fbpx

#kultura w sieci

ZDALNIE ZDOLNI

Tutaj w przyszłości pojawi się program warsztatów w ramach programu Zdalnie Zdolni. Tymczasem zapraszamy do rzucenia okiem na nasze pozostałe warsztaty.
Do usłyszenia niebawem!

O NAS:

Fundacja Varsztatovnia

 

Celem naszej fundacji jest promocja sztuki niezależnej oraz wartości takich jak wolność ekspresji, wrażliwość na sztukę, partycypacja obywatelska, odpowiedzialność społeczna i ambicja.

Od 5 lat działamy w siedmiu największych miastach w Polsce, organizując setki godzin warsztatów z dziedziny wokalistyki, teatru, zajęć kreatywnych i innych tematyk. Zajmujemy się też organizacją wydarzeń, debat i wykładów, oraz wspieramy niezależnych artystów z całej Polski, pomagając im zaistnieć w przestrzeni artystycznej.

Wszyscy artyści, który pracują z nami przy tworzeniu zajęć cyklicznych to profesjonaliści w swoich dziedzinach – kadra artystyczna jest jednym z największych atutów Fundacji, z którego jesteśmy niezwykle dumni.

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: [email protected],   lub na nasz numer: 6666 444 05

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami, projektami, rekrutacjami i okresowymi promocjami – zachęcamy do dopisania się do newslettera na stronie kontaktu

Do zobaczenia na zajęciach! 🙂

#weź siebie na warsztat

Więcej o nas