fbpx
Opis zajęć:

Wrocławska Awantura sceniczna!

Intensywne warsztaty ogólnoperformatywne

Wrocław (zobacz też inne warsztaty)

r

Obecnie zapisy na te warsztaty są zamknięte. Zachęcamy do włączenia powiadomień o nowych grupach by nie przegapić otwarcia zapisów lub sprawdzenie trwających zapisów.  

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Was na coś zupełnie nowego. Zajawkowy projekt warsztatowy łączący śpiew, taniec i aktorstwo w kreatywny miszmasz pod wdzięczną nazwą Warszawskiej Awantury Scenicznej.

Czym jest WAS? 

WAS to intensywny warsztat dla dorosłych złożony z 10 zajęć na przestrzeni dwóch tygodni. Będziemy zwinnie przeplatać na nim podstawy 3 żywiołów performatywnych – ruchu (taniec), działania (aktorstwo) oraz dźwięku (wokal).

Żywioły mają to do siebie, że bywają nieprzewidywalne, więc na warsztatach będziemy działać intensywnie, dynamicznie i spontanicznie, stawiając przede wszystkim na dobrą zabawę i skondensowane działania zamiast kucia teorii i powtarzania sztampowych ćwiczeń.

 

Dla kogo jest WAS?

Do Awantury zapraszamy każdego, kto szuka zajawki w działaniach scenicznych i ciekawi go aktorstwo, taniec lub wokal. Celem warsztatu jest przede wszystkim zabawa, nowe relacje, przełamanie barier (zarówno tych artystycznych jak i społecznych).  Na zajęciach nie oceniamy się nawzajem i wpieramy się w rozwoju.

Masz wolne dwa tygodnie i szukasz czegoś nowego, ale nie masz technicznego przygotowania ani obycia ze sceną? Szukasz nowej zajawki ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy!

 

Co będzie z tego dla Ciebie?

Podczas Awantury przełamiesz swoje tremy i wjedziesz na scenę na własnych zasadach – jeśli dobrze pójdzie wykorzystasz pozyskane umiejętności również poza sceną. Poznasz też ludzi o podobnych zainteresowaniach (znajomości z warsztatów często trwają na lata – info z autopsji), zyskasz inspirację i motywację do działania, oraz nauczysz się efektywnie korzystać z własnej wrażliwości i ukrytych pokładów twórczych.

Jakby tego było mało – kreatywnie spędzisz czas, a do domu weźmiesz ze sobą dobre wspomnienia. No i kto wie, może będzie to początek nowej pasji, która doprowadzi Cię do miejsc o których nawet nie miałeś_aś pojęcia!

Plan zajęć:

 

1. Rytm i ruch

2. Śpiew harmoniczny

3. Interpretacja muzyki przez ruch

4. Uważność i autentyczność

5. Mimika i emocje

6. Dynamika głosu i dykcja

7. Impro komediowe

8.  Interpretacja tekstu i emocje w muzyce

9.  Scenki improwizowane

10. Finał 

 Zdjęcia z poprzednich warsztatów:

Prowadzący:


 

Aleksandra Andrzejewska

Debiutująca polska artystka i wokalistka. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką muzyki rozrywkowej. Od 2021 roku związana z wytwórnią KAYAX i projektem My Name Is New. Adeptka drugiego roku Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu, współpracująca z Teatrem Muzycznym Capitol jako chórzystka. Swój warsztat aktorski szlifowała pod okiem znanych polskich aktorów i improwizatorów, a w swoje warsztaty chętnie wplata techniki oddechowe oraz ruch i plastykę ciała.

 

Zapisy zamknięte!

Niestety zapisy do tej grupy zostały zakończone.
Jeśli ostatnia grupa niedawno została zamknięta – bardzo możliwe, że w przeciągu kilku dni powstanie następna – zachęcamy do zostawienia maila, by otrzymać powiadomienie gdy to się stanie! (powiadomienia o grupach można wyłączyć w dowolnym momencie)  Będziemy informować Cię tylko o grupach, które odbywają się w wybranym mieście i o ogólnodostępnych zajęciach online


  Warsztaty wokalne i muzyczneWarsztaty teatralne / impro / performatywneWarsztaty ruchowe / taneczneWarsztaty kreatywne / manualne / pisarskieWarsztaty rozwojowe / terapeutyczneWszystkie warsztaty

  PolskiAngielskiUkraińskiRosyjski
  Zapraszamy też do rzucenia okiem na pozostałe warsztaty – na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

  Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected]lub na nasz numer: 780 122 376 (pon - pt | 9:00-16:00)

  Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami - zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

  Do zobaczenia na zajęciach! 🙂