fbpx
Opis zajęć:

Diversity Motion

Warsztaty ruchu i ekspresji dla osób ze społeczności LGBTQ+

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Dokup dowolne warsztaty w pakiecie do poniższych zajęć! Po zapisie na te warsztaty otrzymasz na maila zniżkę 15% do wykorzystania przez 2 tygodnie na drugie.

Wolnych miejsc warsztatowych: 4

Czym jest warsztat Diversity Motion

To zajęcia skierowane do społeczności LGBTQ+, gdzie poprzez improwizację taneczną będziemy uczyć się dostrzegać potrzeby, postawy i emocje płynące z ciała. Ruch posłuży nam do odczytywania sygnałów, ale także to ich wyrażania, a to wszystko będzie się działo w bezpiecznej, życzliwej atmosferze zakładającej wzajemny szacunek i właściwe zaimki.

Dla kogo są przeznaczone warsztaty?

Dla społeczności LGBT+ i wszystkich osób, które pragną poprawić swoją relację z ciałem, poznać je lepiej i odkryć nowe oblicza ruchu.

Co będziemy robić na warsztatach?

Poznawać swoje ciało i jego możliwości odkrywać nowe płaszczyzny ruchu, budować taneczne flow i łączyć ruch z wyrażaniem wszystkiego, co chcemy wyrazić (dla innych lub dla siebie)

● Obalać stereotypy związane z ciałem i tańcem, eksplorować ruch wolny od oczekiwań, indywidualny, terapeutyczny

● Słuchać swojego ciała, odczytywać sygnały, jakie nam daje, poznawać różne sposoby komunikacji ciała ze świadomością i używać ich do ekspresji artystycznej lub terapeutycznej

 

 

Jak przygotować się na zajęcia? 

Ubrać swoje ciało swobodnie i wygodnie. Wziąć coś do picia. Przyjąć nastawienie odkrywcze i eksperymentatorskie.

 

Dla kogo jest warsztat?

● Zbudujesz lepszą relację ze sowim ciałem, spojrzysz na nie z nowej perspektywy, dowiesz się więcej o tym, jak działa i do czego jest zdolne 

● Poznasz sposoby na ekspresję artystyczną i terapeutyczną poprzez ruch, zyskasz nowe narzędzie komunikacji ze światem i samym_ą sobą 

● Spędzisz czas rozwojowo i twórczo w bezpiecznym, tolerancyjnym towarzystwie

teatr wakacyjny.
p

Sprawdź też zestaw minikursów online „Niezbędnik Rozwojowy” na którym dowiesz się, jak się efektywniej komunikować, jak skuteczniej realizować wymarzone cele oraz jak lepiej poznać siebie i budować zdrowe relacje.

Jak przygotować się na zajęcia? 

Ubrać swoje ciało swobodnie i wygodnie. Wziąć coś do picia. Przyjąć nastawienie odkrywcze i eksperymentatorskie.

 

Dla kogo jest warsztat?

● Zbudujesz lepszą relację ze swoim ciałem, spojrzysz na nie z nowej perspektywy, dowiesz się więcej o tym, jak działa i do czego jest zdolne 

● Poznasz sposoby na ekspresję artystyczną i terapeutyczną poprzez ruch, zyskasz nowe narzędzie komunikacji ze światem i samym_ą sobą 

● Spędzisz czas rozwojowo i twórczo w bezpiecznym, tolerancyjnym towarzystwie

Karolina Sobolewska

 

Psycholog o specjalności psychologia kliniczna, psychoterapia. Synergolog – specjalistka ds. analizy mowy ciała. Była zawodniczka sportowego tańca towarzyskiego, z osiągnięciami na parkietach ogólnopolskich oraz międzynarodowych, m.in mistrzostwo Europy we Francji w 2015r.

Swoją wiedzę i doświadczenie łączy jako Arteterapeutka. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych: Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej. Od siedmiu lat prowadzi zajęcia oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych. W pracy z ciałem skupia się na świadomości ciała i płynących z niego informacji, delikatności dla siebie i swobodnym ruchu intuicyjnym w oderwaniu od wystandaryzowanych kanonów i technik.

Od kilku lat praktukuje Rozwój Duchowy, który pomaga jej w holistycznym spojrzeniu na Człowieka oraz zaopiekowanie go na wszystkich płaszczyznach.

TRWAJĄCE ZAPISY:

Grupa 'Syringa’

Start zajęć:
30 listpada 2023

Dni spotkań:      Czwartki;
18:00 – 19:30

Grupa wiekowa:
Dorośli
Miejsce spotkań:         
Teatr Syrena
ul. Litewska 3

Cykl obejmuje 6 zajęć. Próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Grupa przeznaczona jest dla osób dorosłych. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny zegarowej. Warsztaty są prowadzi Karolina Sobolewska. Zajęcia są przeznaczone dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Szczegóły grup

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla osób dorosłych.

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Grupy noszą unikalne nazwy, by łatwiej je było rozróżniać. Możesz użyć ich, by spytać nas o ich szczegóły.

Żeby sprawdzić dokładne terminy zajęć zajrzyj do kalendarza warsztatów szukając po nazwie grupy 🙂

Jeśli te terminy Ci nie odpowiadają, możesz włączyć powiadomienie o nowych grupach. Dostaniesz maila maila, gdy otworzy się kolejna grupa. 🙂

Płatności i zniżki

 

Płatności można dokonać przelewem bankowym lub kartą kredytową. Istnieje możliwość płatności w ratach.

 

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS:

580,00 

lub płatność w 3 ratach

Cena niedługo wzrośnie!  

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie dwóch lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% (dla każdego uczestnika w grupie).

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 2 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

 

Obowiązuje płatność kwoty wpisowej lub pierwszej raty przed pierwszymi zajęciami. Wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zapisowy poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz zająć miejsce na zajęciach przed dokonaniem opłaty, możemy je dla Ciebie przetrzymać - daj nam znać telefonicznie na 780 122 376!

 

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz to pole, oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca w grupie! Kliknij "zapisz się" - przekierujemy Cię do formularza zapisowego, gdzie będziesz mógł zająć miejsce warsztatowe.

Jeśli na tej stronie jest dostępna więcej niż jedna grupa poniżej możesz wybrać do której chcesz się zapisać - jeśli dostępna jest tylko jedna - przechodząc dalej zapisujesz się do niej.

Wolnych miejsc warsztatowych: 4

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂