Opis zajęć:Konsultacje wokalne online

„Rozśpiewaj się na świat”

Warsztaty w formie zdalnej
(zobacz też inne zajęcia zdalne)

p

Aktualnie można zapisać się na indywidualne konsultacje online tylko z tematyki wokalnej. Jeśli chciałbyś odbyć konsultacje z innych dziedzin warsztatowych – daj nam znać!

Nadzwyczajne czasy wymagają niestandardowych rozwiązań. Dlatego też, by mimo braku możliwości udziału w standardowych zajęciach dać naszym uczestnikom możliwość szlifowania swoich umiejętności wokalnych w zaciszu własnego domostwa opracowaliśmy nowe rozwiązania. Na czas obowiązującej kwarantanny otworzyliśmy możliwość zajeć zdalnych – prowadzonych w formie konsultacji online, czyli wideorozmowy.

Jeśli uczestniczysz już w naszych zajęciach i chcesz omówić szczegóły swojej pracy, lub rozważasz zapis, ale nie jesteś pewien czy się odnajdziesz – to świetny moment by zapisać się na konsultacje! Nasi prowadzący z chęcią omówią z Tobą wszystkie technikalia i pomogą rozwiązać problemy które napotkałeś podczas nauki śpiewu. Jeśli chcesz zasięgnąć języka, by dowiedzieć się jak sprawnie ćwiczyć emisję głosu w domu, dopasowywująć ćwiczenia do Twoich potrzeb, lub po prostu poćwiczyć śpiew – również zapraszamy! 🙂

Konsultacje online można odbyć z każdego miejsca na ziemi – nie ma też podziału na grupy, są one prowadzone indywidualnie – dostosujemy się do Twoich dostępnosći!

Prowadzący:


 

Zuzanna Pander

Aktorka Scen Muzycznych, absolwentka Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno- Baletowego w Gliwicach,Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu na kierunku wokalnym oraz w Policealnego Studium Animatorów Kultury „SKiBA” we Wrocławiu na kierunku Animator działań teatralnych.

Obecnie rozwija i doskonali zdobytą wiedzę w DSW na kierunku „Design now- sztuki nowoczesne” – Performatyka i film. W swoim artystycznym dorobku ma m.in. współpracę z Gliwickim Teatrem Muzycznym, Teatrem Muzycznym Castello, Teatrem Wit-Wit oraz udział w licznych warsztatach i szkoleniach m.in. kulisy organizacji koncertów czy III międzynarodowym seminarium naukowym „Mix singing – współczesne bel canto” Założycielka i instruktor wokalny dziecięco-młodzieżowego zespołu wokalnego „Anielska Brygada” . Wokalistka w zespole „RiO Gospel”. Instruktor warsztatów improwizacji „Twórcy Dzieła” dla dzieci i młodzieży oraz warsztatów teatru fizycznego.

Posiada szeroki wachlarz zainteresowań m.in. malarstwo, taniec, fotografia. Nieustannie ulepsza swój warsztat wykorzystując każdą chwilę na zdobywanie kolejnych doświadczeń.

Natalia Zalewska

 Studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku wokalistyka estradowa. Od 2013 r. wokalistka Klubu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie, które reprezentuje na konkursach, festiwalach oraz uroczystościach państwowych.

Organizatorka  Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Muzyka Otwiera Duszę”, dla młodzieży i dorosłych, którego pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku i co roku, cyklicznie się powtarza. Organizatorka Ogólnopolskich Obozów Artystycznych „ECHO”, warsztatów dla wokalistów, koncertów, przedstawień, oraz spotkań kulturalnych. Od 2019 roku, współpracuje z wytwórnią muzyczną Dalphy Racords, która jest inkubatorem artystycznym dla wokalistów z całej Polski. Laureatka Ogólnopolskich oraz międzynarodowych Konkursów i Festiwali. Wokalistka sesyjna.

W Warszawie pracuje jako instruktor wokalny dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadząc zajęcia grupowe oraz indywidualne.

Jak przygotować się do konsultacji:

– Zastanów się, co chciałbyś omówić. Czy jest jakaś trudność, z którą mierzysz się śpiewając? Zastanawiasz się jak poszerzyć swoją skalę, a może potrzebujesz porady, jak śpiewać czysto trafiać w dźwięki lub poprawić dykcję?

– Wybierz liczbę godzin konsutacji i zapisz się

– Wybrany prowadzący odezwie się celem ustalenia terminu konsultacji, tak by pasował Wam obojgu 🙂

– Gotowe! By móc uczestniczyć w konsultacjach prosimy o pobranie programu Skype, przez który będą one prowadzone

Płatności:

Koszt jednej godziny lekcyjnej konsultacji:  60,-

(1 godzina lekcyjna = 45 minut)

 

Przy rezerwacji 3 godzin obowiązuje zniżka 10%, zaś przy 5 godzinach – 20%

Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z konsultacji przed jej odbyciem – prosimy o kontakt mailowy, celem uzyskania zwrotu.

Zapisz się!

Poniżej możesz wybrać prowadzącego i zapisać się na konsultacje. Przekierujemy Cię do formualrza zapisowego, gdzie będziesz mógł dokończyć zapis!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected],   lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i sezonowymi wydarzeniami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂