fbpx
Opis zajęć:

Warsztaty mindfulness

Świadomość i emocje

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Są dostępne wolne miejsca

Zapraszamy na wyjątkowy warsztat mindfulnessowy na którym podczas cyklu spotkań warsztatowych nauczymy się stawiać czoła wyzwaniom dnia codziennego i trudnym emocjom, pozyskamy kompetencje autoregulacji i wspólnie popracujemy nad lepszym kontaktem ze sobą i identyfikacją własnych blokad. 

Czym są warsztaty mindfulness? 

Warsztaty mindfulness to dawka wiedzy dotyczącej autoregulacji, kontaktu z emocjami oraz obecności. To także przestrzeń do wspólnej praktyki medytacyjnej i otwartego dzielenia się swoimi przeżyciami i doświadczeniami.  Warsztaty mindfulness to nie tylko siedzona medytacja, lecz przede wszystkim poznanie szeregu różnorodnych technik, będących holistycznym ujęciem pracy nad dobrostanem zarówno ciała jak i umysłu. Na warsztatach poruszamy zagadnienia związane z uważną komunikacją z innymi osobami i rozwijamy empatyczne podejście do siebie oraz świata.  Warsztaty dają rzetelną i solidną podstawę do rozwijania własnej praktyki skierowanej na uważność. Uczestnicy opuszczą je z konkretną wiedzą, która pozwoli im dalej doskonalić umiejętności związane z praktyką uważności po zakończeniu zajęć.

Dla kogo jest warsztat? 

Warsztaty dedykowane są wszystkim osobom, które pragną w bezpiecznej atmosferze pracować nad własną uważnością, a szczególnie osobom, które:

  • doświadczają częstego napięcia, 
  • borykają się ze stresem dnia codziennego, 
  • odczuwają, że emocje często przejmują nad nimi kontrolę
  • chciałyby rozwijać wewnętrzną harmonię, nawiązać lepszy kontakt z własnymi uczuciami, a także identyfikować swoje myśli i zachowania
  • chcą rozwijać swoją empatię poprzez słuchanie o doświadczeniach innych osób oraz dzielenie się swoimi przeżyciami i przemyśleniami, związanymi z rozwojem własnej uważności
  • chcą poprawić swoją uwagę, zbudować lepsze relacje z innymi

Czego nauczysz się na warsztatach? 

Na warsztatach mindfulnessowych uzyskasz narzędzia które pomogą Ci w regulowaniu silnych emocji, podejmowaniu decyzji i w działaniu pod presją. Skrupulatna obserwacja swoich myśli może pomóc Ci również w identyfikacji swoich wewnętrzynych przekonań których świadomość pomoże Ci reagować na bodźce i styuacje mniej impulsywnie, z większą dozą refleksyjności. Warsztaty mindfulnessowe nie zastępują terapii ale mogą mieć właściwości terapeutyczne. 

Ponadto – na zajęciach poznasz ludzi o podobnym nastawieniu i nawiążesz znajomości, które mogą przerodzić się w relacje pozawarsztatowe! 🙂 

teatr wakacyjny.
p

Sprawdź też zestaw minikursów online „Niezbędnik Rozwojowy” na którym dowiesz się, jak się efektywniej komunikować, jak skuteczniej realizować wymarzone cele oraz jak lepiej poznać siebie i budować zdrowe relacje.

Czego nauczysz się na warsztatach? 

Na warsztatach mindfulnessowych uzyskasz narzędzia które pomogą Ci w regulowaniu silnych emocji, podejmowaniu decyzji i w działaniu pod presją. Skrupulatna obserwacja swoich myśli może pomóc Ci również w identyfikacji swoich wewnętrzynych przekonań których świadomość pomoże Ci reagować na bodźce i styuacje mniej impulsywnie, z większą dozą refleksyjności. Warsztaty mindfulnessowe nie zastępują terapii ale mogą mieć właściwości terapeutyczne. 

Ponadto – na zajęciach poznasz ludzi o podobnym nastawieniu i nawiążesz znajomości, które mogą przerodzić się w relacje pozawarsztatowe! 🙂 

Prowadzący:


 

Piotr Kaliński

Od półtora roku prowadzi w Varsztatovni spotkania z mindfulness. Jest współzałożycielem i moderatorem Kręgów Młodych Dorosłych. Medytację w różnych jej formach praktykuje od ponad 5 lat. W 2022 roku ukończył kurs medytacji Vipassana w tradycji Sayagyi U Ba Khina, uzyskując status starszego ucznia. Przeszedł półroczne seminarium z zakresu komunikacji bez przemocy (Nonviolent Communication) Marshalla Rosenberga oraz szereg szkoleń dotyczących skutecznych technik nauczania, rozwiązywania konfliktów i efektywnej komunikacji. Ukończył socjologię na Uniwersytecie Warszawskim z psychologią społeczną oraz teorią organizacji jako głównymi obszarami badawczymi. Na co dzień pracuje jako certyfikowany kierownik projektów i Scrum Master w branży IT, dbając między innymi o skuteczną komunikację w zespołach deweloperskich. Posiada również doświadczenie jako public speaker oraz mentor projektów społecznych. Podczas zajęć łączy techniki medytacyjne z elementami świadomego ruchu oraz pracy nad uważnością w kontakcie z innymi osobami, dbając o bezpieczną i inspirującą do rozwoju atmosferę.

 Zdjęcia warsztatowe:

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Kirk’

Start zajęć:
8 stycznia 2024

Dni spotkań:
Poniedziałek;
19:30- 21:30

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań:
Varsztatovnia              Dzielna 5

Cykl obejmuje 6 zajęć mindfulnessowych.  Spotkania nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Grupa przeznaczona jest dla osób dorosłych. Każde zajęcia trwają 2 godziny zegarowe. Grupę prowadzi Piotr Kaliński.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

470,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 2 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

 

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

 

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Są dostępne wolne miejsca

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂