fbpx

Opis zajęć:Rozciągnij się na świat

Jam stretchingowy

Cotygodniowe zajęcia otwarte
Warszawa (zobacz też inne warsztaty)

p

Warsztaty odbywają się w otwartej formie “jam” – każdy uczestnik może dołączyć oraz opuścić grupę w dowolnym momencie.

Opłaty są naliczane comiesięcznie w formie subskrypcji, w każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa.

Jamy to cotygodniowe rozciągnie (i nie tylko) dla każdego, kto chce się poczuć dobrze w swojej skórze, poszerzać swoje zakresy oraz świetnie się bawić. Uczestnictwo w zajęciach nie wymaga wcześniejszego doświadczenia, każdy jest mile widziany.

 

Czym są jamy stretchingowe?

To cotygodniowe zajęcia, na które można dopisać się w dowolnej chwili. Na jamach wykonujemy rutynowe ćwiczenia rozciągające, które będą miały na celu kontrolę ciała, wzmacnianie mięśni oraz poprawę koordynacji ruchowej. Na każdych warsztatach będziemy odkrywać i poszerzać możliwości naszego ciała. Zajęcia ze stretchingu będą prowadzone w oparciu o wiedzę z techniki tańca klasycznego, jogi, technik oddechowych i innych holistycznych metod pracy z ciałem.

 

Dla kogo są przeznaczone zajęcia?

To warsztaty dla wszystkich niezależnie od wieku! Zajęcia ze stretchingu są polecane osobom, które przez długie godziny pozostają w tej samej pozycji (pracujące w formie siedzącej). Jamy są idealne dla Ciebie, jeśli potrzebujesz prostej aktywności, która nie obciąży mięśni i stawów. Dodatkowo rozciąganie jest niezwykle ważne dla osób, które planują intensywne treningi, gdyż pomaga wyciszyć organizm i uniknąć zbędnych kontuzji. Polecamy go również naszym artystom, których praca wiążę się z nieodzownym wysiłkiem np. tancerzom.

 

Jak przygotować się do zajęć?

Radzimy ubrać się wygodnie, by czuć się komfortowo przy każdym ćwiczeniu. Na tych zajęciach mata może okazać się przydatna ale nie jest obligatoryjna.    I jak zawsze polecamy zabrać ze sobą dużą butelkę wody! 

Jakie korzyści możesz wynieść z zajęć?

Główną korzyścią jest świetna zabawa, możliwość odreagowania po ciężkim dniu pracy i przełamywanie wewnętrznych barier. Niemniej jednak powodów, dla których warto zapisać się na zajęcia jest znacznie więcej. Dzięki jamom poznasz wiele styli tanecznych jak np. dancehall, hip-hop, taniec współczesny, reggaeton, sexy dance i więcej.  Nauczysz się również wyrażać emocje poprzez ruch i poprawisz swoją koordynację ruchową. Zadbasz też o wzmocnienie swoich mięśni i kondycję!

Jakie korzyści możesz wynieść z zajęć?

Twoje ciało podziękuje Ci za te warsztaty! Stretching świetnie wypływa na całe ciało, uelastycznia wszystkie grupy mięśni,  poprawia mobilność stawów i wspomaga regenerację organizmu.

Ćwiczenia znacznie poprawią Twoją sylwetkę! Wszystko za sprawą rozciągnięcia mięśni co przełoży się na wysmuklenie figury.

Prowadzący:


 

Idalia Roberta Kurowska

Muzyczka, pianistka, tancerka, od wielu lat także pedagożka oraz mentorka. Kształciła się głównie w świecie muzyki klasycznej oraz tańca klasycznego, neoklasycznego. Ukończyła fortepian, klawesyn, fortepian historyczny i muzykologię. Uczestniczyła w wielu masterclass w Polsce i na całym świecie ( Niemcy, Francja, Holandia, Włochy, Hiszpania Anglia, USA, Rosja, Izrael) zarówno w dziedzinie muzyki jak i tańca. Jej główną ideą działalności artystycznej jest opowiadanie historii poprzez interdyscyplinarne projekty łączące różne dziedziny sztuki – muzykę, taniec, fotografię, literaturę, sztuki wizualne. Bardzo bliska jest jej stylistyka XIX i początku XX wieku. Właśnie w tej estetyce osadzona jest  twórczość Idalii. Najważniejsze dla niej jest, aby dzielić się  emocjami, myślami, doświadczeniami z widzem oraz studentami oraz wzajemna współpraca.
Równolegle z aktywną działalnością artystyczną, pasją Idalii jest  pedagogika oraz dzielenie się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Podczas  kilkuletniej obserwacji, wypracowała swoją autorską metodę opartą na holistycznym podejściu do sztuki i człowieka.

 Zdjęcia warsztatowe:

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected], lub na nasz numer: 6666 444 05

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂