fbpx

Z kodem: PASJA25

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Do następnej sesji zmiany cen

Zapisz się z wyprzedzeniem i zgarnij zniżkę!
Promocja obowiązuje na wszystkie grupy z oferty ruszające do września włącznie, przy zapisie w okresie wakacyjnym. Wartość zniżki będzie zmniejszać się z upływem czasu - to najlepszy moment na zapis!

Indywidualne ceny zajęć mogą zmieniać się niezależnie od promocji. Zniżka naliczy się po wpisaniu kodu.

Warsztaty kolidują Ci z wyjazdami?

Bez obaw! Możesz uzyskać zwrot za nieobecności lub odrobić je w dogodnym terminie 🙂

Nieobecności możesz zgłosić w formularzu zapisowym lub później, przed datą rozpoczęcia warsztatów.

Opis zajęć:

Lekcje baletu dla osób początkujących 

Zajęcia od podstaw

Poznań (zobacz też inne warsztaty)

Lekcje baletu to cykl spotkań cotygodniowych, które są przeznaczonych  dla osób chcących poprawić swoją kondycję fizyczną, nauczyć wyrażania siebie poprzez ruch i poznać jeden z najbardziej eleganckich stylów tanecznych od podszewki. Tego typu warsztaty to ciągła praca nad sobą i umiejętnością panowania nad własnym ciałem. Nie można jednak zapominać, że to przede wszystkim świetna zabawa i okazja do poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach!

 

Czy mogę przyjść na zajęcia, jeśli nigdy nie tańczyłem_am?

Zapraszamy osoby zarówno początkujące, jak i te, które mają do czynienia z tańcem, ale niekoniecznie z baletem. Dla tej pierwszej grupy może to być wyjątkowa i absolutnie nowa przygoda, a dla drugiej poprawienie i ulepszenie swojego warsztatu tanecznego. Podczas lekcji baletu będziemy:

 • poszerzać zakresy ruchowe 
 • wzmacniać mięsnie
 • poznawać terminologię tańca klasycznego
 • uczyć się zastosowania w innych stylach tanecznych
 • świetnie się bawić! 

Jak się przygotować do lekcji?

Radzimy na zajęcia zabrać ze sobą dużą butelkę wody, jako że balet to również ogromny wysiłek fizyczny, który bez wątpienia nie zostanie oszczędzony. Na lekcjach będziemy przebywać boso. Należy mieć na sobie wygodny strój sportowy nie krępujący ruchów. Na koniec całego kursu będziemy nagrywać choreografię, nad którą będziemy pracować przez cały cykl trwania zajęć. 

Jak wygląda przebieg zajęć?

Na warsztach będziemy wykonywać rutynowe ćwiczenia, które zna każda beletnica i baletmistrz. Pojedyncze zajęcia będa wyglądały w następujący sposób:

 1. Dynamiczna rozgrzewka w rytmie muzyki
 2. Przejścia przez podstawowe pozycje baletowe rąk i nóg
 3. Ćwiczenia przy drążku / na sali
 4. Nauka choreografii 
 5. Rozciąganie mięśni 

Jak wygląda przebieg zajęć?

Na warsztach będziemy wykonywać rutynowe ćwiczenia, które zna każda beletnica i baletmistrz. Pojedyncze zajęcia będa wyglądały w następujący sposób:

 1. Dynamiczna rozgrzewka w rytmie muzyki
 2. Przejścia przez podstawowe pozycje baletowe rąk i nóg
 3. Ćwiczenia przy drążku / na sali
 4. Nauka choreografii 
 5. Rozciąganie mięśni 

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Szeherezada Kondratowicz

Absolwentka państwowej szkoły baletowej w Poznaniu. W 2018-19 odbyła staż w Polskim Teatrze Tańca, podczas którego dołączyła do zespołu teatru. Obecnie wykładowczyni w Studio Sztuki Teatralno Aktorskiej STA, w którym realizuje się podczas prowadzenia zajęć oraz przygotowywania spektakli – premiera spektaklu „Schiza”, w reżyserii Konrada Cichonia, do którego przygotowywała oprawę ruchową oraz autorskie spektakle „W głębi ciemnego znalazłam się lasu”, „Astronauta . Autodestrukcja gwiazdy”, „Bóg Astronauta. Planeta ECHO”. Obecnie również aktorka i reżyserka ruchowa Teatru Granda UAM, koordynatorka Festiwalu Kulminacje. Uczestniczka wielu warsztatów oraz festiwali tanecznych – m.in. Festiwal Malta, Festiwal Start, w 2016 oraz 2018 znalazła się w gronie laureatów międzynarodowego konkursu choreograficznego. Występowała na deskach teatrów – opery poznańskiej, śląskiej, filharmonii poznańskiej, gorzowskiej, a także w dużych produkcjach telewizyjnych – ramówka jesienna TVN Warner Bros. Discovery, Wigilijna tytka – koncert Bożonarodzeniowy

 

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Kerrigan’

Start zajęć:
27 czerwca 2024

Dni spotkań:
Czwartki;
17:30 – 19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Studio Sztuki Teatralno Aktorskiej STA

Ratajczaka 18

Poziom zaawansowania:
Początkujący

Cały cykl obejmuje 6 zajęć. Próby nie odbywają się w święta państwowe. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny zegarowej. Grupa jest przystosowana do osób początkujących i nie wymagamy doświadczenia od uczestników. Grupa będzie miała charfakter zamknięty, tj. przez okres trzech miesięcy będziemy pracować z tymy samymi osobami. Prowadzi Szeherezada Kondradowicz.

Grupa 'Kershner’

Start zajęć:
5 września 2024

Dni spotkań:
Czwartki;
17:30 – 19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Studio Sztuki Teatralno Aktorskiej STA

Ratajczaka 18

Poziom zaawansowania:
Początkujący

Cały cykl obejmuje 12 zajęć. Próby nie odbywają się w święta państwowe. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny zegarowej. Grupa jest przystosowana do osób początkujących i nie wymagamy doświadczenia od uczestników. Grupa będzie miała charfakter zamknięty, tj. przez okres trzech miesięcy będziemy pracować z tymy samymi osobami. Prowadzi Szeherezada Kondradowicz.

Liczebność, zakres wiekowy grup i terminy zajęć

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Płatności i zniżki

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATY WARSZTATOWE :

570,00 zł

KURS WAKACYJNY

930,00 zł

KURS WRZEŚNIOWY

W obu grupach istnieje możliwość Płatności w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz uzyskać zwrot pełnej wpłaconej kwoty, jeśli zgłosisz reklamację do 2 dni od pierwszych zajęć.

 

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Cena jest pełnym kosztem warsztatów.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

 

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂