fbpx
W tym roku Fundacja Varsztatovnia obchodzi swoje 4. urodziny. Początki nie były łatwe – wymyślanie systemu zapisowego na warsztaty od zera, tworzenie indentyfikacji wizualnej, rozpisywanie misji i wizji Fundacji… To tylko kilka z kluczowych kroków jakie zespół Varsztatovni musiał przejść, aby znaleźć się w tym miejscu, w którym jest teraz.

 

Wtedy zespół składał się z dwóch osób – Michała Łyszkowskiego i Piotra Kalińskiego. Razem postanowili zmienić oblicze sztuki i sprawić, aby była ona łatwodostępna dla każdego, kto chce po nią sięgnąć. Jednak jak wyglądał cały proces? Gdzie jesteśmy teraz i jakie mamy plany na przyszłość? I jak to się w ogóle stało, że Varsztatovnia nosi taką, a nie inną nazwę? Te i inne pytania powstanowiliśmy zadać CEO Varsztatovni – Michałowi Łyszkowskiemu w wywiadzie z okazji 4. urodzin Fundacji. Zapraszamy do obejrzenia filmu poniżej!

Anna Cecocho
Marketing Manager Varsztatovni

Z kreatywnością ma styczność codziennie i w swoim życiu również stosuje różnego rodzaju rytuały artfulness pozwalające jej myśleć nietuzinkowo oraz nie bać się wchodzić na głęboką wodę.

W Varsztatovni odpowiada za marketing management, branding oraz PR Fundacji.