fbpx

Opis zajęć:Artfulness

Zajęcia w formie online (zobacz też inne warsztaty)

Są dostępne wolne miejsca

Pamiętasz jak będąc dzieckiem osiedlowy trzepak potrafił zamienić się w tramwaj, by chwilę później stać się baobabem, po którego gałęziach zwinnie przeskakiwały małpy człekokształtne? A może przypominasz sobie krzesło, które zaraz po obiedzie mogło służyć jako ciasne wejście do króliczej nory, siodło rączego wierzchowca, bocianie gniazdo, czy tysiąc innych rzeczy?

Kreatywność nie jest darem, który otrzymują jedynie wybrani ale zdolnością, która drzemie w każdym z nas, czego najlepszym przykładem są dzieci. W ciągu życia nasz potencjał twórczy napotyka na szereg barier: część z nich powstaje na gruncie systemu edukacji, część za sprawą innych ludzi, a kolejne tworzymy my sami.

Artfulness to zajęcia, na których nauczysz się jak pobudzić swoją kreatywność przełamywać bariery, które ją hamują. Dowiesz się jak rozmawiać ze swoim wewnętrznym krytykiem, jak nie upaść pod ciężarem cudzych opinii i jak zadbać o motywację do twórczego działania.

Zapraszamy na zajęcia bez względu na to, jakie są twoje pasje i zainteresowania – czy jesteś umysłem ścisłym, czy raczej masz duszę artysty. Głównym motywatorem do działania będzie luz , swoboda i wewnętrzny spokój, które wspólnie wypracujemy. Skupimy się na odzyskaniu własnego „ja”, odzyskaniu poczucia mocy sprawczej oraz zatsanowimy się, co tak nas naprawdę zatrzymuje nas przed tym, aby wziąc życie w swoje własne ręce. 

Prowadzący:


 

Anna Cecocho

 PR Manager i specjalistka w dziedzinie Digital Marketingu. Studentka studiów magisterskich w dziedzinie Technologii i Zarządzania w mediach. Prowadziła kanały zarówno międzynarodowych jak i polskich marek. Przeprowadzała również wiele kampanii marketingowych w tym oparte na influence marketingu. Tworzyła wizje marki od podstaw.

Z kreatywnością ma styczność codziennie i w swoim życiu również stosuje różnego rodzaju rytuały artfulness pozwalające jej myśleć nietuzinkowo oraz nie bać się wchodzić na głęboką wodę.

 Zdjęcia z zajęć stacjonarnych:

TRWAJĄCE ZAPISY:

 Grupa 'Ciri’

Start zajęć:
10 maja 2022

Dni spotkań:
wtorki 19:00-20:30

Grupa wiekowa:
Dorośli
Miejsce spotkań:

Przestrzeń internetowa /
Google classroom

Poziom:
Początkujący

Daty i godziny zajęć:

– 10 maja 19:00-20:30 

– 17 maja 19:00-20:30 

– 24 maja 19:00-20:30 

– 31 maja 19:00-20:30

– 7 czerwca 19:00-20:30

– 14 czerwca 19:00-20:30

Warsztaty są prowadzone przez Annę Cecocho – obejmują 6 zajęć i składają się ze spotkań zdalnych. Każde zajecia trwają 1,5h i będą się odbywać zdalnie z użyciem Google Classroom.  By uczestnicyć w zajęciach niezbędny będzie komputer lub smartphone z podłączeniem do Internetu. 

Szczegóły grup

Grupy pisarskie liczą do 12 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych i studentów (grupy dorosłe).

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / improWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂