fbpx

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Uwaga! Cena tych zajęć jest okresowo obniżona przez zniżkę early bird i niebawem wzrośnie.

To najlepszy moment by się zapisać! 🙂

Opis zajęć:

Warsztaty wokalne i lekcje śpiewu w Krakowie

“Rozśpiewaj się na świat” / Edycja 17.

Kraków (zobacz też inne warsztaty)

p

Aktualnie trwają zapisy również na warsztaty z songwritingu online oraz z produkcji muzyki online – możesz kupić je w pakiecie z tymi warsztatami. Po zapisie na dowolny z tych warsztatów otrzymasz zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugi.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną edycję warsztatów wokalnych w Krakowie! Zajęcia są prowadzone przez niezwykle doświadczonego i utalentowanego pedagoga, który zadba o to, aby każdy z Uczestników zrobił możliwie największe postępy w swoim śpiewie. W warsztatach wokalnych mogą wziąć udział zarówno osoby początkujące, jak i średnio zaawansowane.

Lekcje śpiewu – czego się spodziewać?

Podczas zajęć zgłębiamy kluczowe aspekty poprawnego śpiewu. Skupimy się zarówno na kwestiach teoretycznych, jak i praktycznych – poznamy budowę aparatu głosowego, funkcje wszystkich rezonatorów, a także nauczymy się prawidłowych oddechów podczas wykonywania utworu oraz popracujemy nad poprawną i czystą emisją, ćwicząc solo, w mniejszych podgrupach i całej grupie. Naszym celem jest przede wszystkim wskazanie uczestnikom ścieżki rozwoju oraz wykorzystanie potencjału wokalnego drzemiącego w każdym z Uczestników. Oprócz tego zajmiemy się niezwykle istotnym elementem śpiewu, jakim jest właściwa interpretacja utworu, praca z wielogłosem i podstawy technik wokalnych. Nie zabraknie też wskazówek i porad branżowych, które pomogą Uczestnikom odnaleźć się na rynku artystycznym i pozyskiwać nowe angaże w projektach.

Wybierz najlepszą formę nauki dla siebie

Rodzaj zajęć jest na bieżąco dostosowywany do rozwoju Uczestników. Zależy nam na tym, aby nauka śpiewu była możliwie najbardziej ciekawa oraz interesująca dla Uczniów. Właśnie dlatego regularnie przygotowujemy repertuar do ćwiczeń w taki sposób, aby sprostał oczekiwaniom i możliwościom całej grupy.

v Pokaż więcej v

Dlaczego Varsztatovnia?

Ogromna dawka wiedzy, indywidualne podejście do każdego z Uczestników oraz fachowe prowadzenie – przede wszystkim tymi aspektami odznaczają się nasze warsztaty wokalne. Kraków to miasto, w którym przeprowadziliśmy już wiele zajęć, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w kwestii metod nauczania. Lekcje śpiewu są prowadzone w sposób intensywny i dynamiczny. Są nastawione przede wszystkim na to, aby każdy z Uczestników odkrył swój unikatowy styl i brzmienie. Zwieńczeniem warsztatów jest wspólny koncert, na którym każdy z Uczestników będzie miał okazję do zaprezentowania swoich wokalnych umiejętności i zdobył narzędzia niezbędne do rozwijania skrzydeł w swojej dalszej pracy.

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Martyna Gesella
śpiewaczka, pedagog. Specjalizuje się w klasycznej i rozrywkowej technice śpiewu. Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego w Gdańsku oraz Conservatorio di Musica w Ferrarze i Pesaro (Włochy). Laureatka konkursu “Złote Głosy” za najlepsze wykonanie arii operetkowej. Współorganizatorka koncertów “Amici di José”. W swoim dorobku ma debiuty w projektach operowych t.j.: “La finta giardiniera” W. A. Mozarta, “La Traviata” G. Verdiego, “La Boheme” G. Pucciniego czy “Cosi fan tutte” W. A. Mozarta, z którymi występowała na scenach Teatrów Operowych w Polsce i we Włoszech. Współpracowała m.in. towarzystwem AMAT zajmującym się organizacją koncertów. Wystąpiła na jednej scenie z José Carrerasem. Obecnie regularnie zajmuje się oprawami muzycznymi, współpracując z różnymi ośrodkami i placówkami oraz prywatnymi lekcjami śpiewu.

 

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Gratia’

Start zajęć:
21 kwietnia 2021

Dni spotkań:
Środy 19:00-21:00

Grupa wiekowa:
Dorośli (19+)
Miejsce spotkań:
Krakowska Pracownia Dźwięku

ul. Starowiślna 87

Poziom:
Początkujący

Semestr obejmuje 13 zajęć (w tym próba generalna) oraz koncert finałowy. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Nie wymagamy doświadczenia. Grupę prowadzi Martyna Gesella. 

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie.

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób  dorosłych (w tym studentów).

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

690,00  530,00 

lub płatność w 3 ratach

r

Uwaga!

Z uwagi na COVID-19 i zmiany terminów zajęć, cena zajęć jest niższa niż zwykle. To najlepszy moment by zająć miejsce warsztatowe w najniższej możliwej cenie.

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli nie możesz uczestniczyć w niektórych terminach zajęć - daj nam znać w komentarzu do zapisu w jakich, a zwrócimy Ci ich koszt (do 2 zajęć)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Koszty uwzględaniają udział w koncercie finałowym (jeśli warsztat kończy się koncertem) i są pełnym kosztem udziału w zajęciach

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂