fbpx

Opis zajęć:Otwarte warsztaty baletowe w Warszawie

19 marca 2022
Warszawa

Zapraszamy na darmowe warsztaty baletowe w Warszawie!

Zajęcia przeznaczone są dla osób chcących poprawić swoją kondycję fizyczną, nauczyć wyrażania siebie poprzez ruch i poznać jeden z najbardziej eleganckich stylów tanecznych od podszewki. Nie można jednak zapominać, że to przede wszystkim świetna zabawa i okazja do poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach!

Zapraszamy osoby zarówno początkujące, jak i te, które mają do czynienia z tańcem, ale niekoniecznie z baletem. Dla tej pierwszej grupy może to być wyjątkowa i absolutnie nowa przygoda, a dla drugiej poprawienie i ulepszenie swojego warsztatu tanecznego. Podczas lekcji baletu będziemy poszerzać zakresy ruchowe, wzmacniać mięsnie i świetnie się bawić! 

Weźcie ze sobą dużą butelkę wody! Taniec to jednak nadal sport!

Prowadzący:


 

Anita Niźnikowska

Swoją przygodę taneczną rozpoczęła w wieku 6 lat w zespole “Pędziwiatry.” Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Feliksa Parnella w Łodzi, gdzie uzyskała dyplom zawodowej tancerki. Doświadczenie instruktorskie zdobyła w sławnej na całym świecie szkole tańca Arthur Murray w Warszawie. Przez wszystkie lata rozwoju tanecznego, poznała ponad 20 stylów tańca i brała udział w wielu wydarzeniach tanecznych organizowanych na deskach Teatru Wielkiego w Łodzi, Teatru Muzycznego w Łodzi, Filharmonii Łódzkiej, Opery Narodowej czy Sceny Kamienica we Wrocławiu.

Trwające zapisy:

Termin spotkania:

Sobota 19.03.2022
15:00-16:30

Grupa wiekowa:
Dorośli (19+)

Miejsce spotkań:
Akademia Tańca Tomasza Potockiego
(sala różowa – F)

Wolność 2A
Warszawa

Poziom:
Początkujący / Średniozaawansowany

Zapisz się!

Wyślemy Ci na maila szczegoły spotkania.     Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected],   lub na nasz numer: 6666 444 05

    Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

    Do zobaczenia na zajęciach! 🙂