fbpx

Opis zajęć:



Warsztaty z kreatywności

Obudź w sobie dziecięcą radość tworzenia!

Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

r

Obecnie zapisy na te warsztaty są zamknięte. Zachęcamy do włączenia powiadomień o nowych grupach by nie przegapić otwarcia zapisów lub sprawdzenie trwających zapisów.  

Pamiętasz jak będąc dzieckiem osiedlowy trzepak potrafił zamienić się w tramwaj, by chwilę później stać się baobabem, po którego gałęziach zwinnie przeskakiwały małpy człekokształtne? A może przypominasz sobie krzesło, które zaraz po obiedzie mogło służyć jako ciasne wejście do króliczej nory, siodło rączego wierzchowca, bocianie gniazdo, czy tysiąc innych rzeczy?

Kreatywność nie jest darem, który otrzymują jedynie wybrani ale zdolnością, która drzemie w każdym z nas, czego najlepszym przykładem są dzieci. W ciągu życia nasz potencjał twórczy napotyka na szereg barier: część z nich powstaje na gruncie systemu edukacji, część za sprawą innych ludzi, a kolejne tworzymy my sami.

Warsztaty kreatywności to zajęcia, na których nauczysz się jak pobudzić swoją kreatywność i jak przełamywać bariery, które ją hamują. Dowiesz się jak rozmawiać ze swoim wewnętrznym krytykiem, jak nie upaść pod ciężarem cudzych opinii i jak zadbać o motywację do twórczego działania.

Bez względu na to, jakie są twoje pasje i zainteresowania – czy jesteś umysłem ścisłym, czy raczej masz duszę artysty, dzięki warsztatom kreatywności:

Będziesz łatwiej znajdować rozwiązania, tam gdzie wcześniej wydawało się że ich nie ma.
Nauczysz się jak radzić sobie w sytuacjach trudnych dzięki zmianie perspektywy  np. gdy doświadczasz negatywnych emocji.
Uwolnisz swój potencjał twórczy i zobaczysz jak  może korzystnie wpłynąć na satysfakcję z życia.
Dowiesz się jak wykorzystać osobisty potencjał twórczy przy określaniu ścieżki zawodowej i jak kreatywność może stać się formą profilaktyki wypalenia zawodowego.

 Zdjęcia z warsztatów w Varsztatovni:

Prowadzący:


 

Tomasz Szczypkowski

Trener umiejętności społecznych, absolwent Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, współpracownik Centrum Edukacji Obywatelskiej i mentor w programie Szkoła Demokracji, instruktor narciarstwa i rekreacji ruchowej, trener wewnętrzny w korporacji i tata trójki dzieci.  Co łączy powyższe? Pasja do edukacji! Z jednej strony potrzeba ciągłego samorozwoju i poszerzania horyzontów, a z drugiej chęć dzielenia się wiedzą i nabytymi umiejętnościami. Żyje według zasady to co dobre przekaż dalej, bo dzielona radość i wiedza to podwójna radość.  Obserwacja małych dzieci i ich nieskrępowanej twórczości obudziła w nim kreatywność uśpioną w czasie edukacji szkolnej i w dorosłym życiu. Dzięki temu rozpoczął pracę nad warsztatami łączącymi różne dziedziny np. warsztaty kulinarno-relacyjne dla par pt. „Przez żołądek do serca”. Prowadzi zajęcia z kreatywności nie tylko dla artystów, ale wszystkich chcących obudzić swoją dziecięca twórczość.  W swojej pracy stara się wykorzystywać zasoby drzemiące w każdym z nas. Pomaga odkrywać zdolności niezauważane, nieuświadomione i niedocenione.

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)







    Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


    Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

    PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski




    Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

    Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

    Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

    Do zobaczenia na zajęciach! 🙂