fbpx

Witaj na stronie poświęconej rekrutacji kadry Varsztatovni!

Jesteśmy instytucją kultury zajmującą się realizacją warsztatów artystycznych w 8 miastach Polski, realizujemy projekty społeczne, działamy w sektorze edukacji cyfrowej i pracujemy na rzecz reformy edukacji w ramach projektów europejskich i własnych założeń statutowych.

Więcej o naszej organizacji przeczytasz tutaj.

Hej, poszukiwaczu pracy,

Dołącz do zespołu Varsztatovni!

p

Obecnie nie rekrutujemy na żadne stanowisko ale możesz wysłać nam swoje CV – zapoznamy się z nim gdy tylko znów będziemy rekrutować i odezwiemy się jeśli pozycja będzie pasować do Twojego doświadczenia 🙂

Chcesz pracować wśród ludzi, którzy czują pasję do tego, co robią i utrzymują ze sobą dobre relacje? Cenisz sobie pracę z wizją i ideą oraz blisko Ci do celów społecznych, które wyznaje nasza Fundacja? Potrzebujesz pracy, która nie będzie Cię ograniczać, da Ci przestrzeń na kreatywność, samodzielność i elastyczność? Jeśli tak – dobrze trafiłeś_aś, bo właśnie rozglądamy się za Marketing Managerem_ką.

Jeśli potrafisz skutecznie zarządzać własną pracą, ogarniać różne projekty naraz i skutecznie się komunikować – szukamy właśnie Ciebie!

Co czeka Cię w Varsztatovni?

 • Praca z młodym i kreatywnym zespołem (średnia wieku naszego teamu to 24 lata)
 • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej
 • Płatny urlop (20 dni w roku, po 3miesięcznym okresie próbnym)
 • Ciekawa i potrzebna społecznie praca z przestrzenią na kreatywność i inwencję twórczą
 • Dogodna lokalizacja miejsca pracy (Metro Ratusz Arsenał)
 • Autentyczne relacje wewnątrz zespołu
 • Szanse na rozwój i pozyskanie nowych umiejętności (poznasz naszą organizację od podszewki)
 • Okazja do samorealizacji i współtworzenia nieszablonowych projektów
 • Społeczność tysięcy uczestników_czek i beneficjentów z całej Polski
 • Finansowanie szkoleń rozwojowych i wyjazdów służbowych
 • Bezpłatne zajęcia i warsztaty w Varsztatovni

Formularz aplikacyjny

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Varsztatovni, serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza i wysłania CV poniżej. Powodzenia!


  Jestem studentem_kąJestem osoba poniżej 26 roku życia
   

  Co czeka Cię w Varsztatovni?

  Wyzwania

  Praca w NGO nie jest odtwarzaniem schematów – tutaj do gry wchodzą niekonwencjonalne metody, używanie wyobraźni, kreatywności oraz intuicji. Gwarantujemy, że nie będziesz się z nami nudzić, oraz że będziesz robił_a coś ważnego – oraz widział_a jak twoja praca wpływa na rozwój całegj organizacji. Takie rzeczy tylko w małych strukturach.

  Zespół

  Varsztatovnia to przede wszystkim mały, młody zespół pełen ambicji. Mamy doświadczenie, ale wciąż się uczymy. Dużo imprezujemy. Często wyjeżdżamy. Czerpiemy radość z pracy i staramy się przekazywać ją dalej.  Nie będziesz stał_a z nami w miejscu, a kontakty jakie nawiążesz przydadzą Ci w przyszłości.

  Rozwój

  Szukamy osoby z inwencją twórczą i podejściem, które sprawi, że zostanie z nami na dłużej. Mamy szerokie perspektywy rozwoju w najbliższym czasie i chcemy, byś był_a ich częścią. Startup, który się nie rozwija, nie jest startupem, dlatego do stałego i dynamicznego rozwoju przykładamy dużą wagę.   …Rozwoju zarówno Varsztatovni, ale i zespołu jako całości i pojedynczych jego członków.

  Elastyczna praca

  Zadania rozkładamy mądrze i elastycznie, dopasowując się do swoich możliwości i umiejętności. Pracę rozkładamy w systemie zwinnym, co oznacza, że każdy przyjmuje na siebie tyle, ile jest w stanie zrobić. Większe zadania mają przypisane zawsze więcej niż jedną osobę, co oznacza że nie zostaniesz z wyzwaniami sam. Pracujemy hybrydowo i nie mamy problemu ze zgłaszaniem urlopów i nieobecnościami.

  Możliwości

  Jesteśmy kameralnym zespołem, co oznacza, że gdy już wdrożysz się w nasze szeregi – będziesz miał_a realny wpływ na rozwój całej struktury. Spolegliwość, oraz wychodzenie z własną inicjatywą to też coraz wyższa pensja, wraz z rozwojem Varsztatovni, coraz więcej przywilejów i większa decyzyjność – zachęcamy, byś po dołączeniu do nas swobodnie działał_a z własnymi pomysłami, według własnych zasad.