fbpx

Do 15 stycznia 2020 trwa nabór do pierwszej edycji Inkubatora Varsztatovni! 

 

Dla kogo to wszystko?

Inkubator to inicjatywa, która ma na celu wsparcie niezależnych artystów z wartościową wizją i ambicjami do rozpoczęcia działalności. Do udziału zapraszamy każdego – młodzież, studentów uczelni artystycznych i nieartystycznych, oraz dorosłych. Pierwsza edycja Inkubatora odbywa się tylko w Warszawie.

 

O co w tym chodzi?

Zbieramy niezależnych artystów, weryfikujemy ich zgłoszenia i wybrane pomysły na warsztat lub wydarzenie artystyczne i je realizujemy! Wydarzenia w ramach Inkubatora będą odbywały się co dwa tygodnie, do odwolania – dokładne terminy ogłosimy po ustaleniach z wybranymi aplikantami 🙂

 

Dlaczego to robimy? 

To inicjatywa oddolna – nie jest realizowana przy pomocy żadnego granta, ani wsparcia z zewnątrz (póki co). Robimy to, bo uważamy to za ważne i wiemy, że wielu artystów może na tym skorzystać!

 

Co będzie się odbywać w ramach inkubatora? 

Warsztaty artystyczne, wydarzenia kulturalne, spektakle, dyskusje, performance i inne wydziwasy. Nie mamy określonych ram odnośnie wydarzeń – jeśli jesteśmy w stanie je zreaizować i zostanie przez nas wybrane spośród innych – zrobimy to!

W ramach Inkubatora niedługo odbędzie się pierwsze wydarzenie – monodram Weroniki Walasiewicz

 

Do kiedy trwają zgłoszenia? 

Zgłoszenia w pierwszej turze zbieramy do 15 stycznia 2020. Z aplikantami będziemy kontaktować się już wcześniej, więc zachęcamy do zgłaszania się jak najwcześniej!

Brzmi sensownie? Super! Swój pomysł możesz zgłosić tutaj: