fbpx

Witaj na stronie poświęconej rekrutacji kadry Varsztatovni!

Jesteśmy inkubatorem warsztatowym, który promuje niezależnych artystów i organizuje zajęcia i wydarzenia kreatywne na terenie Warszawy, Wrocławia, Gdańska i Poznania. 

Szukamy Junior PR Managera!

W związku z rozwojem Varsztatovni, poszerzaniem zakresu działań oraz ekspansją na nowe terytoria, która wiąże się z nowymi wyzwaniami poszukujemy nowego członka zespołu!

Jeżeli umiesz się sprzedać, rozumiesz to, jak myśli klient, jakie ma potrzeby i jakimi czynnikami się kieruje, oraz umiesz planować, wizualizować i myśleć w przód – szukamy właśnie Ciebie 🙂

Więcej benfitów, jakie płyną z pracy w Varsztatovni znajdziesz na dole strony.

Stawka: 3600zł brutto / msc (30zł/h) – umowa zlecenie

Wymiar godzinowy pracy: 3/4 etatu (pracujemy w każdy dzień powszedni oprócz wtorku w godz. 9:00-16:00)

Lokalizacja: Marszałkowska 16A, centrum Warszawy

Jeśli: 

– Masz doświadczenie w projektach / startupach / dużych strukturach

– Możesz pochwalić się osiągnięciami, które weryfikują Twoje kompetencje

– Umiesz zarządzać budżetem reklamowym i skutecznie obniżać CPC

– Jesteś młody (nasz zespół to bardzo młoda ekipa)

– Jesteś osobą otwartą na nowe znajomości i wyzwania, oraz kontaktową

– Nieobca Ci praca z klientem i twórcze myślenie

– Znasz metodyki projektowe i umiesz pracować w zespole, oraz wykonywać zadania metodycznie

Zapraszamy serdecznie do aplikowania!

Formularz aplikacyjny

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Varsztatovni, serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza i wysłania CV poniżej. Do usłyszenia!

Możesz też napisać do nas na rekrutacja@varsztatovnia.pl

Zakres obowiązków to:

–  praca kreatywna przy tworzeniu strategii marketingowych i spójnego wizerunku marki (generowanie pomysłów)

– tworzenie i optymalizacja reklam Facebook Ads i Google Ads, oraz ew. współpraca z influencerami i patronowanymi projektami

– budowanie lojalności klientów przez tworzenie eventów społecznościowych

– relacjonowanie działań i sukcesów Varsztatovni (oraz porażek, bo staramy się być autentyczni) na naszych social media

– wykorzystywanie potężnego narzędzia jakim jest newsletter do budowania dobrego imidżu w świadomości klientów i przyszłych klientów

– okazjonalny client support

– wdrażanie własnych pomysłów i wizji:)  

Jako że jesteśmy startupem z kameralnym zespołem – czasem wymieniamy się zadaniami projektowymi, by ułatwić sobie pracę. Będziesz więc miał/a okazję poznać inne rejony pracy projektowej w Varsztatovni

O rekrutacji słów kilka

Koniec rekrutacji

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Co czeka Cię w Varsztatovni?

Wyzwania

Praca w startupie nie jest odtwarzaniem schematów – tutaj do gry wchodzą niekonwencjonalne metody, używanie wyobraźni, kreatywności oraz intuicji. Gwarantujemy, że nie będziesz się z nami nudził, oraz że będziesz robił coś ważnego – oraz widział jak twoja praca wpływa na rozwój całego przedsiębiorstwa. Takie rzeczy tylko w małych strukturach.

Zespół

Varsztatovnia to przede wszystkim mały, młody zespół pełen ambicji. Mamy doświadczenie, ale wciąż się uczymy. Dużo imprezujemy. Często wyjeżdżamy. Czerpiemy radość z pracy i staramy się przekazywać ją dalej.   Nie będziesz stał z nami w miejscu, a kontakty jakie nawiążesz przydadzą Ci w przyszłości.

Rozwój

Szukamy osoby z inwencją twórczą i podejściem, które sprawi, że zostanie z nami na dłużej. Mamy szerokie perspektywy rozwoju w najbliższym czasie i chcemy, byś był ich częścią. Startup, który się nie rozwija, nie jest startupem, dlatego do stałego i dynamicznego rozwoju przykładamy dużą wagę.   …Rozwoju zarówno Varsztatovni, ale i zespołu jako całości i pojedynczych jego członków.

Elastyczna praca

Zadania rozkładamy mądrze i elastycznie, dopasowując się do swoich możliwości i umiejętności. Pracę rozkładamy w systemie zwinnym, co oznacza, że każdy przyjmuje na siebie tyle, ile jest w stanie zrobić. Większe zadania mają przypisane zawsze więcej niż jedną osobę, co oznacza że nie zostaniesz z wyzwaniami sam.

Możliwości

Jesteśmy kameralnym zespołem, co oznacza, że gdy już wdrożysz się w nasze szeregi – będziesz miał realny wpływ na rozwój całej struktury. Spolegliwość, oraz wychodzenie z własną inicjatywą to też coraz wyższa pensja, wraz z rozwojem Varsztatovni, coraz więcej przywilejów i większa decyzyjność – zachęcamy, byś po dołączeniu do nas swobodnie działał z własnymi pomysłami, według własnych zasad.