fbpx

Opis zajęć:



Warsztaty aktorstwa filmowego online

Zajęcia w formie online (zobacz też inne warsztaty)

r

Obecnie zapisy na te warsztaty są zamknięte. Zachęcamy do włączenia powiadomień o nowych grupach by nie przegapić otwarcia zapisów lub sprawdzenie trwających zapisów.  

Zapraszamy na intensywne warsztaty teatralne online, dzięki którym przełamiesz własne blokady, pozbędziesz się tremy i poznasz podstawowe narzędzia aktorskie używane w profesjonalnych teatrach.

 

Czym są warsztaty teatralne online?

Na warsztatach teatralnych online stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę, bo wierzymy że to właśnie ona otwiera nas na spontaniczne działania i zachęca do poszukiwania własnej autentyczności i nowych form ekspresji.

We wspólnej pracy warsztatowej wykorzystamy całą gamę narzędzi – będziemy tworzyć z improwizacją, oraz skupimy się na pracy z partnerem scenicznym. Wspólnie stawimy czoło tremie, oraz popracujemy z własnymi emocjami, ucząc się wykorzystywać je na własną korzyść. Praca z etiudami nauczy nas opowiadania historii grą aktorską, zaś ćwiczenia teatralne otworzą nas na świat i dadzą nową perspektywę. Na warsztatach nie oceniamy się, a staramy nawzajem ulepszać. Lubimy iść za impulsem, oraz szukać własnej autentyczności. Pracujemy z etiudami, ćwiczeniami na autentyczność sceniczną i emocjonalną, wykorzystując najrozmaitsze techniki aktorskie.

Istnieje możliwość późniejszej kontynuacji.

 

Dla kogo są przeznaczone warsztaty? 

Warsztaty teatralne online to świetna opcja dla osób początkujących i średniozaawansowanych, które rozpoczynają swoją przygodę z teatrem lub wiążą z nim swoje dalsze plany zawodowe i hobbystyczne. Osoby zabiegane, dla których zajęcia online umożliwiają uczestnictwo w warsztatach lub osoby, które ze względu na problematyczny dojazd do większych miast na zajęcia stacjonarne, idealnie odnajdą się w takiej formie zajęciowej.

 

Czym są warsztaty teatralne online?

Ważne, aby posiadać dobre łącze internetowe. Dodatkowo zadbaj o dobrej jakości mikrofon i kamerkę internetową – dzięki temu prowadzący będzie mógł_ogła lepiej ocenić Twoje umiejętności i uczyć Cię efektywniej.

    Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

    Dzięki warsztatom otworzysz się kreatywnie i scenicznie na pracę z emocjami. Nauczysz się sprawnie operować słowem oraz będziesz umieć wchodzić w różnego rodzaju role bez większego wysiłku. Udział w zajęciach pomoże Ci przełamać tremę sceniczną, podniesie Twoją pewność siebie i odblokuje nowe pokłady spontaniczności. Dodatkowo na zajęciach poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach, dzięki którym zyskasz nowe, wartościowe znajomości!

     

    Jakie korzyści możesz wynieść z warsztatów?

    Dzięki warsztatom otworzysz się kreatywnie i scenicznie na pracę z emocjami. Nauczysz się sprawnie operować słowem oraz będziesz umieć wchodzić w różnego rodzaju role bez większego wysiłku. Udział w zajęciach pomoże Ci przełamać tremę sceniczną, podniesie Twoją pewność siebie i odblokuje nowe pokłady spontaniczności. Dodatkowo na zajęciach poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach, dzięki którym zyskasz nowe, wartościowe znajomości!

     

    Prowadzący:


     

    Daria Kubisiak

    jest absolwentką reżyserii Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Jako dramatopisarka debiutowała tekstem Reduplikacja w reżyserii Aśki Grochulskiej w Łaźni Nowej w Krakowie w ramach Festiwalu Uczuć
    Urażonych. Współautorka i reżyserka instalacji teatralnej Kartoteka rozrzucona 2.016 (Instytut im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu, 2016). Reżyserka wydarzenia scenicznego Chór Performatyków, które otrzymało wyróżnienie na Forum Młodej Reżyserii w 2016 roku (Cricoteka, 2016; Teatr Nowy w Krakowie; 2017). Tworzy projekty z pogranicza teatru,
    wideo artu, tańca i sztuk performatywnych. Reżyserka spektaklu Hamlet, czyli Ofelia (AST w Krakowie, 2017) prezentowanego na Festiwalu Szekspirowskim w Gdańsku w nurcie OFF w 2018. Performerka, autorka tekstu i koncepcji w spektaklu Jestem miłością I i Jestem miłością II. Jako dramaturżka współpracowała m.in. z Klaudią Hartung-Wójciak, Jakubem Skrzywankiem, Cezarym Tomaszewskim, Rudolfem Zioło i Pawłem Miśkiewiczem. W Bibliotece Mieczysława
    Porębskiego przy MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie stworzyła grę performatywną Gra z Porębskim jako projekt samodzielnego dryfowania po Bibliotece. Reżyserka i współautorka scenariusza filmu Kraków Miastem Jazzu.

     Zdjęcia z zajęć stacjonarnych:

    Zapisy zamknięte!

    Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
    Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)







      Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


      Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

      PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski




      Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

      Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

      Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

      Do zobaczenia na zajęciach! 🙂