fbpx

Opis zajęć:Warsztaty teatralne i inne szaleństwa
Grupa teatralna (dorośli / młodzież)

Start semestru – wrzesień 2019
Warszawa (zobacz też inne miasta)

Na warsztatach teatralnych stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę, bo wierzymy że to właśnie ona otwiera nas na spontaniczne działania i zachęca do poszukiwania własnej autentyczności i nowych form ekspresji.

We wspólnej pracy warsztatowej wykorzystamy całą gamę narzędzi – będziemy tworzyć z improwizacją, oraz skupimy się na pracy z partnerem scenicznym. Wspólnie stawimy czoło tremie, oraz popracujemy z własnymi emocjami, ucząc się wykorzystywać je na własną korzyść. Praca z etiudami nauczy nas opowiadania historii grą aktorską, zaś ćwiczenia teatralne otworzą nas na świat i dadzą nową perspektywę

Na warsztatach nie oceniamy się, a staramy nawzajem ulepszać. Lubimy iść za impulsem, oraz szukać własnej autentyczności.

Mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną edycję warsztatów teatralnych – zamieszanych w to będzie aż trzech prowadzących, oraz 3 zupełnie różne grupy warsztatowe. Z wielką niecierpliwością wyczekujemy, by zobaczyć co tym razem uda nam się stworzyć, jakie znajomości zawrzeć, oraz co znajdziemy w meandrach własnego jestestwa.

Istnieje możliwość późniejszej kontynuacji.

Warsztat będzie prowadzony wspólnie przez dwóch prowadzących.

 

Prowadzący:


 

Bartek Gola

 

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły teatralnej we Wrocławiu, absolwent Laboratorium Meisnera w Warszawie. Na co dzień pracuje jako aktor, reżyser i instruktor aktorstwa. Jako acting level performance nadzoruje sekcję aktorską i współtworzy spektakle w Broadway Musical School. 

Zadebiutował rolą w filmie „Maraton tańca” Magdaleny Łazarkiewicz w wieku dziewiętnastu lat. Można go zobaczyć w teledyskach, reklamach, kampaniach społecznościowych, filmach i serialach, m.in.: W Rytmie Serca, Leśniczówka, Dziewczyny Wojenne, Za Marzenia, The Coldest Game i wiele innych. Film krótkometrażowy „Cisza” w reż. Iwony Bieleckiej, w którym zagrał główną rolę razem z Ewą Kasprzyk został wielokrotnie nagrodzony na 48 Hour Film Project Poland.

Jako reżyser tworzy autorskie projekty teatralne i realizuje koncerty. W 2018 roku, wraz z premierą sztuki “Don Juan”, powołał do życia grupę Teatr Południe.

Jagoda Pyrz

 

Obroniła tytuł zawodowej aktorki w Związku Artystów Scen Polskich w Warszawie. Absolwentka Studium Aktorskiego przy Teatrze Śląskim w Katowicach. Absolwentka Laboratorium Meisnera w Warszawie. Przez pierwsze lata swojej ścieżki zawodowej była związana ze scenami na Śląsku, takimi jak Teatr im. Stanisława Wyspiańskiego i Teatr Gry i Ludzie.

Realizowała kampanie społeczne, reklamy, role w serialach, filmach, teledyskach i niezależnych projektach teatralnych. Od kilku lat jest związana z Broadway Musical School jako instruktorka aktorstwa. W szkole Musicalowej prowadzi, także aktorskie master class. Jest pasjonatką techniki Meisnera, którą łączy ze swoimi doświadczeniami i nowatorskimi ćwiczeniami w treningu aktorskim.

 Zdjęcia warsztatowe:

Gdzie i kiedy odbywają się spotkania?

Semestralne warsztaty teatralne odbywają się w następujących grupach:

Grupa I  (16-18 lat) : Próby co tydzień w poniedziałki o 17:00 w Teatrze Baza od 16 września 2019

Grupa II (19+ lat) : Próby co tydzień w poniedziałki o 19:10 w Teatrze Baza od 16 września 2019

Semestr obejmuje 12 zajęć, próby nie odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy. Każde warsztaty trwają 2 godziny zegarowe.

Warsztat jest dedykowany osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym.

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupy liczą do 16 osób i są przeznaczone dla dla osób w wieku licealnym (gr. I) oraz studentów i dorosłych (gr. II)

Jeżeli jesteś poniżej lub powyżej grupy wiekowej, ale wiesz, ze odnajdziesz się na warsztatach – również zapraszamy!

Jak się zapisać?

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się:

 Przez formularz zapisu poniżej.

 Mailowo – zapisy@varsztatovnia.pl – w tytule imię i nazwisko uczestnika, dopisek “Wokal WWA” oraz numer grupy (wymaga potwierdzenia z naszej strony).

 Telefonicznie – na numer 6666 444 05

 

W treści zgłoszenia prosimy o podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia uczestnika oraz telefonu kontaktowego.

Mile widziana, ale nieobowiązkowa, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach wokalnych zapisujących się osób 🙂

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz ten formularz – w grupie są wolne miejsca!
Po wypełnieniu formularza wyślemy Ci potwierdzenie zapisu

 
Zapisuję się z kimś / Byłem już na zajęciach


Pamiętaj, że druga osoba też musi wypełnić formularz zapisowy!Szczegóły dotyczące grup znajdziesz powyżej na tej stronie

Poniżej w cudzysłowie wpisz TAG WARSZTATÓW

Zgłoszenie rezerwuje stałe miejsce w grupie warsztatowej pod warunkiem płatności do 3 dni roboczych od zapisu (cena i dane płatności na tej stronie oraz w mailu potwierdzającym)
.Płatności

Opłaty wnoszone są w formie przelewu bankowego. 


OPŁATA JEDNORAZOWA – 570 ,-
(po 31 sierpnia 660,-)

RATY 3 x  223 ,-
(po 31 sierpnia 3 x 250 ,-) *

*Jeśli byłeś już na zajęciach lub zapisujesz się w grupie 2 lub więcej osób – obowiązuje zniżka 10% od każdej płatności (dla każdego uczestnika w grupie)

Terminy wnoszenia opłat:

Płatności za warsztaty odbywają się z góry. Zapis przez formularz rezerwuje miejsce na warsztatach na 3 dni robocze – wpłata zapewnia uczestnictwo w warsztatach.

Pierwszą opłatę za warsztaty należy wpłacić na konto Fundacji przed pierwszymi zajęciami. W przypadku płatności w ratach – pierwsza rata rezerwuje miejsce w grupie, druga rata obowiązuje do czwartych zajęć, trzecia do ósmych.

 

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Dane do przelewu:

 


Fundacja SWAP
ul. Kwitnąca 5/45
01- 926 Warszawa
mBank
09 1140 2004 0000 3302 7787 3141

(W tytule przelewu kod “Teatr WWA” oraz Imię i nazwisko uczestnika)

Dane do przelewu wyślemy Ci również mailem po zapisaniu się na zajęcia 🙂

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: zapisy@varsztatovnia.pl, lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂