fbpx

Z kodem: PASJA25

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Do następnej sesji zmiany cen

Zapisz się z wyprzedzeniem i zgarnij zniżkę!
Promocja obowiązuje na wszystkie grupy z oferty ruszające do września włącznie, przy zapisie w okresie wakacyjnym. Wartość zniżki będzie zmniejszać się z upływem czasu - to najlepszy moment na zapis!

Indywidualne ceny zajęć mogą zmieniać się niezależnie od promocji. Zniżka naliczy się po wpisaniu kodu.

Warsztaty kolidują Ci z wyjazdami?

Bez obaw! Możesz uzyskać zwrot za nieobecności lub odrobić je w dogodnym terminie 🙂

Nieobecności możesz zgłosić w formularzu zapisowym lub później, przed datą rozpoczęcia warsztatów.

Opis zajęć:

Warsztaty teatralne i inne szaleństwa

Grupa teatralna

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

Wolnych miejsc warsztatowych: 3

Chcesz spróbować swoich sił w teatrze, ale nie wiesz, od czego zacząć? Chcesz obudzić w sobie kreatywność i zacząć tworzyć niesamowite spektakle? A może masz dość nudy i stresu w codziennym życiu i chcesz się wyluzować? Jeśli tak, to nasze warsztaty teatralne są właśnie dla Ciebie!

 

Czym są warsztaty teatralne?

To intensywne,  spotkania 3 razy w tygodniu, gdzie nauczysz się, jak skupić i uelastycznić swoje ciało na scenie, jak używać głosu, aby wcielać się w różne role, jak poprawnie interpretować teksty oraz jak grać emocjami, aby zahipnotyzować widownię. Oprócz tego, oswoisz się z tremą, a improwizacja teatralna przestanie być dla Ciebie wyzwaniem.

Zajęcia to miks ćwiczeń indywidualnych, gdzie dostaniesz specjalne wsparcie od Prowadzącego, oraz grupowych, bo teatr to nie tylko rozwijanie indywidualnych umiejętności, ale także budowanie zespołu.

 

Dla kogo są przeznaczone warsztaty?

Nasze warsztaty są dla osób rozpoczynjących swoją przygodę ze sceną. Zapraszamy wszystkich, którzy mają w sobie choć odrobinę pasji do teatru. Jeśli chcesz sprawdzić, czy aktorstwo to Twoja bajka, lub po prostu przełamać swoje bariery i otworzyć się na ludzi, to jesteś we właściwym miejscu!

 

Jak przygotować się do zajęć?

Chcemy, żebyś czuł/a się komfortowo podczas ćwiczeń, więc zabierz ze sobą wygodne ciuchy, w których możesz się swobodnie poruszać. Przyda się też butelka wody. I najważniejsze – nie zapomnij o dobrym humorze!

 

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Przede wszystkim zrozumiesz tajniki teoretycznej i praktycznej strony teatru, oswoisz się ze swoim ciałem, głosem i emocjami na scenie, przełamiesz swoje blokady, poznasz nowych, kreatywnych ludzi z tą samą pasją co Ty oraz zdobędziesz pewność siebie!

 

Istnieje możliwość kontynuacji.

teatr wakacyjny.
p
Sprawdź też kurs online „Aktorski Start od Deski do Deski” na którym dowiesz się, jak postawić pierwsze kroki w branży aktorskiej i teatralnej, jak zdobyć role oraz poznasz tajniki pracy aktora.

Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

Przede wszystkim zrozumiesz tajniki teoretycznej i praktycznej strony teatru, oswoisz się ze swoim ciałem, głosem i emocjami na scenie, przełamiesz swoje blokady, poznasz nowych, kreatywnych ludzi z tą samą pasją co Ty oraz zdobędziesz pewność siebie!

Istnieje możliwość kontynuacji.

Prowadzący:


 

Zuzanna Orzepińska

Aktorka i wokalistka. W czasie prowadzonych warsztatów, skupia się na budowaniu pewności siebie uczestników i pomaga im przezwyciężać tremę, poprzez dobrą zabawę i śmiech. Aktywna studentka na kierunku aktorskim w AMA Film Academy. Od tego roku równiez studentka psychologiii. Specjalizuje się w aktorstwie filmowym ale jej największą namiętnością jest teatr, a w szczególności improwizacja teatralna. Aktualnie przygotowuje się do spektaklu teatralnego. Wielokrotna laureatka festiwali o szczeblu  międzynarodowym, w kategorii wokal estradowy i klasyczny. Wieloletnia członkini zespołu ludowego pieśni i tańca. W sztuce najbardziej ceni pracę z ludźmi. Na pytanie co zabrałaby ze sobą na bezludną wyspę, odpowiedziałaby – ludzi.

 

 Zdjęcia warsztatowe:

Plan zajęć:

1. Teatr siłą w życiu codziennym

2. Elastyczność i koncentracja ciała na scenie

3. Mimika, gest i ruch

4. Ujarzmienie głosu –oddech, intonacja, tempo, nasilenie

5. Słowo mówione – dykcja, artykulacja

6. Słowo śpiewane – tembr, skala

7. Przełamywanie teatralnego tabu

8. Autentyczność teatralnych zmysłów

9. Ze stresem i tremą za pan brat

10. Improwizacja, a gra aktorska

11. Praca z tekstem i odgrywanie ról

12. Praca z partnerem

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Olcot’ 

Start zajęć:
24 czerwca 2024

Dni spotkań:
Poniedziałki;
15:00-16:30

Wtorki;
15:00-16:30

Środy;
15:00-16:30

Grupa wiekowa:
Młodzież (12-18 lat)

Miejsce spotkań:

Varsztatovnia

Ul. Dzielna 5

Poziom:
Początkujący

Cykl obejmuje 12 zajęć. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Grupa przeznaczona jest dla osób dorosłych. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Warsztaty są prowadzone przez Zuzanna Orzepińską. Zajęcia są przeznaczone dla osób początkujących.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Płatności i zniżki

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

780,00 

lub płatność w 2 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz uzyskać zwrot pełnej wpłaconej kwoty, jeśli zgłosisz reklamację do 2 dni od pierwszych zajęć.

 

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

 

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 3

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂