Opis zajęć:Roztańcz się na świat
Jam taneczny

Cotygodniowe zajęcia otwarte
Kraków (zobacz też inne warsztaty)

p

Warsztaty odbywają się w otwartej formie “jam” – każdy uczestnik może dołączyć oraz opuścić grupę w dowolnym momencie.

Opłaty są naliczane comiesięcznie w formie subskrypcji, w każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa.

Jamy to cotygodniowe szaleństwo taneczne dla każdego, kto chce się poczuć dobrze w swojej skórze, nauczyć się wyrażać emocje poprzez ruch oraz świetnie się bawić. Zapraszamy osoby początkujące oraz średniozaawansowane.

Na zajęciach będziemy wykonywać rutynowe ćwiczenia, które będą miały na celu kontrolę ciała, wzmacnianie mięśni oraz poprawę koordynacji ruchowej. Pojawią się również ćwiczenia improwizacyjne dostosowane do poziomu grupy. Na każdych warsztatach będziemy odkrywać i uczyć się wyrażać nowe emocje. Na koniec każdego treningu będziemy uczyć się choreografii współgrającej z daną tematyką zajęć.

Będziemy wykorzystywać różne techniki taneczne tj. jazz, taniec współczesny oraz elementy tańca klasycznego. Nie mamy zamiaru się ograniczać, ponieważ uważamy, że nie powinniśmy szufladkować sztuki. Uspokajamy! Każda sugestia jest również mile widziana. Alternatywne, klasyczne jak również pop-owe brzmienia na sali też nie powinny być zaskoczeniem.

Radzimy na zajęcia zabrać ze sobą dużą butelkę wody, jako że taniec to również ogromny wysiłek fizyczny, który bez wątpienia nie zostanie oszczędzony.

Prowadzący:


 

Basia Bujakowska

Tancerka, choreografka i pedagożka. Taniec studiowała na Anton Bruckner Privatuniversität w Linz w Austrii oraz w Salzburg Experimental Academy of Dance.Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Art Stations Foundation. Laureatka l Nagrody w konkursie TVP2 “Dolina Kreatywna”. Występowała w wielu projektach artystycznych w kraju i za granicą. Obecnie poza pracą pedagogiczną tworzy własne spektakle z pogranicza tańca, teatru oraz performancu.

 

 Zdjęcia warsztatowe:

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Bazyli’

Start jamów:
29 lipca

Dni spotkań:
Czwartki;
18:30 – 20:00

Grupa wiekowa:
Dorośli (19+)

Miejsce spotkań:
Teatr Variete
Grzegórzecka 71

Poziom:
Początkujący / Średniozaawansowany

Warsztaty odbywają się w formie jamów – oznacza to, że uczestnik może dołączyć i opuścić grupę w dowolnym momencie. Płatności za warsztaty odbywają się na początku każdego miesiąca.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych i studentów (grupy dorosłe).

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie by otrzymać maila przy otwarciu następnej grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Opłaty wnoszone są w formie płatności kartą. Opłata comiesięczna jest pobierana automatycznie (w wysokościu równej liczbie zajęć, które są planowane na dany miesiąc). Jeśli zajęcia w danym miesiącu zostaną odwołane lub uczestnik zgłosi nieobecność, ich koszt jest odliczany od następnej opłaty subskrypcyjnej. Brak zgłoszenia rezygnacji do 5 dni po pierwszych zajęciach wypadających od zapisu uczestnika wiążę się ze zgodą na pobranie opłat za następne zajęcia.

KOSZT PIERWSZYCH WARSZTATÓW – 5,-*
KOSZTY NASTĘPNYCH WARSZTATÓW – 38,-*

r

Cena pierwszych zajęć to 5 zł.
Zapisz się i zobacz czy jamy są dla Ciebie! 

Promocja obejmuje każdego nowego uczestnika.

Przy zapisie obowiązuje opłata za pierwsze zajęcia w wysokości 5 zł. Opłata wpisowa zostanie odjęta od następnej płatności comiesięcznej.

Jeśli byłeś już u nas na warsztatach lub zapisujesz się z kimś, od następnej opłaty odliczymy dodatkowo koszt jednych zajeć. Poinformuj nas proszę o tym w polu komentarza do zapisu.

O ewentualnych nieobecnościach należy poinformować Organizatora przez formularz zgłoszenia nieobecności na min. 48 godzin przed nieobecnością/ami – koszt nieodbytych zajęć zostanie odjęty od opłaty za następny miesiąc. W przypadku braku zgłoszenia nieobecności w terminie nie wpływa ona na koszt zajęć. 

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą przy zapisie kwotę wpisową do 5 dni po pierwszych odbytych warsztatach bez podawania powodu. Następne opłaty są bezzwrotne jeśli uczestnik nie zgłosi rezygnacji przed ich pobraniem.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij “subskrybuj zajęcia” – przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe i rozpocząć subskrypcję zajęć z której możesz zrezygnować w każdej chwili pisząc do nas maila.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać – jeśli dostępna jest tylko jedna – przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂