fbpx

Witaj na stronie poświęconej rekrutacji kadry kierowniczej Varsztatovni!

Jesteśmy inkubatorem warsztatowym, który promuje młodych artystów i organizuje zajęcia i wydarzenia kreatywne na terenie całej Warszawy. 

Junior project manager poszukiwany!
W związku z naszym wzrostem i podejmowaniem się coraz to nowych projektów postanowiliśmy poszerzyć nasz zespół – tutaj możesz zgłosić swoją kandydaturę – każde zgłoszenie bierzemy pod uwagę! Aktualnie rozglądamy się za niezawodnym kandydatem na Junior Project Managera – kimś, komu zarządzanie niestraszne, a każdy nadchodzący dzień traktuje jak nowe wyzwanie. Jesteśmy małą strukturą, co oznacza, że będziesz mieć realny wpływ na bardzo dużą część pracy i decyzji, jakie podejmujemy zespołowo – wychodzenie z własną inicjatywą docenimy bez wątpienia, szczególnie, że powiększać będziemy skład zarządu 🙂 Poniżej możesz znaleźć cechy, jakie posiada nasz idealny kandydat:
Ambicje
Jesteś osobą, która nie spoczywa na laurach i nigdy nie przestaje dążyć do celu. Czerpiesz radość z rozwoju, a słomiany zapał to dla Ciebie zupełnie obce pojęcie
Inicjatywa
Nie boisz się wyjść z inicjatywą i chętnie przejmujesz kontrolę nad swoim otoczeniem. Masz predyspozycje liderskie i umiesz działać samodzielnie
Niekonwencjonalność
W Varsztatovni często robimy rzeczy trochę inaczej – staramy się nie powstrzymywać przed zmianami oraz próbować jak najczęściej nowych rozwiązań. Nasz idealny kandydat powinien umieć podejść do wyzwań niekonwencjonalnie i kreatywnie rozwiązywać problemy
Doświadczenie
Poza tym, że szybko się uczysz, masz już na koncie udane (bądź nieudane) projekty. Masz za sobą ukończony projekt społeczny, w którym pełniłeś ważną rolę, udzielałeś się na stażu, a może zacząłeś coś swojego w sektorze startupowym. Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w zarządzaniu, event managemencie lub marketingu internetowym.
Twoje zadania będą dotykać bardzo wielu dziedzin projektu – wszystkie jednak będą dotyczyć organizacji warsztatów, promocji oraz partnerstw. Więcej benefitów pracy w Varsztatovni znajdziesz poniżej.

Formularz aplikacyjny

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Varsztatovni, serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza i wysłania CV poniżej. Do usłyszenia!Możesz też napisać do nas na rekrutacja@varsztatovnia.pl

Koniec rekrutacji

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Co czeka Cię w Varsztatovni?

Wyzwania

Praca w startupie nie jest odtwarzaniem schematów – tutaj do gry wchodzą niekonwencjonalne metody, używanie wyobraźni, kreatywności oraz intuicji. Gwarantujemy, że nie będziesz się z nami nudził, oraz że będziesz robił coś ważnego – oraz widział jak twoja praca wpływa na rozwój całego przedsiębiorstwa. Takie rzeczy tylko w małych strukturach.

Zespół

Varsztatovnia to przede wszystkim mały, młody zespół pełen ambicji. Mamy doświadczenie, ale wciąż się uczymy. Dużo imprezujemy. Często wyjeżdżamy. Czerpiemy radość z pracy i staramy się przekazywać ją dalej.   Nie będziesz stał z nami w miejscu, a kontakty jakie nawiążesz przydadzą Ci w przyszłości.

Rozwój

Szukamy osoby z inwencją twórczą i podejściem, które sprawi, że zostanie z nami na dłużej. Mamy szerokie perspektywy rozwoju w najbliższym czasie i chcemy, byś był ich częścią. Startup, który się nie rozwija, nie jest startupem, dlatego do stałego i dynamicznego rozwoju przykładamy dużą wagę.   …Rozwoju zarówno Varsztatovni, ale i zespołu jako całości i pojedynczych jego członków.

Elastyczna praca

Większość zadań realizujemy zdalnie, kilka razy w tygodniu spotykając się i ustalając szczegóły oraz omawiając trudności. Pracę rozkładamy w systemie zwinnym, co oznacza, że każdy przyjmuje na siebie tyle, ile jest w stanie zrobić. Większe zadania mają przypisane zawsze więcej niż jedną osobę, co oznacza że nie zostaniesz z wyzwaniami sam.

Możliwości

Jesteśmy kameralnym zespołem, co oznacza, że gdy już wdrożysz się w nasze szeregi – będziesz miał realny wpływ na rozwój całej struktury. Spolegliwość, oraz wychodzenie z własną inicjatywą to też coraz wyższa pensja, wraz z rozwojem Varsztatovni, coraz więcej przywilejów i większa decyzyjność – zachęcamy, byś po dołączeniu do nas swobodnie działał z własnymi pomysłami, według własnych zasad.