fbpx

Opis zajęć:Roztańcz się na świat
Jam taneczny

Cotygodniowe zajęcia otwarte
Wrocław (zobacz też inne warsztaty)

p
Warsztaty odbywają się w otwartej formie “jam” – każdy uczestnik może dołączyć oraz opuścić grupę w dowolnym momencie.

Opłaty są naliczane comiesięcznie, w każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa.

Jamy to cotygodniowe szaleństwo taneczne dla każdego, kto chce się poczuć dobrze w swojej skórze, nauczyć się wyrażać emocje poprzez ruch oraz świetnie się bawić. Zapraszamy osoby początkujące oraz średniozaawansowane.

 

Czym są jamy teaneczne?

Na zajęciach będziemy wykonywać rutynowe ćwiczenia, które będą miały na celu kontrolę ciała, wzmacnianie mięśni oraz poprawę koordynacji ruchowej. Pojawią się również ćwiczenia improwizacyjne dostosowane do poziomu grupy. Na każdych warsztatach będziemy odkrywać i uczyć się wyrażać nowe emocje oraz postaramy się odgrywać różne postacie. Na koniec każdego treningu będziemy uczyć się choreografii współgrającej z daną tematyką zajęć.

Będziemy wykorzystywać różne techniki taneczne tj. hip hop, taniec współczesny, commercial, dancehall i wiele innych w zależności od humoru i upodobania instruktora na dany moment. Nie mamy zamiaru się ograniczać, ponieważ uważamy, że nie powinniśmy szufladkować sztuki. Uspokajamy! Każda sugestia jest również mile widziana. Rockowe, trapowe czy klasyczne brzmienia na sali też nie powinny być zaskoczeniem.

 

Dla kogo są te zajęcia? 

Dla każdego z otwartą głową. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia tanecznego, aby móc uczęszczać na jamy (ale miłośnicy tańca też się tutaj zdecydowanie odnajdą). Choreografie są tłumaczone w sposób powolny i dokładny, a ćwiczenia wykonywane podczas rozgrzewki wyjaśniane na bieżąco. Prowadzący_a podchodzi i poprawia uczestników, jeśli jest taka konieczność.

Jak przygotować się do zajęć?

Radzimy na zajęcia zabrać ze sobą dużą butelkę wody, jako że taniec to również ogromny wysiłek fizyczny, który bez wątpienia nie zostanie oszczędzony.

Jakie korzyści wyniesiesz z zajęć?

Główną korzyścią jest świetna zabawa, możliwość odreagowania po ciężkim dniu pracy i przełamywanie wewnętrznych barier.Podczas warsztatów poznasz również wiele styli tanecznych jak np. dancehall, hip-hop, taniec współczesny, reggaeton, sexy dance i więcej! Nauczysz się też wyrażać emocje poprzez ruch i poprawisz swoją koordynację ruchową.

Jakie korzyści wyniesiesz z zajęć?

Główną korzyścią jest świetna zabawa, możliwość odreagowania po ciężkim dniu pracy i przełamywanie wewnętrznych barier.Podczas warsztatów poznasz również wiele styli tanecznych jak np. dancehall, hip-hop, taniec współczesny, reggaeton, sexy dance i więcej! Nauczysz się też wyrażać emocje poprzez ruch i poprawisz swoją koordynację ruchową.

Prowadzący:


 

Iga Samelska

Tańczyć zaczęła mając 13 lat, najpierw hip hop i balet, po około roku zrezygnowałam z baletu na rzecz jazzu i tańca współczesnego, którymi zajmuje się do teraz. Będąc w liceum zaczęła się interesować bardziej kobiecymi stylami tańca jak dancehall, salsa solo, high heels czy burleska, a następnie pole dance, exotic pole, twerk i sexy dance. Zajęcia prowadzi od około 6 lat. W ramach prowadzonych zajęć zajmowałam się przygotowaniem grup do występów, będąc w liceum przygotowywałam dzieci z przedszkola na różne pokazy, również prowadziła zajęcia na dniach otwartych w przedszkolach, szkołach oraz na festynach czy imprezach sportowych. Prowadzi zajęcia indywidualne.  Ma ukończony kurs instruktora sportu oraz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Brała udział w wielu warsztatach, szkoleniach i obozach treningowych z tańca oraz stretchingu. Prowadziłam zajęcia w Fitness Academy, szkole tańca La Qkaracza oraz szkole tańca Al-Mara. Najlepiej czuje się w tańcu jazzowym, tańcu współczesnym oraz commercial dance i to te style najczęściej miesza ze sobą.

 Zdjęcia warsztatowe:

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / improWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂