fbpx

Opis zajęć:Zajęcia Impro – Dance
W ruchu, improwizując

Zajęcia stałe – Warszawa
środy o 17:00
Od 13 lutego 2019

To autorski program taneczny połączony z improwizacją teatralną. To wysyłanie sygnałów z ciała, reagowanie na impulsy i ruszanie się do muzyki dobieranej spontanicznie. To powrót do własnych instynktów i wyłączanie analizy, standardów i wstydu.

„Nosimy w sobie cuda, których poszukujemy wokół siebie” (Thomas Browne).
Celem warsztatów jest odkrycie wewnętrznych cudów, ośmielenie do wyjścia na parkiet i uświadomienie, że do dobrej zabawy nie są potrzebne stopnie taneczne ani napoje wyskokowe.

Impro Dance łączy w sobie gry i zabawy integracyjne, zumbę, aerobik, taniec organiczny oraz taniec grupowy. To nie tylko świetna zabawa, ale i wysiłek fizyczny, który zadba o dobrą formę, poprawę samopoczucia i kondycji.

We wspólnej podróży, gdzie ciało ma pierwszeństwo nad rozumem odłożymy na bok telefony komórkowe i skoncentrujemy się na drugim człowieku. Wykorzystując improwizację teatralną, muzykę oraz energię grupy będziemy szukać własnej naturalności, autentyczności i prawdy.

Istnieje możliwość późniejszej kontynuacji.

Prowadząca:


Nel Gwiazdowska

Absolwentka socjologii w Collegium Civitas w Warszawie, która swoją pracę magisterską pt. „Płciowy spektakl w improwizowanym teatrze życia codziennego” obroniła z wyróżnieniem. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w pionie produkcyjnym i reżyserskim przy serialach, filmach i programach telewizyjnych.

Taneczną przygodę rozpoczęła 25 lat tamu, podczas reprezentowania formacji „Mały Kamionek” w tańcu towarzyskim. Później tanecznym krokiem przemierzała przez liczne style tańca współczesnego, nowoczesnego, hip hop’u, show dance, party dance style, Organic Dance, latino z salsą i bachatą na czele.

Uczestniczyła w wielu warsztatach, kursach i szkoleniach teatralno – tanecznych (GRMG, Szkoła Impro, Basen Artystyczny ASiK, EDS, Akademia Tańca, Teatr Baza, UOUW etc.) W jej artystycznym życiorysie nie może zabraknąć wystąpień na niszowych scenach teatru i przed kamerą, a także prowadzenia warsztatów tanecznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Będąc instruktorką zumby wymyśliła swój autorski program Impro Dance.

Gdzie i kiedy odbywają się spotkania?

Warsztaty odbywają się w środy o 17:00

Pierwsze zajęcia w sezonie zaczynamy od 13 lutego 2019 w Akademii Tańca Tomasza Potockiego na ul.  Wolności 2A.

Warsztaty odbywają się w formie stałej, pojedyncze spotkanie trwa 1,5h

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupa liczy do 16 osób i jest przeznaczona dla dorosłych (bez górnej granicy wieku)

Jeżeli jesteś poniżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach ze starszą grupą – również zapraszamy!

Mapa:

Akademia Tańca

Jak się zapisać?

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się:

 Przez formularz zapisu na tej stronie.

 Mailowo – [email protected] – w tytule imię i nazwisko uczestnika (wymaga potwierdzenia z naszej strony).

 Telefonicznie – na numer 6666 444 05

 

W treści zgłoszenia prosimy o podanie imienia, nazwiska i wieku uczestnika oraz telefonu kontaktowego i nazwę oraz termin wybranych warsztatów.

Mile widziana, ale nieobowiązkowa, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach tanecznych zapisujących się osób 🙂

Zapisz się na warsztaty!

Po wypełnieniu formularza wyślemy Ci potwierdzenie zapisu
  Zapisuję się z kimś


  Zgłoszenie rezerwuje stałe miejsce w grupie warsztatowej pod warunkiem płatności do 3 dni roboczych od zapisu (cena i dane płatności poniżej)
  .  Płatności

  Opłaty wnoszone są comiesięcznie. 

  OPŁATA MIESIĘCZNA (przy 4 zajęciach w miesiącu) – 160zł

  Po otrzymaniu zgłoszenia na warsztaty wyślemy Ci dokładne dane płatności na luty 2019.

  Spotkania odbywają się raz na tydzień. Warsztat odbywa się w formie stałej – oznacza to że można dołączyć i zrezygnować w dowolnym momencie

   

  Terminy wnoszenia opłat:

  Płatności za warsztaty odbywają się z góry comiesięcznie. Opłaty za zajęcia można uiszczać na zajęciach, pod koniec miesiąca, lub przelewem na konto Varsztatovni.

  Kwotę wpisową wpłacić na konto Fundacji najpóźniej na pierwszych zajęciach – jednak stałe miejsce w grupie rezerwuje dopiero opłacenie zajęć.

  Przy zapisie w parach lub grupach obowiązuje zniżka -15% na pierwszy miesiąc warsztatów. Jeśli zapisujesz się z kimś – zaznacz to w formularzu. 

   

  Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych odbytych zajęciach bez podawania powodu.

  Dane do przelewu:

   


  Fundacja SWAP
  ul. Kwitnąca 5/45
  01- 926 Warszawa
  mBank
  09 1140 2004 0000 3302 7787 3141

  (W tytule przelewu kod warsztatów „VS-01” oraz Imię i nazwisko uczestnika)

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected],   lub na nasz numer: 6666 444 05

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera:   Treść newsletterów dopasowujemy do miast 🙂


   Chcę być informowany_a o nowo otwartych grupach wybranych warsztatów w moim mieście

   Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

   PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
   Do zobaczenia na zajęciach! 🙂