fbpx

Witaj na stronie poświęconej rekrutacji kadry Varsztatovni!

Jesteśmy największym w Polsce inkubatorem warsztatowym, który promuje niezależnych artystów i organizuje zajęcia i wydarzenia kreatywne na terenie Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Poznania, Krakowa, Łodzi i Katowic. 

Jeżeli jesteś artystą i chcesz prowadzić u nas warsztaty – zapraszamy tutaj.

Szukamy stażysty na stanowisko:

Junior Project Manager!

W związku z rozwojem Varsztatovni, poszerzaniem zakresu działań oraz ekspansją na nowe terytoria, która wiąże się z nowymi wyzwaniami poszukujemy nowego członka zespołu!

Jeżeli umiesz się sprzedać, rozumiesz to, jak myśli klient, jakie ma potrzeby i jakimi czynnikami się kieruje, oraz umiesz planować, wizualizować i myśleć w przód – szukamy właśnie Ciebie 🙂

Benfity płynące z pracy w Varsztatovni:

 • Młody i energiczny zespół,
 • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
 • Biuro w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu (Centrum Warszawy, tuż obok stacji Metro Politechnika),
 • zniżka na produkty Varsztatovni,
 • od czasu do czasu tworzymy fajne memiki,
 • szansa na rozwój/zdobycie doświadczenia i zostanie stałym członkiem zespołu zatrudnionym do pracy od nowego roku akademickiego.

Wymiar godzinowy stażu: 1/4 lub 1/2 etatu (Jako Zespół pracujemy w poniedziałek i od środy do piątku w godz. 9:00-16:00), a Ty możesz dowolnie dostosować swoje godziny pracy do wykonywanych zadań!

Lokalizacja: Marszałkowska 16A, centrum Warszawy

Staż wakacyjny jest bezpłatny ale jeśli od września wykażesz chęć, a współpraca nam wyjdzie, zaprosimy cię do pracy na stałe. Dodatkowo damy ci referencje, nauczymy przydatnej wiedzy i postaramy cię wesprzeć w rozwoju zawodowym, będziesz miał także okazję poznać od środka środowisko start-upowe. Po pracy możesz też nieodpłatnie uczestniczyć w naszych warsztatach! 

 Jeśli

 • Masz doświadczenie  w projektach / startupach / dużych strukturach lub dopiero chcesz je zdobyć,
 • Możesz pochwalić się osiągnięciami, które weryfikują Twoje kompetencje, zarówno twarde jak i miękkie,
 • Niestraszne Ci są takie skróty jak CAC, CTR, YOLO, XD lub RODO,
 • Jesteś młody (nasz zespół to bardzo młoda ekipa, średnia wieku zespołu to niecałe 21 lat),
 • Jesteś osobą otwartą na nowe znajomości i wyzwania, oraz kontaktową,
 • Nieobca Ci praca z klientem, twórcze myślenie i kreatywne rozwiązywanie problemów,
 • Znasz metodyki projektowe i umiesz pracować w zespole, oraz wykonywać zadania metodycznie i schludnie,

Zapraszamy serdecznie do aplikowania!

Formularz aplikacyjny

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Varsztatovni, serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza i wysłania CV poniżej. W razie pytań skontaktuj się z Kierownikiem HR odpowiedzialnym za rekrutację! Maciej Nadzikiewicz – maciej@varsztatovnia.pl – +48 604 488 433. Powodzenia! 

Możesz też napisać do nas na hr@varsztatovnia.pl

Zakres obowiązków:

 • praca administracyjno biurowa – będziesz dbać o to, żeby zespół Varsztatovni działał jak trzeba!
 • praca kreatywna przy tworzeniu strategii optymalizacji i spójnego wizerunku marki (generowanie pomysłów),
 • tworzenie i optymalizacja procesów oraz ew. współpraca z influencerami i patronowanymi projektami,
 • budowanie lojalności klientów przez tworzenie eventów społecznościowych,
 • relacjonowanie działań i sukcesów Varsztatovni (oraz porażek, bo staramy się być autentyczni) na naszych social media,
 • okazjonalny client support i pomoc innym członkom zespołu,
 • wdrażanie własnych pomysłów i wizji oraz proponowanie kierunków rozwoju 🙂

Jesteśmy start-up’em z kameralnym zespołem – oznacza to, że bardzo często wymieniamy się zadaniami projektowymi, by ułatwić sobie pracę i pomóc kolegom z zespołu. Będziesz więc miał/a wyjątkową okazję poznać wiele rejonów pracy projektowej w Varsztatovni, które potem będziesz mógł wykorzystać w prywatnym życiu i swoich własnych projektach!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z rekrutacją, odezwij się do naszego Dyrektora HR! Można go zastać pod adresem e-mail:

hr@varsztatovnia.pl lub pod numerem telefonu +48 604 488 433

Koniec rekrutacji - 12 lipca 12:00

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Co czeka Cię w Varsztatovni?

Wyzwania

Praca w startupie nie jest odtwarzaniem schematów – tutaj do gry wchodzą niekonwencjonalne metody, używanie wyobraźni, kreatywności oraz intuicji. Gwarantujemy, że nie będziesz się z nami nudził, oraz że będziesz robił coś ważnego – oraz widział jak twoja praca wpływa na rozwój całego przedsiębiorstwa. Takie rzeczy tylko w małych strukturach.

Zespół

Varsztatovnia to przede wszystkim mały, młody zespół pełen ambicji. Mamy doświadczenie, ale wciąż się uczymy. Dużo imprezujemy. Często wyjeżdżamy. Czerpiemy radość z pracy i staramy się przekazywać ją dalej.   Nie będziesz stał z nami w miejscu, a kontakty jakie nawiążesz przydadzą Ci w przyszłości.

Rozwój

Szukamy osoby z inwencją twórczą i podejściem, które sprawi, że zostanie z nami na dłużej. Mamy szerokie perspektywy rozwoju w najbliższym czasie i chcemy, byś był ich częścią. Startup, który się nie rozwija, nie jest startupem, dlatego do stałego i dynamicznego rozwoju przykładamy dużą wagę.   …Rozwoju zarówno Varsztatovni, ale i zespołu jako całości i pojedynczych jego członków.

Elastyczna praca

Zadania rozkładamy mądrze i elastycznie, dopasowując się do swoich możliwości i umiejętności. Pracę rozkładamy w systemie zwinnym, co oznacza, że każdy przyjmuje na siebie tyle, ile jest w stanie zrobić. Większe zadania mają przypisane zawsze więcej niż jedną osobę, co oznacza że nie zostaniesz z wyzwaniami sam.

Możliwości

Jesteśmy kameralnym zespołem, co oznacza, że gdy już wdrożysz się w nasze szeregi – będziesz miał realny wpływ na rozwój całej struktury. Spolegliwość, oraz wychodzenie z własną inicjatywą to też coraz wyższa pensja, wraz z rozwojem Varsztatovni, coraz więcej przywilejów i większa decyzyjność – zachęcamy, byś po dołączeniu do nas swobodnie działał z własnymi pomysłami, według własnych zasad.