fbpx

Opis wydarzenia:Vigilia Varsztatovni
(Improwizowana)

Sobota 17:00-20:00
22 grudnia 2018

Na tegoroczne święta planujemy coś niezwykłego. Chcielibyśmy zaprosić Was na wigilię w artystycznym gronie Varsztatovni do Miejsca Aktywności Lokalnej Dwa Jelonki na Powstańców Śląskich 44.

Zbierzemy się , by poznać się nazwzajem – pogadać z uczestnikami innych warsztatów. A może zadać parę pytań prowadzącym. Wydarzenie bedzie też dobrym pretekstem do networkingu artystycznego, czy po prostu nawiązania nowych znajomości. Nie będzie to jednak zwykła wigilia – bo będzie to wigilia improwizowana. Każdy zaproszony otrzyma swoją postać, w którą wcieli się na czas naszej biesiady. Umiejętności aktorskie niewymagane – postacią można się lekko zainspirować w swoim zachowaniu czy ubiorze. Można też zatracić się w niej i na wigilli zostać królową Elżbietą czy szalonym naukowcem. Wybór należy do Was!

Dodatkowo dla chętnych przygotowaliśmy wymianę prezentów – jeśli chcecie, żebyśmy wylosowali Wam kogoś z kim wymienicie się prezentami na wigilii – zaznaczcie to w formularzu! Nie zapomnijcie napisać czegoś o sobie, by wasza para wiedziała z kim ma do czynienia! Prezenty planowo przygotowujemy w puli do 15zł.

Na Vigilii będziemy jeść i pić – zapewniamy z naszej strony część zaopatrzenia ale ze względu na ograniczone możliwości każdego prosimy o zabranie jakiejś potrawy czy przekąski ze sobą. Jeśli będzie wykonana samodzielnie – szacun!

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczestników Varsztatovni, prowadzących, sympatyków i wszystkich powiązanych z nami do uczestniczenia! Można wziąć osobę towarzyszącą – pamiętajcie jednak by każdy się wpisał, bo musimy wiedzieć ile nakryć przygotować. 🙂

Nie możemy się doczekać, żeby zasiąść z Wami przy stole i lepiej Was poznać!

Wesołych Świąt!
Zespół Varsztatovni i Bemowskiego Centrum Kultury

Dołącz do Vigilii!

Jeśli przychodzisz z kimś – poproś go proszę o zapisanie się tutaj

 Postaraj się opisać siebie tak, by nie zdradzać tożsamości - żeby nie zepsuć niespodzianki!Sugestię Twojej postaci i wszystkie informacje wyślemy Ci w mailu zwrotnym po wysłaniu formularza.
Wysyłając formularz zgadzasz się byśmy przetwarzali powyższe dane do celów administracyjnych

.Wydarzenie organizujemy we współpracy z Bemowskim Centrum Kultury

Gdzie i kiedy odbywa się Vigilia?

Widzimy się w godz. 17:00 – 20:00 22 grudnia w DK Praga na ul. Powstańców Śląskich 44.
Jeśli nie możesz dotrzeć do nas na 17:00 – możesz dołączyć po rozpoczęciu – daj nam jednak znać w formualarzu 🙂

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: zapisy@varsztatovnia.pl,   lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera:Treść newsletterów dopasowujemy do miast 🙂


Chcę być informowany o nowo otwartych grupach wybranych warsztatów w moim mieście

Warsztaty wokalneWarsztaty teatralne / improWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / pisarskieWszystkie warsztaty
Do zobaczenia na zajęciach! 🙂