fbpx

Brand jak malowany

Zadbaj o większą świadomość marki i sprzedaż razem z nami. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!
Oferta

Marketing

Vincent - Logo

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją reklamową Vincent oraz fundacją (kryjącą się pod nazwą Varsztatovnia) z wieloletnim stażem w  działaniu na rynku artystycznym. Zajmujemy się promowaniem niezależnych artystów na terenie Polski. Organizujemy warsztaty artystyczne dla dorosłych i młodzieży. W naszej ofercie znajdziesz m.in. warsztaty aktorskie, wokalne, malarskie, musicalowe, a także pisarskie.

Od pięciu lat działamy w kilkunastu miejscach w całej Polsce, promując takie wartości jak kreatywność, wolność ekspresji, autentyczność i partycypacja obywatelska.

W ramach naszej agencji reklamowej postanowiliśmy podzielić się zdobytą przez lata wiedzą z podmiotami o podobnej działności. Zespół Fundacji dochodził ciężką pracą (potykając się po drodze nie raz) do miejsca, w którym jest dzisiaj. Chcemy się z Tobą podzielić naszymi tipami, abyś ty mógł_mogła uniknąć owych błędów i w szybszym czasie osiągać lepsze wyniki marketingowe!

Co nas wyróżnia?

Świadomość rynku startupowego, artystycznego i NGO

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy startupowej, artystycznej oraz NGO sprawia, że wiemy czego Ci potrzeba, aby Twoja marka osiągała lepsze wyniki

Indywidualne podejście

Dostosowujemy nasze działania do Ciebie i do Twojego budżetu. Razem z Tobą wyznaczamy realne cele i pod to dopasowujemy plan marketingowy. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Transparentność

Naszym zadaniem jest pomóc rozwinąć Twój biznes, tak aby osiągał lepsze wyniki. Dbamy o to, by klient dokładnie wiedział na co przeznaczył swoje fundusze. Chcemy dać Ci wiedzę, a nie na Tobie zarobić!

Kreatywność

Nowe wyzwania nie są nam straszne! Działamy na wielu płaszczyznach – od tworzenia koncepcji marketingowej poprzez realizację kampanii reklamowych. Każdy Twój pomysł przekujemy w realny projekt, który przyciągnie nowych klientów.

Marketing - grafika

Oferta

Co robimy?

Audyty PRowe
i reklamowe

Tworzenie wizerunku marki od podstaw

Obsługa kampanii reklamowych na Instagramie, Facebooku, LinkedInie, Google i Tiktoku

Tworzenie stategii promocyjnej marki

Prowadzenie
social mediów

Copywritting pod SEO, Bloga, Newsletter i Publikacje

Konsultacje marketingowe

Warsztaty i szkolenia marketingowe

Opinie

Opinie klientów

Sprawdź jak postrzegają nas inni

@joanna_weddingplanner

 

Bardzo polecam współpracę z agencją Vincent! Choć miałam w głowie wstępną wizję na moje Social Media, dzięki burzy mózgów z z agencją, nauczyłam się odpowiednio nazywać moje mocne strony i znaleźć inne, na które nie zwróciłabym uwagi bez spojrzenia osoby z zewnątrz. Agencja pomogła mi ugruntować moje potrzeby z zakresu tego, kto dokładnie jest moim docelowym klientem, sposoby jak go znaleźć poprzez dodawanie odpowiednich treści oraz pokazała mi zasady, jakimi powinnam kierować się przy tworzeniu swoich social mediów. Jasno i konkretnie tłumaczyła mi jak będziemy pracować i co zrobimy podczas spotkania, przez co mogłam sobie poukładać to odpowiednio w głowie i przechodzić wspólnie przez proces tworzenia strategii marketingowej. Agencja pomogła mi także znaleźć wyróżniki na tle mojej konkurencji i sposoby jak je należycie wyeksponować. Otrzymałam dużą dawkę informacji co do planowania postów, z których zdecydowanie skorzystam. Co ważne, po spotkaniu dostałam ogromnego zastrzyku motywacji i już planuję treści na najbliższy czas. Bardzo dziękuję!! Jeśli ktokolwiek się waha czy współpracować z agencją Vincent. to już nie musicie, po prostu się zgódźcie i zaufajcie 😊

Dla kogo jesteśmy?

Jesteśmy dla wszystkich, jednak nasze wieloletnie doświadczenie w branży artystycznej, działaniach społecznych i rozwijaniu małych biznesów najlepiej sprawdzi się przy współpracach z:

NGO

Organizacje
Pozarządowe

Instytucje Kultury

Instytucje
Kultury

Startupy Kreatywne

Startupy
Kreatywne

Małe przedsiębiorstwa

Małe
Przedsiębiorstwa

Artyści

Artyści

Marki osobiste

Marki
Osobiste

Formularz

Napisz do nas

Napisz do nas!

Daj nam szansę wziąc Twój biznes na Warsztat!
Napisz nam czego potrzebuje Twoja marka lub zadzwoń: (+48 780 122 376)
  [textarea* budżet]


  Dołącz do newslettera agencji Vincent!

   

   

  —————————

  Chcesz być na bieżąco z trendami w social mediach? Potrzebujesz fachowej wiedzy z zakresu budowania swojej marki w internecie? A może szukasz rad dotyczących tworzenia cyfrowych  reklam? To wszystko otrzymasz zapisując się do newslettera agencji Vincent!

  Cykliczne artykuły, materiały i zniżki na usługi agencji pomogą Ci lepiej konwertować. Zapisz się do bezpłatnego newslettera i bądź na bieżąco z marketingiem!

  —————————

  Dołącz do newslettera:

   Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie warsztatów.