Opis zajęć:

Warsztaty wokalne i lekcje śpiewu w Krakowie

“Rozśpiewaj się na świat” / Edycja 17.

Kraków (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Wolnych miejsc warsztatowych: 1

Kolejna edycja warsztatów wokalnych w Krakowie ruszyła! Zapraszamy na warsztaty prowadzone pod okiem niezwykle doświadczonego i utalentowanego prowadzącego, który zadba o to, aby każdy z Uczestników zrobił możliwie największe postępy w nauce śpiewu. W warsztatach wokalnych mogą wziąć udział zarówno osoby początkujące, jak i średniozaawansowane.

 

Lekcje śpiewu – czego możesz się spodziewać?

Podczas zajęć zgłębimy kluczowe aspekty poprawnego śpiewu. Skupimy się zarówno na teorii, jak i praktyce – poznamy budowę aparatu głosowego, funkcje wszystkich rezonatorów, a także nauczymy się jak prawidłowo oddychać podczas wykonywania utworu. Popracujemy też nad poprawną i czystą emisją głosu, ćwicząc solo, w mniejszych podgrupach i w całym zespole. Na warsztatach skupimy się przede wszystkim na wskazaniu Uczestnikom najlepszej ścieżki rozwoju wokalnego oraz na wykorzystaniu potencjału drzemiącego w każdym z Uczestników. Oprócz tego zajmiemy się niezwykle istotnym elementem śpiewu, jakim jest właściwa interpretacja utworu, praca z wielogłosem i podstawy technik wokalnych.
Na zajęciach zyskasz nie tylko wiedzę z podstaw śpiewu, ale pozbędziesz się tremy przed występami, zdobędziesz praktyczne wskazówki i porady branżowe umożliwiające odnaleźć Ci się na rynku artystycznym oraz odnajdziesz swój unikatowy styl i brzmienie.

 

Wybierz najlepszą formę nauki dla siebie

Rodzaj zajęć jest na bieżąco dostosowywany do rozwoju Uczestników. Zależy nam na tym, aby nauka śpiewu była możliwie najbardziej ciekawa, interesująca i łatwa dla Uczniów. Właśnie dlatego regularnie przygotowujemy repertuar do ćwiczeń w taki sposób, aby sprostał oczekiwaniom i możliwościom całej grupy.

v Pokaż więcej v

Dlaczego Varsztatovnia?

Ogromna dawka wiedzy, indywidualne podejście do każdego z Uczestników oraz fachowe prowadzenie – to właśnie wyróżnia nasze warsztaty wokalne. Przeprowadziliśmy już setki zajęć, co pozwoliło nam na zdobyć niezbędne doświadczenie w kwestii metod nauczania oraz stworzyć plan warsztatowy, który wzniesie Cię na wyższy poziom wokalny. Lekcje śpiewu są prowadzone w sposób intensywny i dynamiczny, co sprawia, że nauka staje się łatwa i przyjemna. 

Istnieje możliwość kontynuacji zajęć! 🙂

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Izabela Skrypuch

Aktorka, trener emisji głosu i estetyki mówienia, coach. Od ponad piętnastu lat występuje na scenach w całej Polsce w produkcjach teatralnych oraz musicalowych. Swoje doświadczenie i umiejętności szlifowane pod okiem min. Olgi Szwajgier i po latach praktyki przekuła ją z powodzeniem we własną działalność  szkoleniową.

Od 2012 popularyzuje wiedzę z zakresu emisji głosu prowadząc warsztaty oraz sesje indywidualne autorską metodą opartą na prawidłowym ustawieniu samogłosek. Jest autorką książki “Emisja głosu w pigułce”

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa ‘Savanna’

Start zajęć:
30 września 2021

Dni spotkań:
Czwartki 19:00-21:00

Grupa wiekowa:
Dorośli (19+)
Miejsce spotkań:
Krakowska Pracownia Dźwięku

ul. Starowiślna 87

Poziom:
Początkujący

Semestr obejmuje 12. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Nie wymagamy doświadczenia. Grupę prowadzi Iza Skrypuch. 

Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie.

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób  dorosłych (w tym studentów).

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

670,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli nie możesz uczestniczyć w niektórych terminach zajęć - daj nam znać w komentarzu do zapisu w jakich, a zwrócimy Ci ich koszt (do 1 lekcji w przypadku grup złożonych z maksymalnie 11 zajęć i do 2 lekcji w przypadku grup złożonych z 12 i wiecej zajęć)

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Koszty są pełnym kosztem udziału w zajęciach.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 1

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂