fbpx

[OSTANIA AKTUALIZACJA: 13.05.21]

 

W skrócie:

Oświadczenie | Anulowanie udziału | Bezpieczeństwo

——–

Drodzy Uczestnicy!

Mamy dobre wieści. Po długim czasie oczekiwania wracamy do zajęć stacjonarnych – w związku z ogłoszonym przez rząd znoszeniem obostrzeń satnitarnych instytucje kultury (w tym nasza fundacja) powracają do działania!

W związku z tym pracujemy na pełnych obrotach przy realizacji zajęć – jest to nie lada wyzwanie, bo musimy ponownie potwierdzić dostępności prowadzących, terminarze sal warsztatowych, zrealizować przeniesienia uczestników między grupami i wiele innych ustaleń administracyjnych – dlatego też możliwe są ostatnie zmiany w harmonogramie zajęć – tym razem nie z powodów obostrzeń, a przez duży nakład administracyjny procesu przywracania stałych działań.

Prosimy Was więc by koniecznie w dniu Waszych pierwszych zajęć przed wyjściem na warsztaty sprawdzić czy na pewno znajdują się one w kalendarzu warsztatów z dzisiejszą datą ponieważ wciąż mogą pojawić się zmiany.

Z uczestnikami każdej grupy będziemy kontaktować się osobiście po ostatecznym potwierdzeniu terminu by potwierdzić Wasz udział w warsztatach – prosimy o bycie pod telefonem / mailem!

Dajemy z siebie wszystko by wszystkie zajęcia wróciły jak najszybciej i podobnie jak Wy nie możemy doczekać się by pożegnać się z pandemią na dobre. Dziękujemy za Waszą dotychczasową wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na wznowienie zajęć. Do zobaczenia! <3

Status warsztatów stacjonarnych w poszczególnych miastach:

 

Warszawa – Przywracamy warsztaty!

Wrocław – Przywracamy warsztaty!

Kraków – Przywracamy warsztaty!

Łódź – Przywracamy warsztaty!

Katowice – Przywracamy warsztaty!

Gdańsk – Przywracamy warsztaty!

Poznań – Przywracamy warsztaty!

Uwaga: w każdym mieście mogą wciąż pojawić się zmiany w harmonogramie zajęć z uwagi na duży nakład administracyjny procesu wznawiania zajęć – prosimy o częste sprawdzanie kalendarza warsztatów.

Anulowanie udziału w zajęciach

Jeśli Twoja grupa nie rozpoczęła jeszcze warsztatów, lub rozpoczęła, ale pięciodniowy okres rezygnacji jeszcze nie upłynął i chciałbyś zrezygnować ze swojego zapisu ze względu na zmianę terminów – możesz zamienić go na voucher umożliwiający zapis do dowolnej grupy (stacjonarnej lub online) ważny przez rok, co umożliwi Ci udział w warsztatach w bardziej dogodnym dla Ciebie terminie.

By zamienić swój zapis na voucher wypełnij ten formularz.

Jakie działania podejmujemy, by zapewnić bezpieczeństwo na zajęciach?

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co robimy by uczynić zajęcia strefą wolną od koronawirusa, zapraszamy do zapoznania się z infografiką poniżej:

Do zobaczenia na warsztatach!
Zespół Fundacji