fbpx
Już 24 lutego 2020r. zapraszamy Was na pierwszą edycję Stołecznych Spotkań Społecznych w Centrum Zarządzania Światem!
Tutaj możecie znaleźć wydarzenie na Facebooku, zaś poniżej – opis wydarzenia:

 

Mamy przyjemność zaprosić Was na pierwsze w serii Stołeczne Spotkanie Społeczne organizowane przez Fundację Varsztatovnia i Centrum Zarządzania Światem. Tematem przewodnim, który na nim poruszymy będzie działalność społeczna.

Na wydarzeniu będziemy mieli okazję posłuchać dwóch wywiadów z działaczami społecznymi, którzy opowiedzą nam swoją historię, opiszą swoje projekty oraz zdradzą od czego dobrze zacząć i o czym pamiętać aktywizując społeczność lokalną

W trakcie wywiadów będzie też czas na pytania od publiczności – po nich zaś zaprosimy Was na krótką sesję networkingową do stolików tematycznych!

Panelistów pierwszych spotkań społecznych ogłosimy już niebawem na wydarzeniu 🙂

Panele poprowadzi kierownik artystyczny Varsztatovni – Michał Łyszkowski. Za warstwę merytoryczną wydarzenia odpowiedzialna jest Klaudia Kostrzewska – nasz product manager

Wydarzenie jest częścią programu Inwestycje w Ambicje Fundacji Varsztatonia i jest pierwszym z serii Stołecznych Spotkań Społecznych. Na następnych spotkaniach omówimy tematy startupów i innowacji oraz sztuki niezależnej. Stay tuned!

Do zobaczenia!

 

Nie możemy doczekać się rozmów o projektach i wartościowego networkingu – dołącz do nas! 🙂