fbpx

Opis wydarzenia:Społeczne kolażowanie w Warszawie

Udział bezpłatny | Obowiązują zapisy

  Warszawa (zobacz inne wydarzenia)

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

Warszawa niczym Cię już nie zaskakuje? Szukasz nowych form artystycznego uzewnętrznienia swojej zimowej handry? Zapraszamy na wspólne tworzenie kolaży w Varsztatovni!

Niezbędne przybory, gazety i przestrzeń do pracy zapewnia organizator. W trakcie eventu oprócz kolażowania stworzymy bezpieczną przestrzeń do rozmowy, tworzenia nowych znajomości, dzielenia się przemyśleniami i przeżyciami. Jeśli rozglądasz się za nowymi twarzami i chcesz w przyjaznej atmosferze stworzyć coś artystycznego – zapraszamy!

Spotkanie zaczniemy od krótkiego zapoznania i wstępu, po którym przejdziemy do dzieła – wycinania, klejenia i wymyślania naszych kompozycji w akompaniamencie rozmów i w luźnej atmosferze.

Jeśli po zapisie na wydarzenie będziesz musiał(a) odwołać swoje uczestnictwo – prosimy o maila na [email protected] z informacją z możliwie jak największym wyprzedzeniem (przed dniem wydarzenia). Dzięki! <3

Nadchodzące spotkanie:

Termin spotkania:

02.03.2024 (sobota)
14:00 – 16:00

Miejsce spotkania:

Fundacja Varsztatovnia
Dzielna 5, Warszawa
Lokal użytkowy na parterze od ul. Dzielnej

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia! 🙂