fbpx

Warsztaty

Świąteczne

 

Varsztatovnia dla firm

Świąteczny czas jest pełen wyjątkowych chwil i magii. A czy wiesz, że można połączyć świąteczną atmosferę z rozwojem kreatywności i integracją zespołu? Właśnie po to powstała nasza świąteczna oferta warsztatów firmowych.

W tym roku wspólnie ze swoim zespołem możecie postawić na karaoke, aby wprowadzić świąteczny nastrój przy dźwiękach ulubionych kolęd i kultowych piosenek świątecznych. A może chcielibyście spróbować swoich sił w improwizacji teatralnej? Przygotowaliśmy dla was wyjątkową improwizowaną świąteczną wigilię, gdzie każdy członek zespołu wcieli się w wykreowaną postać. Dla miłośników rękodzielniczych wyzwań mamy różnorodne warsztaty, podczas których będziecie mogli tworzyć swoje własne, niepowtarzalne ozdoby świąteczne oraz prezenty dla bliskich. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą świąteczną  – niech te Święta pozostaną na długo w Waszej pamięci!

Naszą standardową ofertę warsztatów świątecznych dostosowujemy do unikalnych potrzeb każdego klienta.

 Świąteczne warsztaty 

integracyje

Wigilia improwizowana

A masz już jakiegoś kawalera?”, „Kiedy sobie dziewczynę znajdziesz?”, „A co chcesz po tych studiach robić?” czy też „Kiedy ten ślub bierzecie?” – ten zestaw pytań, niezależnie od wieku, stanu cywilnego czy innych okoliczności, jest niemal obowiązkowym elementem rozmów przy wigilijnym stole. A w każdym domu można także znaleźć typowe postaci biesiadników: wąsaty wujek, ciocia dobra rada czy babcia nakładająca Ci czwartą dokładkę barszczu z uszkami.

Takich ról nie zabraknie również na tegorocznej wigilii firmowej! Każdy z uczestników przed samą uroczystością wylosuje postać, w którą się wcieli tego wieczoru. Będzie to prawdziwe show, pełne śmiechu i zabawy, które pozwoli Wam na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i poznać swoich współpracowników z zupełnie innej strony.

Oprócz tradycyjnej wigilijnej wieczerzy, będzie także okazja do zabawy w różnego rodzaju gry i konkursy, które zostaną przygotowane przez naszego prowadzącego. To będzie czas, kiedy będzie można odprężyć się, poznać się lepiej i przede wszystkim stworzyć miłe wspomnienia.

Cena za uczestnika: od 160 zł brutto

*Na życzenie klienta możemy także zorganizować catering

Świąteczne warsztaty wokalne

Świąteczne warsztaty wokalne są znakomitą przestrzenią do rozwijania umiejętności śpiewu i muzykalności. Podczas tych wyjątkowych warsztatów uczestnicy nauczą się śpiewać kolędy i piosenki świąteczne, szlifując swój warsztat wokalny i emisję głosu. To nie tylko lekcje śpiewu, to także okazja do przeżycia wielu pozytywnych emocji i rozpalenie pasji muzycznej w atmosferze magii świąt!

Cena za uczestnika: od 160 zł brutto

Quiz świąteczny

Kto nie zna teleturnieju “1 z 10”? Ten program stał się inspiracją do stworzenia naszego świątecznego teleturnieju. W naszym wydaniu oprócz pytań z zakresu znajomości firmy oraz wiedzy na temat Świąt pojawią się nietypowe zadania do wykonywania w trakcie quizu! Nic tak nie zbliża zespołu, jak zdrowa gry-walizacja.

Cena za uczestnika: od 160 zł brutto

 Warsztaty 

rękodzielnicze

A może chcesz wraz ze swoim zespołem stworzyć prezenty o niepowtarzalnym uroku, kórymi obdarujecie swoich bliskich lub wyjątkowe dekoracje świąteczne, którymi ozdobicie swoje wnętrza?

Na naszych warsztatach własnoręcznie przygotujecie wyjątkowe i oryginalne dekoracje świąteczne, którymi możecie ozdobić swój dom czy biuro, lub drobne upominki dla najbliższych pod choinkę. W tym sezonie świątecznym przygotowaliśmy szeroką gamę warsztatów rękodzielniczych, które możemy dostosować do zainteresowań i potrzeb Twojego zespołu. Jeśli jednak szukasz czegoś jeszcze innego, to zachęcamy do kontaktu. Chętnie opracujemy spersonalizowany warsztat na zamówienie.

Malowanie bombek

Pod okiem naszych doświadczonych instruktorek poeksperymentujecie z różnymi technikami malarskimi i stworzycie unikalne bombki, które ozdobią Wasze choinki – albo choinkę w Waszym biurze.

Cena za uczestnika: od 180 zł

Świąteczne ozdoby ekologiczne

Czy można zrobić ładną ozdobę ze sznurka i kawałka drewna? Oczywiście! Pracując z naturalnymi elementami, w duchu recyklingu, stworzycie wyjątkowe eko ozdoby, które dodadzą magii świętom.

Cena za uczestnika: od 180 zł

Świąteczne lampiony

Podczas warsztatów przekształcimy zwyczajny słoik w urokliwy świąteczny lampion, który wprowadzi do domu niezwykłą atmosferę magii lub będzie doskonałym upominkiem dla kogoś bliskiego.

Cena za uczestnika: od 180 zł

DIY Kalendarz adwentowy

Nic tak nie umila oczekiwania na Święta, jak kalendarz adwentowy! Na tych warsztatach przygotujecie własne, pełne uroku i osobowości kalendarze – dla bliskiej osoby lub dla samych siebie, aby cieszyć się każdym dniem aż do Świąt.

Cena za uczestnika: od 180 zł

DIY Gwiazda na choinkę

Gwiazda na choince jest jednym z najbardziej charakterystycznych elementów Świąt. Podczas tych warsztatów DIY stworzycie własne niepowtarzalne gwiazdy, które potem zwieńczą choinki w Waszych domach.

Cena za uczestnika: od 180 zł

Kreatywne pakowanie prezentów

Czy pakowanie prezentów musi być nudne? Otóż nie! Na naszych warsztatach zamienicie zwykły papier w małe dzieło sztuki. Poznacie również japońską metodę pakowania prezentów, znaną jako furoshiki.

Cena za uczestnika: od 180 zł

Świąteczny las w słoiku lub obrazy z mchu

Podczas tych warsztatów przygotujemy urocze, świąteczne lasy w słoiku lub obrazy z mchów. Wykorzystamy naturalne rośliny, a za pomocą gwiazdkowych dodatków stworzymy piękne, świąteczne kompozycje.

Cena za uczestnika: od 180 zł

Świąteczne warsztaty malarskie

Na warsztatach samodzielnie wykonacie obraz farbami na płótnie. Bedzie to okazja do wyrażenia swojej artystycznej duszy, ale także do stworzenia osobistego prezentu gwiazdkowego dla bliskiej osoby.

Cena za uczestnika: od 180 zł

Warsztaty dekorowania pierników

Czy może być coś bardziej integrującego niż wspólne dekorowanie pierników? Na warsztatach będziecie mogli ozdobić swoje pierniki lukrem, spakować je w ozdobny woreczek i obdarować najbliższych.

Cena za uczestnika: od 180 zł

Warsztaty tworzenia świątecznych stroików

Podczas warsztatów przygotujecie autorskie stroiki, którymi będziecie mogli udekorować swój dom. Przy tworzeniu kompozycji pełnych świątecznego blasku nie zabraknie miejsca na ciepłe rozmowy i życzenia.

Cena za uczestnika: od 180 zł

Świąteczne warsztaty makramy

Podczas zajęć stworzymy własne unikatowe ozdoby przy użyciu sznurka i koralików. Nauczymy się podstawowych splotów w technice makramy, aby wykonać naturalne dekoracje na świąteczne drzewko.

Cena za uczestnika: od 180 zł

Warsztaty naturalnych kosmetyków

Podczas warsztatów odkryjecie tajniki przygotowywania kosmetyków o naturalnym składzie, przyjaznych dla skóry. Samodzielnie stworzycie zestawy spersonalizowanych kosmetyków, które będą uroczym prezentem pod choinkę. 

Cena za uczestnika: od 180 zł

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą standardową ofertą warsztatową dla firm.

Tutaj możesz zgłosić nam swoje potrzeby warsztatowe – odezwiemy się mailowo, przedstawimy propozycję wyceny i założeń programowych oraz ustalimy termin zajęć.

Jeśli masz dowolne pytania dotyczące programu dla firm lub propozycję innych warsztatów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego:

+48 780 122 376
(pon – pt, 9:00-16:00)

lub mailowego: 

[email protected]    Możesz wybrać dowolne warsztaty z naszych propozycji lub zaproponować inną tematykę

    Jeśli projekt ma się odbywać u klienta prosimy o adres - jeśli mamy zorganizować miejsce - nazwa miejscowości / rejonu