Opis zajęć:

Warsztaty wokalne i lekcje śpiewu w Krakowie

„Rozśpiewaj się na świat”

Kraków (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Wolnych miejsc warsztatowych: 5

Zapraszamy na warsztaty wokalne w Krakowie! Prowadzone pod okiem niezwykle doświadczonego i utalentowanego prowadzącego, który zadba o to, aby każdy z Uczestników zrobił możliwie największe postępy w nauce śpiewu. W warsztatach wokalnych mogą wziąć udział zarówno osoby początkujące, jak i średniozaawansowane.

 

Czym są warsztaty wokalne?

Na warsztatach wokalnych zgłębiamy tajniki śpiewu zespołowego i indywidualnego. Uczymy się między innymi jak prawidłowo wykorzystywać oddech podczas śpiewu, jak pracować z aparatem mowy, aby nasz przekaz był wyraźny i przełamujemy bariery.

Na zajęciach również rozruszamy wszystkie nasze mięśnie, których wcześniej nie używaliśmy, a są nam one niezwykle potrzebne w śpiewaniu. Poznamy śpiew harmoniczny, a każdy z uczestników będzie miał czas na naukę indywidualną emisji głosu oraz interpretacji piosenek.  

 

Dla kogo są przeznaczone warsztaty? 

Na zajęcia zapraszamy wszystkich tych, którzy przede wszystkim chcą spędzić dobrze swój czas, jednocześnie przy tym ucząc się nowych rzeczy dotyczących śpiewu. Nie musisz niczego umieć. Wystarczą chęci – my zajmiemy się resztą!

   

  Jak przygotować się do zajęć?

  Nie potrzebujesz niczego oprócz otwartej głowy, zapału do pracy i butelki wody!

  Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

  Przede wszystkim przełamiesz własne bariery. Znacznie lepiej pracuje się z myślą, że wokół Ciebie są osoby, które umieją tyle co Ty. Chcemy pomóc Ci w zmianie myślenia i nastawienia. Kolejnym wspaniałym aspektem są zawierane przyjaźnie. Obserwujemy wiele pięknych i długotrwałych znajomości, rozpoczynających się właśnie na naszych zajęciach.

  Warsztaty to idealne miejsce na rozwój umiejętności śpiewania, ale też osobowości.  Oczywiście, śpiewanie, to nie tylko dźwięki, a również gra aktorska, której elementy wplatać będziemy w nasze zajęcia.

  p
  Sprawdź też kurs online „Debiut Wokalny Krok po Kroku” na którym dowiesz się jak tworzyć lepszą muzykę i teksty piosenek, poznasz tajniki techniczne nagrywek płyty oraz dowiesz się jak zbudować swoją markę i zaistnieć na rynku muzycznym!

  Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

  Przede wszystkim przełamiesz własne bariery. Znacznie lepiej pracuje się z myślą, że wokół Ciebie są osoby, które umieją tyle co Ty. Chcemy pomóc Ci w zmianie myślenia i nastawienia. Kolejnym wspaniałym aspektem są zawierane przyjaźnie. Obserwujemy wiele pięknych i długotrwałych znajomości, rozpoczynających się właśnie na naszych zajęciach.

  Warsztaty to idealne miejsce na rozwój umiejętności śpiewania, ale też osobowości.  Oczywiście, śpiewanie, to nie tylko dźwięki, a również gra aktorska, której elementy wplatać będziemy w nasze zajęcia.

   Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

  Ewelina Knopek

  wokalistka, studentka Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Na co dzień wokalistka i liderka zespołu Ahawa,
  a także autorka tekstów i muzyki.
  Od niedawna wokalistka zespołu Soundbox. Certyfikowana uczestniczka szkoleń DoctorVox VOICE THERAPY TECHNIQUE. Doświadczenie praktyczne w pracy warsztatowej zdobywała m.in. poprzez prowadzenie zajęć wokalnych dla dzieci, prywatnych lekcji śpiewu oraz zajęć rytmicznych i umuzykalniających. Muzykę łączy z zamiłowaniem do psychologii, której także jest studentką.

  Plan tematyczny zajęć:

  1. Wprowadzenie do techniki śpiewu

  2. Prawidłowy oddech wokalny

  3. Aparat artykulacyjny oraz dykcyjny – zapoznanie się i przykładowe ćwiczenia

  4. Śpiew harmoniczny

  5. Rytm w śpiewie

  6. Emocje podczas śpiewu

  7. Interpretacja utworów muzycznych

  8. Praca z tekstem

  9. Aktywność fizyczna, a prawidłowe śpiewnie

  10. Podstawy spraw menedżerskich dotyczących śpiewania

  11. Nauka wybierania odpowiedniego repertuaru

  12. Zaśpiewanie wszystkich utworów

  TRWAJĄCE ZAPISY:

  Grupa 'Gano’

  Start zajęć:
  31 maja 2023 (Można się jeszcze dopisać) 

  Dni spotkań:
  Środy; 19:00-21:00

  Grupa wiekowa:
  Dorośli

  Miejsce spotkań:
  ProMusicLab

  ul. Warszawska 3/60

  Poziom:
  Początkujący

  Semestr obejmuje 6 zajęć. Cykl już się rozpoczął, ale można się jeszcze dopisać. Cena warsztatów została obniżona o koszt jendej lekcji.  Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe.  Grupa jest skierowana dla osób początkujących – nie wymagamy doświadczenia. Zajęcia prowadzi Ewelina Knopek.

  Jeśli powyższe terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o następnej grupie.

  Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

  Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób  dorosłych (w tym studentów).

  Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

  Płatności i zniżki

   

  Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

   

  OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

  375,00 

  lub płatność w 3 ratach

  Cena kursu została obniżona o wartość jednej lekcji.

  *Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

  Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 2 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

   

  Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

  Koszty są pełnym kosztem udziału w zajęciach.

  Zapisy

  Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

   

  Zapisz się na warsztaty!

  Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

  Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

  Wolnych miejsc warsztatowych: 5

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂