fbpx

Opis wydarzenia:Społeczne kolażowanie w Warszawie

Udział bezpłatny | Obowiązują zapisy

  Warszawa (zobacz inne wydarzenia)

Są dostępne wolne miejsca

Warszawa niczym Cię już nie zaskakuje? Szukasz nowych form artystycznego uzewnętrznienia swojej zimowej handry? Zapraszamy na kolejną edycję wspólnego tworzenia kolaży w Varsztatovni!

Niezbędne przybory, gazety i przestrzeń do pracy zapewnia organizator – mimo to jeśli masz prasę w której wiesz że znajdziesz to czego szukasz – możesz zabrać własną! W trakcie eventu oprócz kolażowania stworzymy bezpieczną przestrzeń do rozmowy, tworzenia nowych znajomości, dzielenia się przemyśleniami i przeżyciami. Jeśli rozglądasz się za nowymi twarzami i chcesz w przyjaznej atmosferze stworzyć coś artystycznego – zapraszamy!

Spotkanie zaczniemy od krótkiego zapoznania i wstępu, po którym przejdziemy do dzieła – wycinania, klejenia i wymyślania naszych kompozycji w akompaniamencie rozmów i w luźnej atmosferze.

Jeśli po zapisie na wydarzenie będziesz musiał(a) odwołać swoje uczestnictwo – prosimy o maila na [email protected] z informacją z możliwie jak największym wyprzedzeniem (przed dniem wydarzenia). Dzięki! <3

Nadchodzące spotkanie:

Termin spotkania:

07.04.2024 (niedziela)
14:00 – 16:00

Miejsce spotkania:

Fundacja Varsztatovnia
Dzielna 5, Warszawa
Lokal użytkowy na parterze od ul. Dzielnej

Zapisy na następne spotkanie zostaną otwarte niebawem

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia! 🙂