzmienie głosu –oddech, intonacja, tempo, nasilenie

5. Słowo mówione – dykcja, artykulacja

6. Słowo śpiewane – tembr, skala

7. Przełamywanie teatralnego tabu

8. Autentyczność teatralnych zmysłów

9. Ze stresem i tremą za pan brat

10. Improwizacja, a gra aktorska

11. Praca z tekstem i odgrywanie ról

12. Praca z partnerem

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Gagea’ 

Start zajęć:
1 lipca 2023              2 lipca 2023

Dni spotkań:
Sobota;              11:00 – 14:00        16:00 – 19:00

Niedziela;              11:00 – 14:00        16:00 – 19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Varsztatovnia 

Ul. Dzielna 5 

Poziom:
Początkujący

Intensywne warsztaty weekendowe obejmują 12 godzin zajęć. Warsztaty składają się z 2 bloków zajęciowych po 3 godziny (6 godzin dziennie). Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy.  Warsztaty są dedykowane osobom początkującym. Zajęcia prowadzi Aneta Gidelska.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

450,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 2 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

 

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

 

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂