Opis zajęć:Roztańcz się na świat
Jam taneczny

Cotygodniowe zajęcia otwarte
Wrocław (zobacz też inne warsztaty)

p
Warsztaty odbywają się w otwartej formie “jam” – każdy uczestnik może dołączyć oraz opuścić grupę w dowolnym momencie.

Opłaty są naliczane comiesięcznie, w każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa.

Jamy to cotygodniowe szaleństwo taneczne dla każdego, kto chce się poczuć dobrze w swojej skórze, nauczyć się wyrażać emocje poprzez ruch oraz świetnie się bawić. Zapraszamy osoby początkujące oraz średniozaawansowane.

 

Czym są jamy teaneczne?

Na zajęciach będziemy wykonywać rutynowe ćwiczenia, które będą miały na celu kontrolę ciała, wzmacnianie mięśni oraz poprawę koordynacji ruchowej. Pojawią się również ćwiczenia improwizacyjne dostosowane do poziomu grupy. Na każdych warsztatach będziemy odkrywać i uczyć się wyrażać nowe emocje oraz postaramy się odgrywać różne postacie. Na koniec każdego treningu będziemy uczyć się choreografii współgrającej z daną tematyką zajęć.

Będziemy wykorzystywać różne techniki taneczne tj. hip hop, taniec współczesny, commercial, dancehall i wiele innych w zależności od humoru i upodobania instruktora na dany moment. Nie mamy zamiaru się ograniczać, ponieważ uważamy, że nie powinniśmy szufladkować sztuki. Uspokajamy! Każda sugestia jest również mile widziana. Rockowe, trapowe czy klasyczne brzmienia na sali też nie powinny być zaskoczeniem.

 

Dla kogo są te zajęcia? 

Dla każdego z otwartą głową. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia tanecznego, aby móc uczęszczać na jamy (ale miłośnicy tańca też się tutaj zdecydowanie odnajdą). Choreografie są tłumaczone w sposób powolny i dokładny, a ćwiczenia wykonywane podczas rozgrzewki wyjaśniane na bieżąco. Prowadzący_a podchodzi i poprawia uczestników, jeśli jest taka konieczność.

Jak przygotować się do zajęć?

Radzimy na zajęcia zabrać ze sobą dużą butelkę wody, jako że taniec to również ogromny wysiłek fizyczny, który bez wątpienia nie zostanie oszczędzony.

Jakie korzyści wyniesiesz z zajęć?

Główną korzyścią jest świetna zabawa, możliwość odreagowania po ciężkim dniu pracy i przełamywanie wewnętrznych barier.Podczas warsztatów poznasz również wiele styli tanecznych jak np. dancehall, hip-hop, taniec współczesny, reggaeton, sexy dance i więcej! Nauczysz się też wyrażać emocje poprzez ruch i poprawisz swoją koordynację ruchową.

Jakie korzyści wyniesiesz z zajęć?

Główną korzyścią jest świetna zabawa, możliwość odreagowania po ciężkim dniu pracy i przełamywanie wewnętrznych barier.Podczas warsztatów poznasz również wiele styli tanecznych jak np. dancehall, hip-hop, taniec współczesny, reggaeton, sexy dance i więcej! Nauczysz się też wyrażać emocje poprzez ruch i poprawisz swoją koordynację ruchową.

Prowadzący:


 

Iga Samelska

Tańczyć zaczęła mając 13 lat, najpierw hip hop i balet, po około roku zrezygnowałam z baletu na rzecz jazzu i tańca współczesnego, którymi zajmuje się do teraz. Będąc w liceum zaczęła się interesować bardziej kobiecymi stylami tańca jak dancehall, salsa solo, high heels czy burleska, a następnie pole dance, exotic pole, twerk i sexy dance. Zajęcia prowadzi od około 6 lat. W ramach prowadzonych zajęć zajmowałam się przygotowaniem grup do występów, będąc w liceum przygotowywałam dzieci z przedszkola na różne pokazy, również prowadziła zajęcia na dniach otwartych w przedszkolach, szkołach oraz na festynach czy imprezach sportowych. Prowadzi zajęcia indywidualne.  Ma ukończony kurs instruktora sportu oraz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Brała udział w wielu warsztatach, szkoleniach i obozach treningowych z tańca oraz stretchingu. Prowadziłam zajęcia w Fitness Academy, szkole tańca La Qkaracza oraz szkole tańca Al-Mara. Najlepiej czuje się w tańcu jazzowym, tańcu współczesnym oraz commercial dance i to te style najczęściej miesza ze sobą.

 Zdjęcia warsztatowe:

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Suri’

Start jamów:
Można zpaisać się w dowolnym momencie

Dni spotkań:
Czwartki;
20:30-22:00

Grupa wiekowa:
Dorośli (19+)

Miejsce spotkań:
Szkoła Tańca STC Dance&More

Daszyńskiego 10A
Wrocław

Poziom:
Początkujący / Średniozaawansowany
Warsztaty odbywają się w formie jamów – oznacza to, że uczestnik może dołączyć i opuścić grupę w dowolnym momencie. Płatności za warsztaty odbywają się na początku każdego miesiąca.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych i studentów (grupy dorosłe).

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie by otrzymać maila przy otwarciu następnej grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Opłaty wnoszone są w formie płatności kartą. Opłata comiesięczna jest pobierana automatycznie (w wysokości równej liczbie zajęć, które są planowane na dany miesiąc). Jeśli zajęcia w danym miesiącu zostaną odwołane lub uczestnik zgłosi nieobecność, ich koszt jest odliczany od następnej opłaty subskypcyjnej. Brak zgłoszenia rezygnacji do 5 dni po pierwszych zajęciach wypadających od zapisu uczestnika wiążę się ze zgodą na pobranie opłat za następne zajęcia.

KOSZT PIERWSZYCH WARSZTATÓW – 5,-*

KOSZTY NASTĘPNYCH WARSZTATÓW – 38,-*

 

r

Cena pierwszych zajęć to 5 zł.
Zapisz się i zobacz czy jamy są dla Ciebie! Jeśli zrezygnujesz do 5 dni po pierwszych zajęciach wypadających od Twojego zapisu zapłacisz tylko za nie. 

Promocja obejmuje każdego nowego uczestnika.

Przy zapisie obowiązuje opłata za pierwsze zajęcia w wysokości 5 . Opłata wpisowa zostanie odjęta od następnej płatności comiesięcznej.

O ewentualnych nieobecnościach należy poinformować Organizatora na min. 48 godzin przed nieobecnością/ami przez formularz zgłoszenia nieobecności – koszt nieodbytych zajęć zostanie odjęty od opłaty za następny miesiąc. W przypadku braku zgłoszenia nieobecności w terminie nie wpływa ona na koszt zajęć. 

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą przy zapisie kwotę wpisową do 5 dni po pierwszych warsztatach wypadających od Twojego zapisu bez podawania powodu. Następne opłaty są bezzwrotne jeśli uczestnik nie zgłosi rezygnacji przed ich pobraniem.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij „subskrybuj zajęcia” – przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe i rozpocząć subskrypcję zajęć z której możesz zrezygnować w każdej chwili pisząc do nas maila.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać – jeśli dostępna jest tylko jedna – przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂