fbpx

Opis zajęć:Warsztaty wokalne w Warszawie

“Rozśpiewaj się na świat”

Poniedziałki o 17:00
Od 22 lipca 2019 (12 zajęć)
Warszawa (zobacz też inne miasta)

Na tej stronie zapiszesz się na warsztaty wokalne w formach zwykłych – rzuć też okiem na warsztaty wokalne w formach wakacyjnych na które obecnie trwają zapisy 🙂

Kolejna tura warsztatów wokalnych w Varsztatovni dedykowana jest dla osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Podczas zajęć zgłębimy  podstawy śpiewu, oddechu, budowy aparatu głosowego i rezonatorów, a także zajmiemy się indywidualną interpretacją kreatywną w utworach. Odkryjemy siebie i swój głos.

Grupowe zajęcia wokalne dają możliwość nauki pracy w zespole. Zajęcia obejmować będą pracę nad techniką wokalną: emisją głosu, dykcją, prawidłowym oddechem, pracy nad ciałem i postawą,interpretacją tekstu oraz pracę nad ruchem scenicznym. Uczestnicy będą mieli okazję rozwijać słuch harmoniczny podczas śpiewu w wielogłosie, a także nauczyć się pracy z mikrofonem,a co najpiękniejsze skorzystać z pracy w twórczej grupie i wspólnie poimprowizować. Prowadzący słucha grupy i w zależności od jej zainteresowań dobiera materiał.

Praca na próbach jest intensywna, dynamiczna, z dużym naciskiem na odkrycie w uczestnikach swojego unikatowego brzmienia ,wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji. Ćwiczenia odbywają się w pełnej grupie, z podziałem na mniejsze zespoły, i indywidualnie – są one na bieżąco dostosowywane do rozwoju uczestników, ich silnych stron i tych, nad którymi należy popracować.

Istnieje możliwość kontynuacji

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Plan tematyczny zajęć:

 

1. Praca nad stresem, rozluźnieniem ciała.

2. Emisja głosu i dykcja.

3. Doskonalenie słuchu harmonicznego.

4. Poszerzenie świadomości rejestrów głosowych.

5. Interpretacja piosenek.

6. Podstawy improwizacji wokalnej.

Prowadzący:


 

Ada Kiepura

Wokalistka, kompozytorka, chórzystka, trener wokalny. Absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na kierunku jazz i muzyka estradowa.  Aktualnie studiuje Muzykę w mediach w Collegium Civitas w Warszawie.  Jako że jedną z jej pasji jest muzyka gospel, w Wielkiej Brytanii prowadzi chór AMEN oraz uczy emisji głosu.
W Warszawie pod swoimi skrzydłami ma kilka grup w Studiu Wokalnym STAGE VOICE. W wolnym czasie śpiewa w warszawskim chórze SouLadies. Pracuje również nad materiałem autorskim z gatunku elecronic soul.Obecnie w firmie DCODE MEDIA odpowiedzialna jest za muzykę w produkcjach reklamowych.

Gdzie i kiedy odbywają się próby?

Warsztaty wokalne odbywają się raz w tygodniu, w poniedziałki o 17:00. Kurs warsztatowy obejmuje 12 zajęć.

Spotkania odbywają się w sali nagrań Mistic Studio przy ul.Batorego 14 w Warszawie. Pierwsze spotkanie odbywa się 22 lipca 2019.

Pojedyncze warsztaty trwają 2 godziny.

Ile osób liczy grupa i jakie są przedziały wiekowe?

Grupa liczy do 16 osób i jest przeznaczona dla osób w przedziale wiekowym 20-30 lat – Jeśli jednak wiesz, że odnajdziesz się w grupie będąc poniżej lub powyżej przedziału wiekowego – również zapraszamy!

Warsztat jest dedykowany osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym.

Jak się zapisać?

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się:

 Przez formularz zapisu poniżej.

 Mailowo – zapisy@varsztatovnia.pl – w tytule imię i nazwisko uczestnika i kod warsztatów “V6-33″(wymaga potwierdzenia z naszej strony).

 Telefonicznie – na numer 6666 444 05

 

W treści zgłoszenia prosimy o podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia uczestnika oraz telefonu kontaktowego.

Mile widziana, ale nieobowiązkowa, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach wokalnych zapisujących się osób 🙂

Zapisz się na warsztaty!

Jeśli widzisz ten formularz – w grupie są wolne miejsca!
Po wypełnieniu formularza wyślemy Ci potwierdzenie zapisu
Zapisuję się z kimś / Byłem już na zajęciach


Pamiętaj, że druga osoba też musi wypełnić formularz zapisowy!

Zgłoszenie rezerwuje stałe miejsce w grupie warsztatowej pod warunkiem płatności do 3 dni roboczych od zapisu (cena i dane płatności na tej stronie i w mailu potwierdzającym)
.Płatności

Opłaty wnoszone są w formie przelewu bankowego.

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA KURS– 550, *
(po 8 lipca 640 ,-)

 

*przy zapisie w grupie 2 i więcej osób obowiązuje zniżka 10% dla każdego uczestnika

Kurs obejmuje 6 spotkań warsztatowych.

Terminy wnoszenia opłat:

Płatności za warsztaty odbywają się z góry. Zapis przez formularz rezerwuje miejsce na warsztatach na 3 dni robocze – wpłata zapewnia uczestnictwo w warsztatach.

Opłatę za warsztaty należy wpłacić na konto Fundacji przed pierwszymi zajęciami. 

 

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 5 dni po pierwszych warsztatach bez podawania powodu.

Dane do przelewu:

 


Fundacja SWAP
ul. Kwitnąca 5/45
01- 926 Warszawa
mBank
09 1140 2004 0000 3302 7787 3141

(W tytule przelewu kod warsztatów “V6-33” oraz Imię i nazwisko uczestnika)

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: zapisy@varsztatovnia.pl,   lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera:Treść newsletterów dopasowujemy do miast 🙂

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂