fbpx

E-book „10 kroków do samorozwoju”

Dlaczego warto przeczytać tego e-booka? 📖

Samorozwój może stać się ważną częścią Twojej codzienności. Dzięki niemu chcemy sięgać coraz wyżej i mamy motywację osiągać nowe cele. Zobacz sam_a jak wiele możesz zrobić dzięki wprowadzeniu małych zmian do swojej codzienności i odrobinie planowania!

 

Tekst ten został stworzony w myśl dostępności wiedzy i możliwości rozwoju osobistego każdego człowieka. Dla nas w Varsztatovni są to bardzo ważne wartości, chcemy żeby wszyscy mogli się swobodnie edukować, spełniać swoje marzenia i aktywnie działać w przestrzeni społecznej.
Wykorzystywana w tym materiale wiedza jest oparta o aktualne badania naukowe, opinie psychologów oraz nasze własne doświadczenia.
.

 Czego możesz się w nim dowiedzieć?

 •   Dlaczego samorozwój jest ważny i skąd się bierze jego potrzeba 
 •   Jak wyznaczać dobre cele i planować ich realizację  
 •   Co jest ważne przy nauce i jak przebiega proces zapamiętywania 

…i wiele więcej

Miłego czytania!

.

Żeby zgarnąć swojego napakowanego wiedzą e-booka, zapisz się do naszego newslettera, zaraz po tym trafi on na Twoją skrzynkę 🙂   Treść newsletterów dopasowujemy do miast 🙂


  Chcę być informowany_a o nowo otwartych grupach wybranych warsztatów w moim mieście

  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / improWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  O nas

  Jesteśmy fundacją promującą artystów i sztukę niezależną na terenie dziesięciu miast Polski. Organizujemy zajęcia artystyczne i rozwojowe dla dorosłych oraz pozalekcyjne dla młodzieży. W naszej ofercie znajdziesz między innymi warsztaty aktorskie, malarskie, musicalowe, pisarskie a także mindfulness, terapię teatralną czy zajęcia ze sztuki komunikacji. Działamy w kilkunastu miejscach w Warszawie, promując takie wartości jak kreatywność, wolność ekspresji i partycypacja obywatelska.

  Dowiedz się o nas więcej!