fbpx

Opis zajęć:Warsztaty wokalne z Sebastianem Dudzikiem

“Rozśpiewaj się na świat”

Czwartki 19:00
Od 10 stycznia 2019

Na tej stronie trwają zapisy na grupę II w czw. o godz. 19:00. Grupa I została zapełniona 

Kolejna tura warsztatów wokalnych z jest dedykowana dla osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Podczas 12 spotkań zgłębimy  podstawy śpiewu, oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów, a także zajmiemy się indywidualną interpretacją kreatywną w utworach.

Grupowe zajęcia wokalne dają możliwość nauki pracy w zespole. Zajęcia obejmować będą pracę nad techniką wokalną: emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym. Uczestnicy będą mieli okazję rozwijać słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie, a także nauczyć się pracy z mikrofonem. Będziemy korzystać z szeregu technik wokalnych, np: mix, curbing, twang, belcanto. Oprócz tego zastosujemy zabawy i gry teatralno – wokalne, które wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii, otwierają i świetnie integrują grupę.

Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia ,wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji. Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, i indywidualnie – są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.

Ze wszystkich solowych utworów stworzymy magnum opus naszych zajęć, w którym, wykorzystując duety, utwory solowe i tercety, wystąpimy przed publicznością w formie koncertu wieńczącego naszą pracę.

Istnieje możliwość kontynuacji 🙂

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:Sebastian Dudzik

Wokalista, dyrygent, instruktor wokalny. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na specjalności dyrygentura chóralna i prowadzenie zespołów wokalnych. Studiuje wokalistykę estradową w Akademii Muzycznej im. Bacewiczów w Łodzi. Laureat ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów i festiwali m.in. Niemen Non Stop w Słupsku, Debiuty w Lublinie, Eurosong w Malborku, czy Festiwalu Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie.

Wielokrotnie wyróżniony nagrodą Rektora AM w Katowicach oraz stypendium Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza za osiągnięcia i działalność artystyczną. Wraz z różnymi zespołami wokalnymi i chórami, w tym gospel, koncertował w kraju i za granicą (m.in. w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach), a także zdobywał laury na międzynarodowych festiwalach chóralnych m.in. I nagroda na Międzynarodowym Festiwalu Varsovia Cantat 2014 w Warszawie czy I nagroda na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Cerkiewnej w Hajnówce 2015.

Gdzie i kiedy odbywają się próby?

Warsztaty wokalne odbywają się w czwartki o 19:00

Spotkania odbywają się co tydzień w sali Studia nagrań Rimbi Rimbi na Grochowskiej 301/305 w Warszawie, w każdy czwartek – pierwsze zajęcia odbywają się 10 stycznia 2019

Pojedyncze warsztaty trwają 2 godziny.

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Obie grupy liczą do 15 osób i są przeznaczone dla osób w przedziale wiekowym 20-30 lat – Jeśli jednak wiesz, że odnajdziesz się w grupie będąc poniżej lub powyżej przedziału wiekowego – również zapraszamy!

Jak się zapisać?

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się:

 Przez formularz zapisu na tej stronie.

 Mailowo – zapisy@varsztatovnia.pl – w tytule imię i nazwisko uczestnika i kod warsztatów “V4-05″(wymaga potwierdzenia z naszej strony).

 Telefonicznie – na numer 6666 444 05

 

W treści zgłoszenia prosimy o podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia uczestnika oraz telefonu kontaktowego.

Mile widziana, ale nieobowiązkowa, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach wokalnych zapisujących się osób 🙂

Zapisz się na warsztaty!

Po wypełnieniu formularza wyślemy Ci potwierdzenie zapisuZgłoszenie rezerwuje stałe miejsce w grupie warsztatowej pod warunkiem płatności do 3 dni roboczych od zapisu (cena i dane płatności na tej stronie)
.Płatności

Opłaty wnoszone są semestralnie. Istnieje możliwość płacenia w ratach.

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS– 640zł*

RATY 3 x 230zł*

*przy zapisie w grupie 2 i więcej osób obowiązuje zniżka 10% dla każdego uczestnika – Skontaktuj się z nami jeśli zapisujesz się z kimś 🙂 

 

Spotkania odbywają się raz na tydzień. Kurs obejmuje 12 spotkań.

 

Terminy wnoszenia opłat:

Płatności za warsztaty odbywają się z góry. W przypadku płatności w ratach – druga rata przed czwartym, trzecia przed siódmym spotkaniem. Pierwsza wpłata rezerwuje miejsce w grupie.

Pełną kwotę lub pierwszą ratę należy wpłacić na konto Fundacji najpóźniej na drugich zajęciach – jednak stałe miejsce w grupie rezerwuje dopiero opłacenie pierwszej raty lub całości kwoty.

 

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Dane do przelewu:

 


Fundacja SWAP
ul. Kwitnąca 5/45
01- 926 Warszawa
mBank
09 1140 2004 0000 3302 7787 3141

(W tytule przelewu kod warsztatów “V4-05” oraz Imię i nazwisko uczestnika)

Wszelkie pytania prosimy kierować na mail: zapisy@varsztatovnia.pl, lub na nasz numer: 6666 444 05

Do zobaczenia na zajęciach!