fbpx

Pobierz bezpłatny e-book „Jak zwalczyć stres w pracy poprzez sztukę?”

Szukasz nieszablonowych narzędzi redukcji stresu w pracy? Potrzebujesz kreatywnych narzędzi by zadbać o swój zespół? Pobierz bezpłatny e-book w którym podzielimy się z Tobą swoją wiedzą w tym zakresie!

Czego dowiesz się z e-booka?

 

✓ Gdzie szukać przyczyn stresu w pracy?

✓ Jak techniki aktorskie pozytywnie wpływają na niwelowanie stresu w pracy?

✓ Jakie metody mindfulness oraz ćwiczenia medytacyjne możesz wprowadzić jako stały element w biurze?

✓ Jakie metody pomagają niwelować stres w pracy na tu i teraz?

✓ Jakie warsztaty dla Twojej firmy możemy wspólnie zorganizować?

By pobrać e-book podaj swój mail poniżej

  Wysłanie formularza wiąże się ze zgodą na otrzymywanie treści informacyjno – marketingowych od Fundacji Varsztatovnia. W ramach newslettera dla firm udostępniamy publikacje branżowe z zakresu narzędzi kreatywnych w pracy zespołowej, integracji zespołu oraz szczegóły naszej oferty. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania maili.

  O NAS:

  Fundacja Varsztatovnia

  Jesteśmy największym w Polsce organizatorem warsztatów wokalnych i liderem w branży warsztatów teatralnych i pisania kreatywnego. Działamy w ośmiu miastach Polski. Na sercu leży nam promocja niezależnych artystów oraz niestandardowych działań z dziedziny sztuki alternatywnej.

  Wartości, którymi kierujemy się w działaniu to autentyczność, wolność ekspresji, odpowiedzialność społeczna, różnorodność oraz nieskrępowana kreatywność i budowanie społeczności.

  Wierzymy, że sztuka jest ważna i leży u podstaw zdrowego, zrównoważonego społeczeństwa. Chcemy budować społeczność opartą na wspólnym działaniu i innowacji, wspierając lokalne inicjatywy, artystów freelancerów, oraz angażując uczestników warsztatów do działania na rzecz wspólnych celów i założeń.

  Warsztaty z robienia lasów w słoiku
  Warsztaty improwizacji
  Warsztaty z robienia lasów w słoiku
  Warsztaty wspólnego malowania
  Warsztaty z robienia stroików
  Grafika - warsztaty teatralne
  Warsztaty pisania kreatywnego
  Grafika - warsztaty teatralne