Opis zajęć:

Świadomość ciała w ruchu

Odnajdź kontakt ze swoim ciałem!

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Są dostępne wolne miejsca

Jeśli szukasz zajęć, które pomogą Ci nawiązać kontakt z samym sobą i zbudować silną więź z Twoim ciałem, a przy okazji je wzmocnić i nauczyć się, jak o nie dbać, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!
Popracujemy nad poprawną sylwetką, nauczymy się eksplorować nasze ciało i sprawdzimy, jak wykorzystać je w ruchu i tańcu.

 

Czym jest warsztat Świadomość ciała w ruchu

To praca nad poznawaniem swojego ciała w zdrowy i świadomy sposób. Towarzyszy nam każdego dnia i o każdej porze, warto więc zaprzyjaźnić się z nim i używać go w zgodzie i harmonii.

Warsztat składa się z czterech etapów, które będziemy zgłębiać podczas naszych cotygodniowych spotkań. Rozgrzewka przygotuje nasze ciała do pracy i wysiłku, a przy okazji je wzmocni i dostarczy endorfin.                                        W bloku tanecznym poznamy podstawowe kroki trzech tańców, na których będziemy bazować podczas warsztatów (cha-cha, samba, jive). Spróbujemy naszych sił w pracy nad choreografią, przestrzenią ruchu, doskonaleniem postawy i kobiecością. Każde zajęcia będą dodatkowo zawierały kreatywne ćwiczenia, które nie tylko nauczą nas uważności i skupienia na naszych ciałach, ale też rozwiną wyobraźnię. W końcowym etapie zajmiemy się rozciąganiem i relaksacją, wyciszymy się po wysiłku, poznamy przydatne techniki oddechowe i ukoimy umysł uwalniając się od stresu i napięć dnia codziennego.

Co będziemy robić na warsztatach?

 • Obserwować nasze nawyki i wzorce ruchowe
 • Budować szacunek i akceptację naszych ciała
 • Dowiadywać się, jak przygotować się do wysiłku
 • Pracować nad poprawną sylwetką i wprowadzeniem jej do życia codziennego
 • Poznawać trzy tańce towarzyskie, ich podstawowe kroki i rytmy
 • Poszerzać świadomość o swoim ciele, ruchu, oddechu
 • Uczyć się pracy w parze i grupie
 • Wzmacniać kreatywność i wyobraźnię ruchową
 • Szukać naszej kobiecości w tańcu i chodzie
 • Zwiększać uważność na pracę mięśni i napięć w ciele
 • Ćwiczyć pamięć w choreografiach i koordynację ruchową
 • Poznawać techniki relaksacji i wyciszenia się po treningu

 

 

Jak przygotować się na zajęcia? 

Uczestnicy powinni być w wygodnym stroju typu legginsy, spodnie dresowe lub spodenki oraz koszulka. Będziemy ćwiczyć w skarpetkach / na boso, bez butów. Warto wziąć gumkę do włosów i własną matę  na polecenie prowadzącej (brak maty nie dyskwalifikuje Cię z zajęć)  

Dla kogo jest warsztat?

Dla każdego, kto chce odciąć się na chwilę od bombardujących nas bodźców i całkowicie skupić się na tym, co odczuwamy wewnątrz. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was naturalny i piękny proces samopoznania 🙂 

teatr wakacyjny.

Jak przygotować się na zajęcia? 

Uczestnicy powinni zabrać ze sobą: wygodny strój sportowy (np.: legginsy, dresy, strój treningowy lubtaneczny), wygodne obuwie (najlepiej miękkie adidasy, baletki do tańca lub buty przeznaczone do tańca
towarzyskiego), skarpetki, ręcznik/wodę- wedle uznania. Mata do ćwiczeń również będzie mile widziana.  

Dla kogo jest warsztat?

Jest przeznaczony dla każdego, niezależnie od wieku, czy zaawansowania tanecznego. Dla wszystkich,
którzy chcą pogłębić swoją świadomość ciała i spędzić aktywnie czas.

Magdalena Sobieska

Certyfikowana instruktorka Pilatesu oraz Stretchingu, tancerka, aktorka teatru tańca Test, tancerka, psycholog i choreoterapeuta w edukacji

Ruch i taniec towarzyszy jej od dziecka. To właśnie na lekcji tańca poznała metodę Pilates, której jest teraz certyfikowanym instruktorem. Podczas wielu lat praktyki różnych form tańca, stretchingu i jogi zdobywała wiedzę i doświadczenie w obszarze pracy z ciałem. Do różnych metod zajęć, które prowadzi lubi dodawać elementy tańca, improwizacji ruchowej, czy relaksacji.

Ukończyła studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jest też absolwentką “Choreoterapii w edukacji” w Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, tancerką oraz aktorką Teatru Tańca Test.

 

 Zdjęcia warsztatowe:

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ”

Start zajęć:

Dni spotkań:

Grupa wiekowa:
Dorośli

Miejsce spotkań: 

Cykl obejmuje 10 zajęć. Spotkania nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Grupa przeznaczona jest dla osób dorosłych. Każde zajęcia trwają 1,5 godziny. Grupę prowadzi Magdalena Solska.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie by otrzymać maila przy otwarciu następnej grupy 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

750,00 

lub płatność w 3 ratach
Cena obniżona o wartość jednej lekcji.

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 2 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

 

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Są dostępne wolne miejsca

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂