fbpx

Wesprzyj Ukrainę i rozwijaj swoje pasje na warsztatach!

—————————

Dokładamy cegiełkę do Sprawy Ukraińskiej

Kwoty wpłacone na rzecz zbiórek wspierających pomoc humanitarną dla uchodźców ukraińskich, Wojsko Ukraińskie i inne możesz zamienić u nas na voucher na dowolne warsztaty grupowe ważny przez 6 miesięcy.

By otrzymać voucher wypełnij formularz, załączając potwierdzenie wpłaty na wybraną przez Ciebie zbiórkę. Po pozytywnej weryfikacji na podany adres mailowy wyślemy kod zniżkowy na dowolne warsztaty grupowe o równowartości kwoty, którą wpłaciłeś_aś na zbiórkę.

—————————

Dlaczego nie przekażemy po prostu części obrotów na rzecz Ukrainy? 

Mimo szczerych chęci – nie pozwala na to polskie prawo. Zgodnie z ustawą o fundacjach organizacje pozarządowe nie mają prawa wspierać finansowo inicjatyw o innych celach statutowych niż ich własne. Ustawa do tej pory nie została znowelizowana – dopiero gdy to się stanie, będziemy w stanie przekazać darowiznę z funduszy Fundacji.

—————————

Слава Україні!

Uzyskaj kupon zniżkowy

    Przesłane dane są poufne i nie będą udostępniane nikomu poza zespołem Fundacji.    Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane, znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie warsztatów.

    Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia akcji w przypadku, gdy ilość wystawionych zniżek przekroczy możliwości obsługi uczestników Fundacji (obsługa uczestników i realizacja grup warsztatowych wiążą się z niezmienionymi kosztami po naszej stronie).