fbpx

Opis zajęć:Roztańcz się na świat
Jam taneczny

Cotygodniowe zajęcia otwarte
Kraków (zobacz też inne warsztaty)

p

Warsztaty odbywają się w otwartej formie “jam” – każdy uczestnik może dołączyć oraz opuścić grupę w dowolnym momencie.

Opłaty są naliczane comiesięcznie w formie subskrypcji, w każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa.

Jamy to cotygodniowe szaleństwo taneczne dla każdego, kto chce się poczuć dobrze w swojej skórze, nauczyć się wyrażać emocje poprzez ruch oraz świetnie się bawić. Zapraszamy osoby początkujące oraz średniozaawansowane.

 

Czym są jamy taneczne?

To cotygodniowe zajęciach, na którem można dopisać się w dowolnej chwili.  Na jamach wykonujemy rutynowe ćwiczenia, które będą miały na celu kontrolę ciała, wzmacnianie mięśni oraz poprawę koordynacji ruchowej. Pojawią się również ćwiczenia improwizacyjne dostosowane do poziomu grupy. Na każdych warsztatach będziemy odkrywać i uczyć się wyrażać nowe emocje. Na koniec każdego treningu będziemy uczyć się choreografii współgrającej z daną tematyką zajęć.

Będziemy wykorzystywać różne techniki taneczne np. hiphop, taniec współczesny czy sexy dance. Nie mamy zamiaru się ograniczać, ponieważ uważamy, że nie powinniśmy szufladkować sztuki. 

 

Dla kogo są przeznaczone zajęcia?

Dla każdego z otwartą głową. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia tanecznego, aby móc uczęszczać na jamy (ale miłośnicy tańca też się tutaj zdecydowanie odnajdą). Choreografie są tłumaczone w sposób powolny i dokładny, a ćwiczenia wykonywane podczas rozgrzewki wyjaśniane na bieżąco. Prowadzący_a podchodzi i poprawia uczestników, jeśli jest taka konieczność.

 

Jak przygotować się do zajęć?

Radzimy na zajęcia zabrać ze sobą dużą butelkę wody, jako że taniec to również ogromny wysiłek fizyczny, który bez wątpienia nie zostanie oszczędzony.

Jakie korzyści możesz wynieść z zajęć?

Główną korzyścią jest świetna zabawa, możliwość odreagowania po ciężkim dniu pracy i przełamywanie wewnętrznych barier. Niemniej jednak powodów, dla których warto zapisać się na zajęcia jest znacznie więcej. Dzięki jamom poznasz wiele styli tanecznych jak np. dancehall, hip-hop, taniec współczesny, reggaeton, sexy dance i więcej.  Nauczysz się również wyrażać emocje poprzez ruch i poprawisz swoją koordynację ruchową. Zadbasz też o wzmocnienie swoich mięśni i kondycję!

Jakie korzyści możesz wynieść z zajęć?

Główną korzyścią jest świetna zabawa, możliwość odreagowania po ciężkim dniu pracy i przełamywanie wewnętrznych barier. Niemniej jednak powodów, dla których warto zapisać się na zajęcia jest znacznie więcej. Dzięki jamom poznasz wiele styli tanecznych jak np. dancehall, hip-hop, taniec współczesny, reggaeton, sexy dance i więcej.  Nauczysz się również wyrażać emocje poprzez ruch i poprawisz swoją koordynację ruchową. Zadbasz też o wzmocnienie swoich mięśni i kondycję!

Prowadzący:


 

Anna Ławruk

Ania tańcem zajmuje się od około 9 lat. Ukończyła liceum o profilu taneczno- teatralnym w Krakowie. Gdzie rozwijała się w takich stylach jak: taniec współczesny, jazz, balet, taniec towarzyski, taniec ludowy, stretching oraz gra aktorska. Jednak swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w hip hopie. Obecnie w swoich choreografiach łączy najbliższe jej style – hip hop oraz taniec współczeny.

Była częścią formacji hip  hopowych, brała udział w wielu zawodach tanecznych oraz występowała w trzech spektaklach taneczno-teatralnych w Teatrze Słowackiego oraz w Teatrze Ludowym w Krakowie.

Jako instruktor tańca miała okazję wykazać się prowadząc stałe zajęcia taneczne w kilku szkołach tańca oraz wiele warsztatów. Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi. Ania cały czas się rozwija uczęszczając regularnie na zajęcia taneczne i warsztaty z różnych dziedzin tańca.

 Zdjęcia warsztatowe:

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Vigi’

Start jamów:
Można zapisać się w dowolnym momencie

Dni spotkań:
Wtorki;
17:30-19:00

Grupa wiekowa:
Dorośli (19+)

Miejsce spotkań:
Teatr Variete
Grzegórzecka 71

Poziom:
Początkujący / Średniozaawansowany

Warsztaty odbywają się w formie jamów – oznacza to, że uczestnik może dołączyć i opuścić grupę w dowolnym momencie. Płatności za warsztaty odbywają się na początku każdego miesiąca.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych i studentów (grupy dorosłe).

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Płatności i zniżki

 

Opłaty wnoszone są w formie płatności kartą. Opłata comiesięczna jest pobierana automatycznie (w wysokościu równej liczbie zajęć, które są planowane na dany miesiąc). Jeśli zajęcia w danym miesiącu zostaną odwołane lub uczestnik zgłosi nieobecność, ich koszt jest odliczany od następnej opłaty subskrypcyjnej. Brak zgłoszenia rezygnacji do 5 dni po pierwszych zajęciach wypadających od zapisu uczestnika wiążę się ze zgodą na pobranie opłat za następne zajęcia.

KOSZT PIERWSZYCH WARSZTATÓW – 5,-*
KOSZTY KAŻDYCH NASTĘPNYCH WARSZTATÓW – 38,-*

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5 zł

r

Cena pierwszych zajęć to 5 zł.
Zapisz się i zobacz czy jamy są dla Ciebie! Jeśli zrezygnujesz do 5 dni po pierwszych zajęciach wypadających od Twojego zapisu zapłacisz tylko za nie. 

Promocja obejmuje każdego nowego uczestnika.

Przy zapisie obowiązuje opłata za pierwsze zajęcia w wysokości 5 zł.

O ewentualnych nieobecnościach należy poinformować Organizatora przez formularz zgłoszenia nieobecności na min. 48 godzin przed nieobecnością/ami – koszt nieodbytych zajęć zostanie odjęty od opłaty za następny miesiąc. W przypadku braku zgłoszenia nieobecności w terminie nie wpływa ona na koszt zajęć. 

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą przy zapisie kwotę wpisową do 5 dni po pierwszych warsztatach wypadających od Twojego zapisu bez podawania powodu. Następne opłaty są bezzwrotne jeśli uczestnik nie zgłosi rezygnacji przed ich pobraniem.

Rezygnacje należy zgłaszać mailowo na adres [email protected].

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

 

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij „subskrybuj zajęcia” – przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe i rozpocząć subskrypcję zajęć z której możesz zrezygnować w każdej chwili pisząc do nas maila.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać – jeśli dostępna jest tylko jedna – przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 780 122 376

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂