fbpx

Udało się! Po długich staraniach znaleźliśmy miejsce stacjonarne dla Varsztatovni!
Lokal na Dzielnej 5 już wkrótce stanie się jasnym punktem na kulturalnej mapie Muranowa. Będziemy tu nie tylko prowadzić warsztaty, ale też organizować koncerty, wydarzenia kulturalne, Kręgi Młodych Dorosłych, koła dyskusyjne, spotkania lokalnej społeczności i wiele więcej! Tyle możliwości 💜

 

 

Co Was czeka w nowym miejscu?

W lokalu planujemy urządzić przestrzeń do prowadzenia popołudniowych i wieczornych warsztatów, która w ciągu dnia służyć będzie jako Miejsce Aktywności Lokalnej. Regularnie będziemy też organizować tam różnego rodzaju wydarzenia o charakterze artystycznym i społecznym.

Zależy nam, żeby sale warsztatowe były dla Was wygodne i sprzyjały twórczym działaniom. Dlatego przystosujemy je tak, żebyście mogli bez przeszkód śpiewać i tarzać się po podłodze, jeśli tego wymaga Wasza postać sceniczna albo przeciwnie – wyciszyć się na macie i zajrzeć w swoje emocje.

Chcemy też zadbać, żebyście czuli się u nas zaopiekowani – mogli sobie swobodnie zawiesić płaszcz, zrobić herbatkę, usiąść w fotelu i poczilować wspólnie przed zajęciami. A przede wszystkim chcemy mieć z Wami bezpośredni kontakt, rozmawiać o Waszych wrażeniach i słuchać Waszych potrzeb.

W nowym miejscu czekać Was będą więc:

 • 4 sale warsztatowe (na początku dwie, po drugiej fazie remontu cztery)
 • szatnia i aneks kuchenny, żeby Wam było komfortowo
 • chillroom, w którym poczekacie na swoje zajęcia, jeśli przyjdziecie wcześniej
 • recepcja i nasze biuro – nie możemy się doczekać, żeby Was poznać na żywo!

Remont zaczynamy lada dzień!

Czekamy na Wasze pomysły!

Mamy oczywiście swoją wizję aranżacji lokalu, ale jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawe pomysły z Waszej strony! Przecież to będzie miejsce dla Was 😉

Dlatego zapraszamy do zgłaszania w poniższym formularzu różnych pomysłów na wydarzenia, udogodnienia czy dekoracje, które widzielibyście w naszym nowym lokalu. To może być wszystko – od ogólnych pomysłów na wydarzenia w których chcielibyście uczestniczyć / koordynować, po pomysły na urządzenie i doposażenie lokalu.

Nie krępujcie się – piszcie wszystko, co Wam się marzy 🙂

  Opcjonalnie - podaj jeśli chcesz żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować w sprawie zgłoszenia  Opcjonalnie - podaj jeśli chcesz żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować w sprawie zgłoszenia


  NieTak

  Jeśli zaznaczysz Tak - pamiętaj o podaniu danych kontaktowych!
  NieTak

  Jeśli zaznaczysz to pole - pamiętaj o podaniu danych kontaktowych!

  Ela Pogudz
  Marketing Manager Varsztatovni

  Adeptka marketingu internetowego i copywriterka. Po godzinach zapalona zumbiara i miłośniczka DIY. Fascynują ją moc niuansów językowych oraz zawiłości komunikacji międzyludzkiej.

  Ten wpis jest częścią kampanii Społeczństwo Przyszłości – celów Fundacji Varsztatovnia z kategorii Społeczeństwo.