fbpx

Opis wydarzenia:Warsztaty teatralne w Krakowie

Udział bezpłatny | Obowiązują zapisy

  Wrocław

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

r

Te zajęcia są dedykowane osobom, które nigdy nie były zapisane na warsztaty w danej tematyce w Varsztatovni.

Jeśli zastanawiasz się nad zapisem na zajęcia cykliczne – zapisz się tu i sprawdź czy to dla Ciebie!

Na zajęciach będziemy uczyć się wyrażania siebie poprzez ruch i poznawać jeden z najbardziej eleganckich stylów tanecznych.  Gwarantujemy świetną zabawę i znakomitą okazję do poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach!

Czy mogę przyjść na zajęcia, jeśli nigdy nie tańczyłem_am?
Zapraszamy osoby zarówno początkujące, jak i te, które mają do czynienia z tańcem, ale niekoniecznie z baletem. Dla tej pierwszej grupy może to być wyjątkowa i absolutnie nowa przygoda, a dla drugiej poprawienie i ulepszenie swojego warsztatu tanecznego.

Zajęcia są dedykowane osobom dorosłym początkującym, które zastanawiają się czy dłuższy cykl zajęciowy, na który można zapisać się tutaj jest dla nich.

Jak wyglądają warsztaty?
Spotykamy się w kilkanaście osób. Będziemy ćwiczyć proste ruchy baletowe na poziomie podstawowym. Nie musiz mieć doświadcenia! Pamiętaj, aby mieć na sobie wygodne ubranie, które nie będzie krępowało ruchów. Tańczyć będziemy w skarpetkach.

Nie zapomnij zabrać wody!

Udział w warsztatch jest bezpłatny – obowiązują zapisy poniżej.

Prowadzi:

Marta Stępień

tancerka, performerka, pedagog. Ukończyła prywatną Szkołę Baletową „Capitol” we Wrocławiu. Jako uczennica brała udział w spektaklach Opery Wrocławskiej tj. „Dziadek do Orzechów”, „Kopciuszek”. Absolwentka kierunku „Taniec współczesny”Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Swoją edukację kontynuowała w Wielkiej Brytanii w London Contemporary Dance School, na kierunku „Developing Artistic Practice”, gdzie uzyskała tytuł magistra. Od 2019 roku związana z Follow Through Collective w Londynie, z którym współtworzyła projekty na pograniczu tańca, performans oraz filmu. Artystka platformy „Inklingroom”, organizującej eventy łączące muzykę techno z tańcem współczesnym. Uczestniczka wielu warsztatów w Polsce i za granicą, gdzie zdobywała doświadczenie z zakresu: tańca współczesnego, improwizacji, tańca fizycznego, release I GAGA movement language. Współpracowała między innymi z takimi artystami jak: Paulina Wycichowska, Seke Chimutengwende, Leila McMillan, Greta Gauhe, Keity Pook, Florence Peak, Eve Stainton, Roman Baca, Tim Casson. W 2020 roku, wraz z Zuzanną Nir, założyła kolektyw ruchowy REWERS, w ramach którego organizuje cykliczne warsztaty taneczne we Wrocławiu.

Jeśli po zapisie będziesz musiał_a odwołać swoje uczestnictwo – prosimy o maila na [email protected] z informacją z możliwie jak największym wyprzedzeniem. Dzięki! <3

Nadchodzące spotkanie:

Termin spotkania:

27 sierpnia 2022 (sobota)
18:00-19:30

Miejsce spotkania:

STC dance&more
Daszyńskiego 10A
Wrocław

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia! 🙂