fbpx

Opis wydarzenia:Warsztaty wokalne we Wrocławiu

Udział bezpłatny | Obowiązują zapisy

  Wrocław

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

r

Te zajęcia są dedykowane osobom, które nigdy nie były zapisane na warsztaty w danej tematyce w Varsztatovni.

Jeśli zastanawiasz się nad zapisem na zajęcia cykliczne – zapisz się tu i sprawdź czy to dla Ciebie!

Na warsztatach wokalnych stawiamy przede wszystkim na luźną atmosferę, bo wierzymy że to właśnie ona otwiera nas na spontaniczne działania i dodaje pewności siebie. 

Podczas zajęć poznamy podstawowe aspekty śpiewu. Będziesz miał_a okazję poznać swój głos i stawić czoło tremie, jeśli tylko będziesz mieć na to ochotę w dniu zajęć.

Kto może przyjść na warsztaty?

Warsztat jest świetny dla osób, które zastanawiają się nad zapisem na dłuższy cykl zajęciowy. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Zajęcia są dedykowane osobom dorosłym początkującym lub średniozaawansowanym.

Jak wyglądają warsztaty?

Spotkamy się w kilkanaście osób. Poznamy podstawowe zagadnienia związane ze śpiewem i rozpoczniemy naukę swojego instrumentu jakim jest głos. Nie musiz mieć doświadcenia! Pamiętaj, aby zabrać ze sobą butelkę wody 🙂

Udział w warsztatch jest bezpłatny – obowiązują zapisy poniżej.

Prowadzi:

Weronika Ogonowska

Wokalistka od wielu lat związana z wrocławską sceną muzyczną. Na co dzień zajmująca się muzyką klasyczną (Absolwentka  Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu w klasie śpiewu solowego).
Często współpracuje z chórem Narodowego Forum Muzyki w formie chórzysty. Jednak muzyka rozrywkowa jest bliska jej sercu.
Od roku 2020 aktorka w Teatrze muzycznym Forte. Jednym z najbardziej istotnym elementem w śpiewie jest dla niej słowo i jego wymowa. Odnajduje się dobrze zarówno w polskiej jak i w zagranicznej muzyce rozrywkowej.

Jeśli po zapisie będziesz musiał_a odwołać swoje uczestnictwo – prosimy o maila na [email protected] z informacją z możliwie jak największym wyprzedzeniem. Dzięki! <3

Nadchodzące spotkanie:

Termin spotkania:

20 sierpnia 2022 (sobota)
18:00-20:00

Miejsce spotkania:

UniqStudio
ul. Krakowska 100, Wrocław

W tej grupie nie ma już miejsc - niedługo pojawią się nowe grupy!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia! 🙂