fbpx

Opis wydarzenia:Podstawy Psychosomatyki

Udział bezpłatny | Obowiązują zapisy

  Łódź (zobacz też inne warsztaty)

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

Zapraszamy na zajęcia świadomej pracy z ciałem, na których będziemy odkrywać przyjemność z uważnego ruchu i głęboko się przy tym relaksować.

Na warsztatach będziemy wykonywać proste ćwiczenia inspirowane teorią poliwagalną, metodą Feldenkraisa, ideokinesis, Body-Mind Centering i szeroko pojętej improwizacji tanecznej. Zgłębimy tajniki psychosomatycznej regulacji, pogimnastykujemy układ nerwowy, zbadamy intero- i eksterocepcję, by na koniec zajęć przejść płynnie do miękkiego, swobodnego ruchu pełnego przyjemności i wyciszenia.

Będzie to medytacja w ruchu i czas, aby zredukować różnego rodzaju napięcia w ciele. Pracujemy zarówno w ciszy, jak i z muzyką.

Zapraszamy do udziału każdego kto interesuje się tematem emocji w ciele ludzkim lub jest chętny do poprawienia kontaktu z samym sobą i swoim ciałem. 

Prowadzi:

Ola Lichocka

Psycholożka, tancerka. Absolwentka psychologii o specjalności neuropsychologia i neurokognitywistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, obecnie studentka somatyki w tańcu i terapii na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Miłośniczka jazzu, słońca i zgłębiania poprzez sztukę tego, co pierwotne i nieuświadomione. Podczas zajęć najważniejsze jest dla niej poczucie swobody, uważność i możliwość spotkania się we wspólnym międzyludzkim doświadczeniu.

Jeśli po zapisie będziesz musiał_a odwołać swoje uczestnictwo – prosimy o maila na [email protected] z informacją z możliwie jak największym wyprzedzeniem. Dzięki! <3

Nadchodzące spotkanie:

Termin spotkania:

24 lutego 2024 (sobota)
14:00-16:00

Miejsce spotkania:

Ton Dance – Studio Tańca
al. Tadeusza Kościuszki 116,
90-442 Łódź

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia! 🙂