fbpx

Opis wydarzenia:Warsztaty teatralne w Krakowie

Udział bezpłatny | Obowiązują zapisy

  Kraków

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

r

Te zajęcia są dedykowane osobom, które nigdy nie były zapisane na warsztaty w danej tematyce w Varsztatovni.

Jeśli zastanawiasz się nad zapisem na zajęcia cykliczne – zapisz się tu i sprawdź czy to dla Ciebie!

Na zajęciach będziemy uczyć się wyrażania siebie poprzez ruch i poznawać jeden z najbardziej eleganckich stylów tanecznych.  Gwarantujemy świetną zabawę i znakomitą okazję do poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach!

Czy mogę przyjść na zajęcia, jeśli nigdy nie tańczyłem_am? 
Zapraszamy osoby zarówno początkujące, jak i te, które mają do czynienia z tańcem, ale niekoniecznie z baletem. Dla tej pierwszej grupy może to być wyjątkowa i absolutnie nowa przygoda, a dla drugiej poprawienie i ulepszenie swojego warsztatu tanecznego.

Zajęcia są dedykowane osobom dorosłym początkującym, które zastanawiają się czy dłuższy cykl zajęciowy, na który można zapisać się tutaj jest dla nich.

Jak wyglądają warsztaty?
Spotykamy się w kilkanaście osób. Będziemy ćwiczyć proste ruchy baletowe na poziomie podstawowym. Nie musiz mieć doświadcenia! Pamiętaj, aby mieć na sobie wygodne ubranie, które nie będzie krępowało ruchów. Tańczyć będziemy w skarpetkach.

Nie zapomnij zabrać wody!

Udział w warsztatch jest bezpłatny – obowiązują zapisy poniżej.

Prowadzi:

Weronika Nowak

Dyplomowana tancerka. Absolwentka studia Baletowego Opery Krakowskiej. Finaliska konkursu Dance World Cup.

Swoją pasję do tańca rozwijała od dziecka. Przez 15 lat szkoliła się z tańca klasycznego, współcześniego (modern-jazz), charakterystycznego, historycznego i ludowego. Występowała na scenach teatru Słowackiego, Opery Krakowskiej, Filharmonii i Nowohuckiego Centrum Kultury.
Pracuje w Krakowie jako instruktorka tańca klasycznego i choreografka. Podczas prowadzonych warsztatów często łączy techniki baletu, Pilatesa i Jogi.

Jej pasja do tańca przerodziła się też w pasję do sztuki. Obecnie pisze doktorat z historii sztuki. Zajmuje się badaniem sztuki dawnych epok i popularyzacją wiedzy o sztuce.

Jeśli po zapisie będziesz musiał_a odwołać swoje uczestnictwo – prosimy o maila na [email protected] z informacją z możliwie jak największym wyprzedzeniem. Dzięki! <3

Nadchodzące spotkanie:

Termin spotkania:

27 sierpnia 2022 (sobota)
16:00-17:30

Miejsce spotkania:

Teatr Variété
(sala „Baletowa”)
Grzegórzecka 71, Kraków

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia! 🙂